انتخاب برگه

قیمت سئو | مشاهده تعرفه و هزینه های سئوسایت

خانه سئو سایت قیمت سئو

میانگین قیمت سئو در سال ۱۴۰۰

قیمت سئو یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان کسب‌وکار آنلاین است. صرف هزینه برای سئو کردن سایت یکی از روش‌هایی‌ست که به شما در حذف هزینه‌های بالای تبلیغات کمک می‌کند. با این حال بسیار مهم است که با روش‌های قیمت دهی سئو آشنا باشید. به این ترتیب شما خواهید توانست بهترین شیوه‌ی قرارداد را برای بهینه سازی سایت خود انتخاب کنید.

تعرفه سئو سایت به عوامل متنوعی وابسته است که در این مطلب آن‌ها را عنوان خواهیم کرد. در حالت کلی می‌توان گفت میانگین قیمت خدمات سئو هر ساله با توجه به شرایط و وضعیت رقابت در بازار متفاوت خواهد بود.

سئو سایت یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌ی بسیاری از مدیران کسب‌وکارها و سایت‌هاست. با توجه به حجم روزافزون رقابت‌ها در جذب مخاطب و مشتری، می‌توان این دغدغه را کاملاً به‌جا و ضروری دانست. از طرفی انتخاب‌های بسیاری در مسیر سئو سایت پیش روی شماست. یکی از سوال‌های اساسی این است که بهینه سازی سایت خود را باید به چه کسی بسپاریم؟

وب تب با ارائه‌ی بهترین خدمات سئو در حوزه‌ی کسب‌وکارهای مختلف، توانسته رضایت حداکثری مشتریان را در کوله‌بار سوابق خود داشته باشد. اگر به‌دنبال رساندن سایت خود به لینک‌های ابتدایی صفحات جستجو هستید، کافی‌ست کارتان را با مشاوره‌ رایگان ما آغاز کنید. بگذارید ابتدا کمی بیشتر در خصوص سئو و ضرورت آن حرف بزنیم.

قیمت سئو بر چه مبنایی محاسبه می شود؟

نمی‌توان گفت شرکت‌های خدمات سئو فرمول خاصی را برای محاسبه قیمت سئو به کار می‌گیرند. عوامل بسیاری بر تعیین هزینه سئو تاثیر می‌گذارند. هر وبسایتی شرایط خاص خود را دارد و هر مشتری‌ای به دنبال هدف منحصربه‌فرد خود است.

از طرفی الگوریتم‌های گوگل مدام تغییر کرده و شما نیاز به ایجاد تغییرات در استراتژی‌ها خواهید داشت. اما می‌توان در حالت کلی گفت هدفی که دنبال می‌کنید، اصلی‌ترین شاخص در تعیین هزینه سئوی سایت است. این اهداف تعیین می‌کنند که سایت شما به چه چیزهایی نیاز دارد و هر یک از این نیازها چه میزان انرژی و زمان و هزینه به شما تحمیل خواهند کرد.

در زیر برخی از عواملی را که در محاسبه‌ی هزینه‌ی سئو موثرند مرور می‌کنیم:

  • سختی کلمات کلیدی.
  • تعداد کلمات کلیدی.
  • حجم محتوای سئو شده‌ی مورد نیاز.
  • وضعیت فعلی سایت و میزان تغییراتی که باید در آن اعمال شود.
  • جایگاهی که قصد دارید به آن برسید (صفحه یا رتبه‌ی چندم در گوگل).
  • زمان تعیین شده برای رسیدن به هدف.
  • آنالیز رقبا و کیفیت کار آن‌ها

اما علاوه بر این‌ها روش محاسبه‌ی قیمت در خدمات سئو به نوع قرارداد شما و روش قیمت دهی نیز وابسته است. این موضوع را در ادامه کمی بسط می‌دهیم.

انواع روش های قیمت دهی سئو (مزایا+معایب)

در قراردادهای مربوط به سئو سایت، هزینه سئو به روش‌های مختلفی محاسبه می‌شود. در واقع شما به عنوان صاحب سایت می‌توانید از انواع پکیج‌های سئوی سایت استفاده کنید. هر یک از این پکیج‌ها و شیوه‌های ارائه‌ی خدمات شرایط و ویژگی‌های خاص خود را دارند. 

برای درک بهتر موضوع مهم‌ترین انواع روش‌های قیمت دهی سئو را در ادامه بررسی خواهیم کرد. هم‌چنین مزیت‌ها و معایب آن‌ها را نیز مرور می‌کنیم. به این ترتیب شما خواهید توانست با توجه به نیاز خود نسبت به انتخاب هر یک اقدام کرده و از تخصص سئوکاران زبده‌ی وب تب کمال استفاده را ببرید.

قیمت دهی ساعتی سئو

یکی از شیوه‌های بستن قرارداد در حوزه‌ی سئو، به صورت ساعتی است. در این شیوه قیمت سئو برای تعداد ساعات مشخص محاسبه شده و در قرارداد ذکر می‌شود.

این نوع قراردادها عموماً برای کسب‌وکارهای کوچک بسیار خوب هستند. هم‌چنین اگر شما بخواهید خود بخش قابل توجهی از سئوی سایت خود را انجام دهید، می‌توانید از تیم ما بخواهید تا کارهای اولیه را برایتان اجرا کرده و بقیه‌ی مسیر را به شما بسپارند. به این ترتیب شما هزینه‌ی کم‌تری پرداخت خواهید کرد و نیاز به همکاری بلند مدت نخواهید داشت.

البته این شیوه از همکاری می‌تواند معایبی نیز داشته باشد. در غالب موارد افرادی که به سراغ این روش می‌روند، به نتایج مطلوب خود دست پیدا نمی‌کنند و نتایج مشخصی نیز برای شما توسط مجری پروژه تعیین نخواهد شد.

قیمت دهی ماهانه سئو

اگر کسب‌وکار شما کمی بزرگ‌تر است، بهتر است به سراغ قراردادهای ماهانه سئو بروید. قیمت سئو به صورت ماهانه صرفه‌ی بیشتری برایتان نسبت به قرارداد ساعتی خواهد داشت. هم‌چنین می‌توان این روش را از فعالیت ساعتی سئو موثرتر دانست. چرا که در بلند مدت شما نتایج بهتری را کسب خواهید کرد.

تعیین هزینه ماهانه سئو با توجه به میزان کارهای انجام شده در ماه انجام می‌شود. این موضوع نیز بستگی بسیاری به نوع سایت شما و فعالیت‌های مورد نیاز برای سایت خواهد داشت.

قیمت دهی سئو بر اساس کلمات کلیدی

این‌جا شرایط کم‌کم مشخص‌تر شده و در چارچوب کاملی قرار می‌گیرند. اگر قصد دارید برای کلمات کلیدی خاصی سایت خود را سئو کنید، می‌توانید از چنین قراردادی استفاده کنید. البته همان‌طور که می‌دانید سئو شدن سایت نیاز به بهینه سازی سایت در دو حوزه‌ی سئو داخلی و سئو خارجی دارد. به همین دلیل در ابتدا برای موفقیت در سئو باید برنامه‌ریزی کاملی صورت گرفته و سایت از هر نظر آماده باشد.

از این رو این شیوه اغلب برای سایت‌هایی که کارهای مقدماتی سئو را به انجام رسانده‌اند مفید است. برخی سایت‌ها نیز ممکن است در بسیاری از کلمه‌های کلیدی در صفحه‌ی اول گوگل حضور داشته باشند و بخواهند در کلمات کلیدی جدیدی وضعیت سئو را بهبود دهند.

برای مثال اگر شما بخش جدیدی را به فروشگاه خود اضافه کرده‌اید، می‌توانید برای بهبود فعالیت خود، در کلمات کلیدی مربوط به آن بخش نسبت به بستن قرارداد سئو اقدام کنید. قیمت سئو در چنین شرایطی به میزان سختی کلمه کلیدی بستگی دارد. چرا که در بعضی از کی‌وردها رقابت بسیار شدید است و انرژی و زمان زیادی برای موفقیت نیاز خواهید داشت.

قیمت دهی پروژه‌ای سئو

در قیمت دهی پروژه‌ای شما مطمئن‌ترین مسیر را پیش روی خود دارید. شما در چنین قراردادی اهدافی مشخص داشته و بر سر رسیدن به آن‌ها توافق می‌کنید. قیمت گذاری نیز با توجه به هدف مورد نظر و جزئیات آن تعیین خواهد شد.

برای مثال شما ممکن است بخواهید در تعدادی از کلمات کلیدی به صفحه‌ی اول گوگل برسید. یا دوست داشته باشید در یک کلمه‌ی کلیدی در نتایج اول تا سوم باشید. هم‌چنین شما می‌توانید قرارداد را بر اساس میزان ترافیک سایت پیش برده و درخواست رسیدن به حجم خاصی از بازدید را داشته باشید.

تعیین قیمت سئو در این مورد نیز به اهداف تعیین شده و وضعیت کنونی وبسایت شما بستگی دارد.

آیا سرمایه گذاری بر روی سئو سایت،ارزش دارد؟

 

سئو سایت همانند طراحی آن هزینه دارد. اما بالاخره ما انسان هستیم و قبل از هر کاری سعی می‌کنیم دو دو تا چهار تا کنیم، حتماً با خود می‌اندیشید که آیا سئو سایت ارزش صرف هزینه را دارد یا خیر؟ از دیدگاه ما بله، سئو سایت به دلایل زیادی ارزش سرمایه‌گذاری را دارد، تنها چند دلیل زیر به خوبی شما را قانع می‌کنند که حتماً بر روی سئو سایت خود سرمایه‌گذاری کنید.

استفاده از پتانسیل بالای موتور‌های جستجو

سئو یک صنعت 65 میلیارد دلاری است. اما چرا این همه ارزش دارد؟ چون به پتانسیل بالای موتورهای جستجو متکی است. روزانه صدها هزار نفر در سراسر جهان حدود سه میلیارد و نیم جستجو را انجام می‌دهند و همه آنها به نتایجی که موتورهای جستجو در اختیارشان قرار می‌دهند، اعتماد می‌کنند. سئو راهی مطمئن برای استفاده از این پتانسیل عظیم است. سئو باعث می‌شود موتورهای جستجو، کاربران را به وب‌سایت شما هدایت کنند و این به معنی اعتبار شماست؛ کیست که نخواهد از این اعتبار به نفع کسب و کار خود استفاده کند.

کاهش هزینه‌های تبلیغاتی

تا حالا فکر کرده‌اید که با چقدر هزینه می‌توانید خود را به بازار هدفتان معرفی کنید. بازار ایران بسیار بزرگ است، به همین دلیل تبلیغات در آن بسیار پرهزینه است. اما اعضای همین بازار بزرگ، امروزه برای پیدا کردن پاسخ سوالات خود به اینترنت مراجعه می‌کنند. خیلی از ما قبل از اینکه اقدام به خرید چیزی بکنیم، در اینترنت درباره آن تحقیق می‌کنیم. سئو سایت با هزینه‌ای به مراتب پایین‌تر از تبلیغات محیطی، مخاطب را به وب‌سایت شما می‌کشاند و خواه ناخواه مجموعه شما را با او معرفی می‌کند. در ضمن ارزش این معرفی، بسیار بسیار بیشتر از یک نگاه گذرا به تبلیغات محیطی یا تلویزیونی است که گاهاً حتی باعث تکدر خاطر بیننده می‌شوند.

بلند مدت بودن نتایج سئو

اگر شما با استفاده از خدمات سئو، رتبه وب‌سایت خود را ارتقا دهید، تا مدت‌ها این رتبه را حفظ خواهید. مگر اینکه وب‌سایت خود را آپدیت نکنید، یا اینکه مراقب رقیبان خود نباشید. این بدان معنی است که شما تا مدت‌ها می‌توانید از نتیجه شیرین سئو وب‌سایت خود بهره‌مند شوید. چه تبلیغ دیگری را سراغ دارید که این چنین بازده بلند مدتی داشته باشد؟

قیمت سئوی انواع سایت

سئو کردن سایت‌هایی با کاربری‌های مختلف نیز می‌توانید هزینه‌های متفاوت داشته باشد. چرا که در هر یک از حوزه‌های فعالیت سایت‌ها، شرایط و ویژگی‌های خاصی در سایت و کسب‌وکار مورد نظر مشاهده می‌شود.

برای مثال اگر در حوزه‌ای تعداد سایت‌های فعال و قدرتمند بسیار زیاد باشد، کار شما برای سئو کردن سایت و رساندن آن به صدر نتایج گوگل سخت خواهد بود. در مقابل اگر شما وارد کسب‌وکاری شده‌اید که هنوز افراد و شرکت‌های بسیاری وارد آن نشده‌اند، خواهید توانست در زمان کم‌تری به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید.

هم‌چنین نوع فعالیت سایت نیز باعث می‌شود روش‌های سئو کردن برای هر یک تفاوت داشته باشد. ما در وب تب انواع وب سایت‌های فروشگاهی، پزشکی، گردشگری و … را با بهترین قیمت و در کم‌ترین زمان بهینه سازی می‌کنیم.

میانگین هزینه سئو سایت گردشگری 

رقابت در بین سایت‌های گردشگری بسیار شدید است. به همین دلیل سئو کردن یک سایت فعال در حوزه گردشگری و به ویژه آژانس‌های هواپیمایی دردسرهای خاص خود را دارد.

برای موفقیت در این زمینه علاوه بر سئوی تکنیکال، داخلی و خارجی، نیاز مبرمی به تولید محتوای بسیار با کیفیت و اختصاصی خواهید داشت. هم‌چنین درک نیاز کاربران و برآورده کردن آن نکته‌ایست که نباید از آن غافل شوید.

هر چه دامنه‌ی فعالیت شما گسترده‌تر باشد، نیاز به صرف هزینه‌ی بیشتری خواهید داشت. برای مثال برخی از سایت‌ها فقط در یکی از زمینه‌های فروش بلیط، رزرو اقامتگاه، مدیریت تور و … فعالیت می‌کنند. اما برخی از شرکت‌ها که در تمام این حوزه‌ها فعالند، برای افزایش رتبه در هر یک از این زمینه‌ها نیاز به زمان و صرف هزینه‌ی بیشتری خواهند داشت.

میانگین قیمت سئو سایت فروشگاهی 

یکی از خدمات مهم ما، بهینه سازی سایت فروشگاهی‌ست. تعرفه بهینه سازی این نوع سایت نیز با توجه به عواملی که در بخش‌های قبل بیان کردیم تعیین می‌شود.

معمولاً با توجه به نوع محصول و زمینه‌ای که در آن فعالیت می‌کنید، قیمت سئو متفاوت خواهد بود. هم‌چنین مواردی هم‌چون حجم محصولات، نوع دسته‌بندی‌ها، نیاز به وبلاگ، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و … نیز بر هزینه سئو سایت فروشگاهی موثرند.

میانگین هزینه سئو سایت شرکتی

اگر یک سایت شرکتی دارید برای آن‌که بتوانید از رقبای تجاری خود پیشی بگیرید، بهتر است سئو کردن سایت را در اولویت قرار دهید. در سئو سایت شرکتی در اغلب موارد شما مسیر سختی را پیش رو ندارید. چرا که زمینه‌ی فعالیت‌تان مشخص است و می‌توانید تمرکز را بر روی کلمات کلیدی خاصی بگذارید.

به این ترتیب با تعیین بهترین و مرتبط‌ترین کلمات کلیدی توسط تیم سئو، تعرفه بهینه سازی سایت تعیین شده و با برنامه‌ریزی دقیق به هدف مورد نظرتان خواهید رسید.

برای رسیدن به صفحه اول گوگل چه قدر زمان نیاز است؟

رسیدن به صفحه اول گوگل کار ساده‌ای نیست؛ اما غیرممکن هم نخواهد بود. بسته به شرایط مختلف، این زمان می‌تواند از چند هفته تا چند ماه متغیر باشد. نوع محتوا، طول محتوا، برنامه زمان‌بندی و چگونگی انتشار آن‌ها در کنار به‌کارگیری دقیق و تخصصی اصول سئو، از جمله مواردی است که می‌تواند این زمان را دست‌خوش تغییر کند و رسیدن به صفحه اول گوگل را در سریع‌ترین زمان ممکن، میسر سازد.

قیمت سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت به اموری اشاره دارد که درون سایت انجام می‌شود و سبب ارتقای رتبه و کسب جایگاه بهتر سایت در موتورهای جستجو می‌شود. حجم کاری، وضعیت کنونی سایت و مدت زمان نیاز از مواردی است که هزینه بهینه‌سازی سایت و قیمت سئو داخلی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

قیمت سئو خارجی سایت

سئو داخلی سایت به اموری اشاره دارد که درون سایت انجام می‌شود و سبب ارتقای رتبه و کسب جایگاه بهتر سایت در موتورهای جستجو می‌شود. حجم کاری، وضعیت کنونی سایت و مدت زمان نیاز از مواردی است که هزینه بهینه‌سازی سایت و قیمت سئو داخلی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

قیمت سئو سایت وردپرس

وردپرس به‌دلیل مزایای ارزشمند خود، از جمله سیستم‌های پرطرفدار برای راه‌اندازی سایت و مدیریت محتوا است. قیمت سئو در سایت‌های وردپرس به عواملی همچون هزینه بهینه‌سازی سایت، تغییرات قالب، نصب پلاگین، افزودن صفحات، انجام تنظیمات، طراحی و تقویت سایت بستگی دارد.

آیا هزینه برای سئو سایت در پیشرفت شما تاثیر دارد؟

به طور قطع سئوی استاندارد و اصولی، سبب ارتقای رتبه، جایگاه و به دنبال آن بهتر و بیشتر دیده‌شدن شما خواهد شد. موضوعی که شاه‌کلید مهمی در کسب موفقیت و توسعه کسب و کار اینترنتی به شمار می‌رود.

آیا بعد از رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز به هزینه است؟

حفظ و تداوم جایگاه و رتبه بالا، عامل مهمی در توسعه و حفظ موفقیت است. لذا صرف هزینه بهینه‌سازی سایت و ماندن در رتبه اول، عاملی است که می‌تواند شما را در مسیر موفقیت حفظ نماید.

عوامل تاثیرگذار در قیمت سئو سایت

نوع دامنه، عمر و جایگاه کنونی سایت، حوزه فعالیت و میزان رقابتی بودن کلمات کلیدی، حجم کاری و میزان محتوای تخصصی مورد نیاز، آنالیز و بررسی وضعیت رقبا، مدت زمان رسیدن به هدف و پشتیبانی و حفظ خدمات از مهم‌ترین موارد در قیمت سئو سایت محسوب می‌شود.

پکیج های هزینه سئو وب تب

وب تب را اغلب کاربران به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حوزه‌ی کسب‌وکار دیجیتال می‌شناسند. افتخار ما این است که در تمام بخش‌های کسب‌وکار آنلاین مشتری در کنارش هستیم تا بهترین نتیجه را به دست بیاورد.

خدمات سئو سایت سایت وب تب، شامل پکیج‌هایی‌ست که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود نسبت به انتخاب آن‌ها اقدام کنید. مزیت این پکیج‌ها تنوع از نظر قیمت بوده و به شما کمک می‌کند تا همان اندازه که ضرورت دارد و به دنبال آن هستید سرمایه‌گذاری و هزینه کنید.

همین حالا می‌توانید با انتخاب پکیج مورد نظر خود و انجام بررسی‌های اولیه فرآیند بهینه سازی سایت خود را آغاز کنید و کسب و کار خود را رونق ببخشید.

برای دریافت قیمت از سوی کارشناسان فرم زیر را پرکنید

4 + 12 =

رتبه سایت شما از نظر گوگل

ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک کرده تا وارد سایت gtmetrix شوید سپس با صفحه‌ای مطابق قسمت اول تصویر مواجه می شوید در این مرحله طبق تصویر در فیلد نشان داده شده آدرس سایت خود را به صورت کامل وارد کرده سپس بر روی دکمه test your site کلیک کنید سپس بعد از چند ثانیه با صفحه‌ای مطابق قسمت دوم تصویر مواجه خواهید شد سپس کاراکتری که به صورت حروف انگلیسی هست رو مشاهده خواهید کرد که اون کاراکتر رو باید در فیلد مربوط به رتبه سایت در فرم فوق وارد نمایید.

سوالات متداول

قیمت سئوسایت چه گونه محاسبه می شود؟

قیمت دقیقی برای انجام سئو وجود ندارد و هر شرکت  که کار سئو را انجام می دهد، قیمت پیشنهادی خود را دارد.در صورتیکه می خواهید قیمت دقیقی از بهینه سازی سایت داشته باشید می توانید با مشاوران شرکت تماس حاصل نمایید.

 

منظور از انواع قیمت سئو سایت چیست؟

دو نوع بهینه سازی برای یک وب سایت باید صورت پذیرد که آن وب سایت به بهترین نتیجه ممکن در موتور های جستجو دست یابد.

  • مهمترین هزینه سئو مربوط به قیمت سئو داخلی می باشد.
  • دومین مورد مربوط به بهینه سازی در خارج از سایت می باشد.

قیمت سئو در سال 1400 چه گونه است؟

روش های گوناگونی برای مشخص کردن قیمت وجود دارد اما هیچ تعرفه و هزینه ثابتی برای سئو سایت وجود ندارد و هزینه های میانگین برای بهینه سازی به عوامل متعددی بستگی دارد که باید برای هر پروژه بصورت جداگانه بررسی شود تا میانگین هزینه بهینه سازی یک وب سایت مشخص شود.

دیگر خدمات سئو

انواع سئو سایت

آیا شما آماده شروع هستید؟