انتخاب برگه

طراحی اپلیکیشن در تهران / بهترین ها را از وب تب بخواهید

خانه طراحی اپلیکیشن طراحی اپلیکیشن تهران

شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن تهران و دیگر استان‌های کشور، یکی از خدمات مهم شرکت‌های خدمات طراحی اپ است. بسیاری از شرکت‌ها در سطح شهر تهران برای افزایش سطح درآمد خود اقدام به طراحی اپلیکیشن می‌کنند. هم‌چنین فروشگاه‌ها و رستوران نیز برای افزایش فروش و میزان مشتریان خود از اپلیکیشن استفاده می‌کنند. از این رو بسیاری از صاحبان کسب‌وکار به دنبال یافتن شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران هستند.

وب تب به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های خدمات دیجیتال مارکتینگ، در این زمینه آماده‌ی ارائه‌ی بهترین خدمات به شماست.

مزایای طراحی اپلیکیشن

چرا به طراحی اپلیکیشن تهران نیاز داریم؟ این پرسشی‌ست که برخی از مشتریان و کاربران می‌پرسند. پاسخ به این سوال با توجه به نوع فعالیت تجاری شما متفاوت خواهد بود. با این حال، در هر کسب‌وکاری که هستید، داشتن یک اپلیکیشن می‌تواند به رشد درآمد و میزان مشتریانتان کمک کند.

با این وجود مزایای مشتریکی وجود دارند که با طراحی اپلیکیشن می‌توانید به آن‌ها برسید. در ادامه مزیت‌ها را مرور می‌کنیم.

ارتباط نزدیک با مشتری

مشتریان شما می‌توانند از هر جای شهر تهران یا حتی هر جای کشور باشند. با طراحی اپلیکیشن تهران شما خواهید توانست با مشتریان خود ارتباطی بدون واسطه داشته باشید. این به شما و مشتریان کمک می‌کند تا بازخوردها و انتقال اطلاعات را به سرعت انجام دهید.

مهم نیست که یک روز تعطیل است یا افراد کیلومترها از شما دور هستند. تنها با استفاده از اپلیکیشن راه ارتباط با شما برای همه باز خواهد بود.

ذخیره و تحلیل اطلاعات

امکان ذخیره سازی اطلاعات و ایجاد یک بانک داده بزرگ، دیگر مزیت داشتن یک اپلیکیشن است. انواع اپلیکیشن فروشگاهی، خدماتی و … می‌توانند فرصتی برای جمع‌آوری حجم وسیع و مفیدی از اطلاعات باشند.

این اطلاعات می‌تواند شامل موارد زیر باشد.

 • اطلاعات تماس و مشخصات مشتریان: در اپلیکیشن‌هایی که امکان ایجاد حساب کاربری وجود داشته باشید، شما به این اطلاعات دسترسی خواهید داشت.
 • اطلاعات مربوط به نیازهای مشتریان: شما به راحتی می‌توانید اطلاعات فعالیت‌های کاربران در اپ را طبقه‌بندی کنید. میزان خرید افراد یا بازدید از صفحات خاص و … شما را به این نتیجه خواهند رساند. حتی شما می‌توانید توانمندی مالی مشتریان را با توجه به خریدهایشان دریابید. (این مثال تنها مربوط به اپ فروشگاهی بود.)
 • اطلاعاتی درباره علایق کاربران: شما می‌توانید دریابید که در اپلیکیشن شما چه چیزی بیشترین طرفدار را دارد. این مسئله به شما کمک می‌کند تمرکز خود را بر فعالیت‌های پربازده بیشتر کنید.

با داشتن چنین اطلاعاتی اپلیکیشن شما امکان شخصی‌سازی برای مشتریان و افزایش فروش ترغیب کاربران به بازدید را برایتان فراهم خواهد کرد.

محدود نبودن به مکان و زمان

طراحی اپلیکیشن تهران به شما کمک می‌کند تا محدودیتی از نظر زمانی و مکانی نداشته باشید. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز کاربران و مشتریان خود را داشته باشید. در روزهای تعطیلات رسمی و … فروش را تجربه کنید و بدون نیاز به صرف هزینه‌ای برای مکان شرکت یا فروشگاه، سود بیشتری کسب کنید.

مهم‌ترین از آن شما از نظر جغرافیایی نیز محدود به منطقه یا شهر تهران نخواهید بود. اپلیکیشن شما در دسترس تمام افرادی‌ست که به اینترنت وصل می‌شوند و همه می‌توانند از آن استفاده کنند.

ارائه خدمات به صورت هوشمند

هر چه تکنولوژی بیشتر پیشرفت می‌کند، فرآیندهای هوشمند جای نیروی کار انسانی را می‌گیرند. این روزها بسیاری از خدمات از قبیل نوبت‌دهی، مشاوره و پاسخ‌گویی به سوالات، فروش و … به‌صورت اتوماتیک انجام می‌شود. شما نیز می‌توانید با داشتن یک اپلیکیشن چنین امکانات و خدماتی را در اختیار کاربران خود قرار دهید.

به این ترتیب شما نیاز به صرف هزینه برای استخدام اپراتور و … را نخواهید داشت. این موضوع از هزینه‌های شما کاسته و به افزایش درآمدتان منجر خواهد شد.

انواع طراحی اپلیکیشن

انواع طراحی اپلیکیشن تهران بر اساس معیارهای مختلفی قابل دسته‌بندی است. در این بخش به این دسته‌بندی و انواع اپلیکیشن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع اپلیکیشن از نظر بیزینس

همان‌طور که گفتیم شما می‌توانید برای کسب‌وکارهای مختلفی به دنبال سفارش طراحی اپلیکیشن تهران باشید. اگر در شهر تهران یک شرکت خدماتی دارید، اگر صاحب یک فروشگاه هستید، اگر موسس یک درمانگاه و … هستید. در تمام این موارد، داشتن یک اپلیکیشن کمک بسیاری به شما خواهد کرد.از این رو یکی از دسته‌بندی‌های مهم انواع طراحی اپلیکیشن در تهران، به ترتیب زیر است:

 • طراحی اپلیکیشن گردشگری
 • طراحی اپلیکیشن پزشکی
 • طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
 • طراحی اپلیکیشن خدماتی
 • طراحی اپلیکیشن داروخانه و کلینیک
 • طراحی اپلیکیشن آموزشی
 • و …

اگر در زمینه‌ی اصول مربوط به طراحی اپ در هر یک از این زمینه‌ها نیاز به راهنمایی دارید، آن را با ما در میان بگذارید.

انواع اپلیکیشن از نظر سیستم عامل

اپلیکیشن‌ها نرم‌افزارهایی هستند که بر روی تلفن‌های همراه و تبلت اجرا می‌شوند. تنوع در گوشی‌ها و سیستم عامل‌هایشان، باعث شده است نیاز به طراحی اپ برای هر یک از آن‌ها احساس شود. برای مثال دو مورد از مهم‌ترین انواع طراحی اپلیکیشن تهران عبارت است از:

 • طراحی اپلیکیشن اندروید Android
 • طراحی اپلیکیشن  iOS

افرادی که از تلفن‌های همراه آیفون استفاده می‌کنند حتماً نیاز به اپ iOS خواهند داشت. از طرفی شمار زیادی از کاربران از تلفن‌های اندروید نظیر سامسونگ، هواوی و … استفاده می‌کنند. اگر شما می‌خواهید به همه‌ی این افراد خدمات ارائه کنید، بهتر است به فکر طراحی هر دو نوع اپلیکیشن بالا باشید.

قیمت طراحی اپلیکیشن

مراحل انجام طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن تهران مراحل مختلفی دارد که در این بخش قصد داریم آن‌ها را بررسی کنیم. یک شرکت طراحی اپلیکیشن، باید تمام این مراحل را با دقت و مسئولیت‌پذیری بالا طی کند. چرا که هر یک از این مراحل اهمیت بالایی داشته و نقش قابل توجهی در موفقیت اپلیکیشن ایفا می‌کنند.آن‌چه در این‌جا می‌بینید یک طبقه‌بندی از مراحل مختلف طراحی اپلیکیشن است. چرا که هر یک از این مراحل را می‌توان به مراحل جزئی دیگری تقسیم کرد.

مرحله اول: جمع‌آوری اطلاعات و برنامه‌ریزی

اولین قدم در طراحی اپلیکیشن، برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری است. در این مرحله از طراحی اپلیکیشن تهران، توسعه‌دهندگان به نکات مهم زیر توجه می‌کنند.

 • ایده‌پردازی اولیه انجام شده و بهترین ایده‌ها انتخاب می‌شوند.
 • جامعه‌ی هدف بررسی شده و نیازهای آن شناخته می‌شوند.
 • بررسی شیوه‌ی کسب درآمد مورد نظر (فروش، خدمات و …)

در این مرحله طرح‌های اولیه ریخته شده و با مشتری برای هماهنگی‌های بیشتر در میان گذاشته می‌شود. این طرح اولیه شامل خط مشی کلی طراحی است.

مرحله دوم: طراحی UX اپلیکیشن

پس از برنامه‌ریزی و شروع طراحی، بخش‌های مختلف توسط نیروهای متخصص اجرا می‌شوند. از این رو می‌توان گفت این مرحله و مراحل بعد به صورت موازی انجام می‌شوند. UX را شاید بتوان بخش بسیار مهمی از فرآیند طراحی اپلیکیشن دانست.

 • در این مرحله برنامه‌نویس‌ها شروع به کد نویسی برای بخش‌های مختلف اپلیکیشن می‌کنند.
 • پس از آماده‌سازی کدها و طبقه‌بندی دقیق آن‌ها، نوبت به ایجاد نمونه‌ی اولیه می‌رسد. نمونه‌ی اولیه آزمایش شده و اشکالات آن برطرف می‌شوند.

طراحی UI اپلیکیشن تهران

برای طراحی UI یا همان رابط کاربری (همان چیزی که از اپلیکیشن می‌بینیم.) باید مراحل زیر به دقت طی شوند.

 • ابتدا ساختار و ماهیت کلی اپ با توجه به اطلاعات مراحل قبلی انتخاب می‌شود. عواملی هم‌چون نوع کسب‌وکار، شخصیت مخاطب و … به طراح رابط کاربری در انتخاب رنگ‌ها و دیگر المان‌های گرافیکی کمک می‌کنند.
  • طرح اولیه اجرا شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورت نیاز تغییراتی در آن داده شده و رندرگیری می‌شود.
  • در نهایت حاصل کار به بخش توسعه تحویل داده شده و UI و UX اپ تکمیل می‌شود.
 • بررسی نهایی و انتشار اپلیکیشن

  در مرحله‌ی نهایی بخش‌های مختلف اپلیکیشن تست می‌شود. در این مرحله اتصال اپلیکیشن به پایگاه داده (در صورت آنلاین بودن اپ) بررسی می‌شود. هم‌چنین اپلیکیشن به صورت آزمایشی به طور کامل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  در نهایت و پس از تایید تمام بخش‌های اپ، نوبت به انتشار آن در پلتفرم‌هایی نظیر play store و بازار و app store می‌رسد.

قیمت طراحی اپلیکیشن در تهران

قیمت طراحی اپلیکیشن تهران با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. بسیار مهم است که کسب‌وکار شما از چه نوعی‌ست. چرا که هر نوع اپلیکیشن نیازها و بخش‌های خاص خود را دارد. برای مثال ایجاد فروشگاه و دسته‌بندی محصولات یکی از مهم‌ترین بخش‌های اپلیکیشن فروشگاهی‌ست. در حالی که شاید در یک اپلیکیشن گردشگری به چنین امکاناتی نیاز نداشته باشید.

هم‌چنین بسیار مهم است که اپلیکیشن با چه زبانی نوشته می‌شود. چرا که هر یک از زبان‌های برنامه‌نویسی مزایا، معایب و تفاوت‌های خاص خود را دارند.

برای آشنایی با حدود قیمت طراحی اپلیکیشن در تهران می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان وب تب بهره‌مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

برای دریافت قیمت از سوی کارشناسان فرم زیر را پرکنید

8 + 8 =

سوالات متداول

نحوه‌ی عقد قرارداد و پرداخت هزینه به چه صورت است؟

جواب کلی برای نحوه عقد قرارداد وجود ندارد. بستگی به حجم و اندازه پروژه و ویژگی های مربوطه می باشد.

آیا با وجود سایت باز هم به اپلیکیشن نیاز داریم؟

برخی بر این باورند که داشتن یک سایت سازگار با موبایل آن‌ها را از داشتن اپلیکیشن بی‌نیاز می‌کند. ما پاسخ این سوال را به خود شما می‌سپاریم. کدام یک برای خودتان راحت‌تر است؟ استفاده از سایت با باز کردن مرورگر و جست‌وجو و بخش‌های مختلف آن، یا دسترسی سریع به محیط جذاب و کاربردی اپلیکیشن؟ این تعیین می‌کند که مشتری شما را انتخاب خواهد کرد یا رقیبتان را. انتخاب با شماست.

آیا پس از طراحی و تحویل اپلیکیشن خدمات پشتیبانی نیز ارائه می‌شود؟

بله؛ طراحی اپلیکیشن تنها آغاز راه است. پشتیبانی و آپدیت اپ یکی از خدمات بسیار مهم ما در وب تب است.

آیا پس از طراحی اپلیکیشن آن را در پلتفرم‌هایی هم‌چون پلی‌استور، بازار، سیب اپ و … منتشر می‌کنید؟

بله, تیم طراحی اپلیکیشن در زمینه انتشار اپلیکیشن به مشتریان عزیز، مشاوره های مربوطه را خواهند داد.

طراحی اپ براساس سیستم عامل

آیا شما آماده شروع هستید؟