وب تب، بهترین شرکت مشاوره سئو در تهران. با ما رتبه یک گوگل را تجربه کنید.

خدمات مشاوره سئو در تهران با وب تب

مشاوره سئو در تهران یکی از بهترین راه کارهای موجود برای جلوگیری کردن از بروز مشکلات اساسی و جدی برای وب سایت شما است. چنانچه یک مشاوره حرفه‌ای سئو در کنار مجموعه شما حضور داشته باشد به راحتی می‌تواند مانع بروز دردسرهای موجود بر سر راه وب سایت شود. برای این منظور ترفندهای زیادی وجود دارد که در کنار علم و دانش، به تجربه و خلاقیت ذهنی سئو کار نیز ارتباط دارد. برای پیدا کردن یک فرد و یا گروه حرفه‌ای و دریافت مشاوره سئو حرفه‌ای لازم است تا خود نیز اطلاعات پایه و اولیه‌ای از این مقوله داشته باشید. چه بخواهید در مورد سئو سایت گردشگری در تهران، سئو سایت وکالت در تهران، سئو سایت فروشگاهی در تهران و … بدانید؛ نیاز به مشاوره دارید.  همچنین استفاده از جلسات مشاوره رایگان سئو که در بسیاری از شرکت‌های معتبر مانند وب‌تب ارائه می‌شود نیز می‌تواند بسیار تاثیر گذار و مفید باشد.

شرکت مشاوره سئو در تهران

اگر صاحب یک کسب‌وکار آنلاین هستید، هیچ چیز مثل یک سایت سئو شده نمی‌تواند به موفقیت‌ شما کمک کند. برای داشتن یک سایت بهینه‌سازی شده و حرفه‌ای، داشتن دانش و اطلاعات، اولین و مهم‌ترین قدم است. شما با سئو سایت پزشکی در تهران یا سئو سایت حقوقی در تهران و یا هر سایت دیگری، به رقابت نزدیک تر می شوید و می توانید در خط یک گوگل حضور داشته باشید. برای اینکه از نتیجه انتخاب خود راضی باشید؛ باید قبل از انتخاب، آگاهی داشته باشید. اما این دانش و آگاهی را از کجا می‌توان به دست آورد؟ مشاوره سئو سایت یکی از راه‌های کسب اطلاعات در این زمینه و آگاهی از مسیر درست برای موفقیت است. شما به کمک مشاوره سئو در تهران می‌توانید درباره مسائل زیادی اطلاعات به  دست آورید و دغدغه‌های ذهن خود را برطرف سازید.

مشاوره سئو در تهران چیست؟

شما می‌توانید با کمی جست‌وجو در گوگل، مشاهده‌ چند ویدئو در یوتیوب و خواندن چند کتاب، اطلاعات بسیار مفیدی را در زمینه‌ سئو سایت پیدا کنید. اما آیا همین اطلاعات می‌توانند کافی باشند؟ خیر.

مشاوره سئو سایت تنها شامل ارائه‌ اطلاعات و نکاتی در زمینه‌ سئو نیست. بلکه یک مشاور سئو پیش از هر چیز به موفقیت سایت و کسب‌وکار شما فکر می‌کند. یعنی مشاوره سئو صرفا افزایش آگاهی و کسب اطلاعات نیست، بلکه اهداف بزرگ‌تری دارد. برای آنکه سایتی موفق داشته باشید، انجام برخی فعالیت‌ها ضروری‌ است. اگر در حال حاضر، شاهد موفقیت سایت‌های زیادی در رتبه‌های برتر گوگل هستید، باید بدانید که بسیاری از آن‌ها با استفاده از مشاور سئو توانسته‌اند مسیر درست کسب‌وکار خود را پیدا کنند و به کمک تیمی متخصص در راستای اهداف سئو، گام بردارند. بنابراین، این موفقیت در یک شب به دست نیامده است.

نکاتی برای انتخاب بهترین مشاوره سئو در تهران

همانطور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره شد بسیاری از افراد بدون اینکه واقعا یک سئو کار حرفه‌ای باشند، بدون یادگیری آموزش سئو در تهران و تنها با تکیه بر چند تکنیک ساده و یا استفاده از روش‌های سئو کلاه سیاه قرارداد ارائه خدمات و مشاوره سئو می‌دهند. این در حالی است که سئو کلاه سیاه آسیب‌ها و مشکلات زیادی را برای وب سایت شما ایجاد خواهد کرد. اما شیوه این افراد برای جذب مشتری قیمت‌های پایین و وعده‌های عجیب و غریبی است که در زمان مشاوره می‌دهند. تکنیک‌هایی که در زمان انتخاب شرکت مشاوره سئو باید در نظر بگیرید عبارتند از:

 

چه بخش‌هایی از سئو سایت را بر عهده خواهند گرفت؟

سئو به دو قسمت داخلی و خارجی تقسیم می‌شود. باید دقیقا مشخص شود که برای چه بخش خدمات سئو به شما ارائه می‌شود. یکی از مهم‌ترین بخش‌های سئو در حال حاضر با توجه به الگوریتم‌های گوگل محتوا است. بنابراین به این قسمت باید توجه ویژه‌ای گردد. نکته‌ی مهم در رابطه با خدمات سئو زمان بر بودن آن‌ها است که نباید انتظار جواب فوری داشت. پس اگر در مشاوره سئو ادعا شد که در بازه‌ی زمانی کوتاهی به نتیجه ماندگار خواهید رسید این یک مشاوره سئو حرفه‌ای نیست.

 

هزینه‌های تقریبی

در سئو هزینه‌ها تعرفه مشخصی ندارد و نمی‌توان از پیش میزان آن‌ها را تعیین نمود. چرا که هر وب سایت در وضعیت مشخصی قرار دارد و برای هر پروژه باید به صورت ویژه از قیمت سئو در تهران آگاهی داشته باشید. همانطوری که قیمت‌های نجومی و خیلی بالا اتفاق خوبی نیست از قیمت‌های پایین نیز باید ترسید. این نوع قیمت گذاری‌ها به نوعی تله محسوب می‌شوند.

 

چه پکیج‌هایی ارائه می‌شود؟

داشتن پکیج به مشتری این امکان را می‌دهد تا انتخاب دقیق‌تر و حساب شده‌ای داشته باشد.

 

معیار اندازه گیری نتایج چیست؟

معیار سنجش نتایج نیز اهمیت زیادی دارد. اگر در جلسات مذاکره به شما وعده آمدن به صفحه اول گوگل برای یک عبارت کلیدی خاص داده شد این فرد یک مشاوره سئو حرفه‌ای به شما ارئه نداده است. چرا که در اغلب موارد با تکنیک‌های سئو کلاه سیاه این امکان وجود دارد که سایت به صفحه اول موتورهای جستجو وارد شود اما برای مدت کوتاهی بیشتر در آن باقی نخواهد ماند و خیلی زود توسط الگوریتم‌های گوگل کشف می‌شود.

 

صداقت

این مورد نیز برای بستن قرارداد از اهمیت و جایگاه زیادی برخوردار است. اگر سئو کار در جلسات مشاوره تمام موضوعات را برای شما توضیح ندهد و یا چالش‌های پیش رو را نادیده گرفته و با شما در میان نگذارد توصیه می‌شود از همکاری با وی منصرف شوید.

چگونه به یک شرکت برای مشاوره سئو در تهران اطمینان کنیم؟

همانطور که گفته شد سئو کاری پیچیده است که نیاز به استفاده از تکنیک‌های متنوع زیادی دارد. هر سئوکار و مجموعه فعال در این حوزه نیز از شیوه‌های مخصوص به خود برای کار استفاده می‌کنند. چرا که بخشی از این پروسه دانش بخشی دیگر تجربه در کنار خلاقیت است. از این رو بهترین تضمین برای اعتبار مشاوره‌های دریافت شده از طرف مجموعه سئوکار مقابل شما موفقیت‌های کاری به دست آمده توسط وی است. چند وب سایت مهم به کمک خدمات سئو شرکت مورد نظر شما در صفحات اول گوگل حضور پیدا کرده‌اند؟ طبیعتا اگر تعداد زیادی از مشتریان هر مجموعه‌ای موفق شده باشند تا رتبه‌های خوبی از گوگل دریافت کرده و به صفحات اول در پیج جستجو بیایند می‌توان با آسودگی خاطر به توصیه‌های آن‌ها عمل کرد و مطمئن بود که مشاوره سئو حرفه‌ای را دریافت نموده‌اید.

چه زمانی به مشاوره سئو در تهران نیاز داریم؟

اگر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسب‌و‌کارهای اینترنتی فعالیت دارید؛ باید به خوبی از تأثیر شگفت‌انگیز سئو باخبر باشید. سئو، سبب بهینه‌سازی سایت و در نتیجه، بهبود و ارتقای رتبه شما خواهد شد. موضوعی که شما را در لیست نخستین نتایجی که توسط موتورهای جستجو به مخاطبین نمایش داده می‌شود، قرار خواهد داد. در نتیجه افراد فعال در این حوزه که فارغ از زمینه فعالیت خود، به دنبال کسب موفقیت و درآمد بیشتر هستند، نیازمند بهره‌گیری و استفاده صحیح و اصولی از سئو هستند. مشاوره سئو در تهران می‌تواند شما را در قرارگیری درست در این مسیر، راهنمایی و هدایت کند. آشنایی با ابعاد مختلف و تاثیر سئو، افزایش اطلاعات و انتخاب راهکارهای صحیح برای توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر حوزه کاری، از جمله مزایای مشاوره سئو به شمار می‌رود.

پکیج های سئو

خدمات سئو

3-4.5
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12 ماه

کلمات و عبارات برای سئو به انتخاب شرکت

تعداد کلمات و عبارات سئو: ؟

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page)

رپورتاژ آگهی

تضمین

پایه

9 - 7
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی 3 ماه

تضمین

معمولی

15 - 10
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی (off page) ✔

رپورتاژ آگهی 6 ماه

تضمین

حرفه ای

20 - 12
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-6 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی  ماهانه

تضمین ✔

1- قیمت ها بعد از بررسی سختی کلمات ممکن است مقداری کمتر یا بیشتر از بازه باشد.
2- تعداد کلمات سئو سایت پس از بررسی و تحلیل نتایج به دست آمده از ابزار های سئو (بر اساس محبوبیت و بازدید کلمه) مشخص میشود.
3- کلیه کارهایی که برای پکیج ها انجام میشود در حالت تضمین شده و تضمین نشده تفاوتی ندارد برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.

سوالات متداول

سئو چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی موتور جستجو و به کلیه اقداماتی که در راستانی بهینه سازی یک سایت برای موتور جستجو انجام می‌شود؛ سئو گفته می‌شود.

بهترین شرکت برای سئو سایت در تهران کدام است؟

شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعال هستنند. ما در وب تب با ارائه‌ی نمونه‌کارها و معرفی مشتریان قبلی، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کنیم. مشاورین ما در قدم اول راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ی آن با خدمات دیگر شرکت‌ها نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. دیگر نقطه‌ی قوت ما، قیمت مناسب سئو سایت در تهران است.

بهینه سازی سایت در تهران چه گونه انجام میشود؟

شرکت وب تب با تیمی متخصص برای بهینه سازی سایت در تهران در کنار شماست وبا تحلیل رقبا،تعیین استراتژی کلمات کلیدی و تحلیل الگوریتم های گوگل کاری میکنیم تا به بهترین جایگاه در کسب و کار خود برسید.

چگونگی انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران؟

همیشه انتخاب نهاییکار سختی است اما با افزایش دانش و آگاهی می توان انتخابی منطقی و عاقلانه داشت که نتایج آن نیز رضایت‌بخش باشد. پیدا کردن بهترین شرکت سئو در تهران شاید به نظر کار سختی باشد اما اگر به نکات و ویژگی‌های مهم سئو دقت کنید؛ در جلسه مشاوره با آن شرکت می‌توانید متوجه کیفیت خدمات سئو آن تیم شوید و انتخاب درستی داشته باشید.

قیمت سئو سایت در تهران به چه صورت است؟

قیمت سئو سایت در تهران به موارد زیادی بستگی دارد. مشکلات فنی سایت، تولید محتوا و بخش سئو خارجی و … همگی مواردی هستند که در قیمت سئو تاثیر گذارند.