شبکه نوآوری، سرمایه‌گذاری و ارزش‌آفرینی ایرانی

شرکت پیشگامان امین سرمایه‌ پاسارگاد (شناسا) با داشتن تجربه‌ای یازده ساله در زیست‌بوم نوآوری ایران، امکان تحقق ایده‌های نوآورانه و رویاهای جسورانه را برای کسب وکارهای نوآفرین فراهم کرده‌است.

شناسا به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری نوآورانه‌ گروه مالی پاسارگاد با گستره‌ متنوعی از خدمات شامل سرمایه‌گذاری خطرپذیر، شتابدهی عمومی و تخصصی، استارت‌آپ استودیوهای تخصصی، جمع‌سپاری و مدل‌های متنوع تامین مالی بیش از ۱۳۰ تیم نوآفرین را در مسیر رشد همراهی کرده‌است.
ما بر نوآفرینانی که تصویر آینده را شکل می‌دهند و رویایشان ساختن فردایی روشن است، سرمایه‌گذاری می‌کنیم.

  فلسفه ما

ما ماجراجویانه نقاط عطف کسب و کارهای نوآورانه و مستعد رشد را برای سرمایه‌گذاری شناسایی می‌کنیم و منابع، سرمایه و تخصص خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم و آن‌ها را برای هدایت در مسیر رشدی تحول آفرین کمک می‌کنیم و بر این باوریم که آن‌چه بر بنیاد آن، این ارزش‌آفرینی استوار است، انسان نوآفرین است که جوهر اصلی کسب و کار ماست.
ما با تعهد به اصول حرفه‌ای، درک درست زیست بوم نوآوری ایران و درس‌های آموخته شده در بیش از ۱۳۰ تجربه‌ی سرمایه‌گذاری و ایجاد نهادهای مختلف نوآوری، برای ارتقاء زندگی آحاد جامعه در تلاشیم.

  داستان ارزش آفرینی ما

اوایل دهه ۹۰، زمانی که هنوز اصطلاحاتی مثل استارتاپ و زیست‌بوم نوآوری در ایران چندان شناخته‌شده نبود، ایده‌ی تاسیس نهاد سرمایه‌گذار خطرپذیر در گروه مالی پاسارگاد شکل گرفت و فعالیت شناسا شروع شد. شناسا از سال‌های آغازین فعالیت خود با حمایت از برگزاری اولین استارتاپ ویکند تهران و ایجاد نهادهایی مانند انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر ایران جزو اولین مشارکت‌کنندگان در استقرار زیست بوم نوآوری در ایران و یکی از سرمایه‌گذاران خطرپذیر ممتاز این زیست‌بوم ‌بوده‌است.
اکنون که بیش از یک دهه از ارزش‌آفرینی شناسا می‌گذرد، بیش از ۴۷ کسب و کار در پورتفوی سرمایه‌گذاری شناسا فعال هستند و نزدیک به ۳۰ هزار فرصت شغلی پایدار و مرتبط ایجاد کرده‌ایم. کاربران کسب و کارهای ما از ۲۷ میلیون فراتر رفته‌اند و گستره‌ی نوآوری را به سراسر میهن عزیزمان و فراتر از آن توسعه‌داده‌ایم.

    ماموریت ما   

شناسا نهادي است امیدوار، امیدبخش و تحول‌آفرین که با تکیه بر استعداد انسانی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و فرصت‌هاي ملی و بین‌المللی متناسب با شناخت همه‌جانبه‌ کسب و کارهای نوآور، براي بهبود زندگی افراد جامعه در تمام سطوح خلق ارزش می‌کند.

  تیم ما

رشد کسب‌وکار ما به بینش، مهارت، پشتکار و اعتماد عمیق همکاران ما وابسته‌است و لازم است شجاعانه در مسیر هدف گام برداریم. برای این منظور، با مراقبت از شایسته‌سالاری و کرامت انسانی همکارانمان را برمی‌گزینیم.
اعضای تیم ما صمیمی و سرسخت، هم‌دل و جسور هستند. کاری که انجام می‌دهند را دوست دارند. برای کمک به رشد کسب و کار عمیقا خود را مسئول می‌دانند و درگیر دغدغه‌ها و مسایل محیط کسب و کاری شرکت‌های سبدسرمایه می‌شوند.

    سبد سرمایه گذاری ما   

0 +
تعداد طرح های ورودی
0 +
تعداد سرمایه گذاری
0 +
تعداد هم سرمایه گذاری