طراحی اپلیکیشن اندروید | با سفارش طراحی اپ اندروید قابل دسترس تر باشید

خدمات طراحی اپلیکیشن اندروید وب تب

میلیون‌ها اپلیکیشن موبایل وجود دارد و به همین مقدار اپلیکیشن همین حالا در حال توسعه هستند. اما آیا تابه‌حال با خود فکر کرده‌اید چه چیزی تا این اندازه باعث محبوبیت برنامه‌های موبایل شده است؟ چه چیزی کسب‌وکارها و مشاغل مختلف را به سمت طراحی اپلیکیشن اندروید سوق داده است؟ این پرسش‌ها یک دلیل واضح دارند.

تقاضا؛ بله کاربران روزبه‌روز نیازهای بیشتری را در این فضا برآورده می‌کنند. خرید بلیط، رزرو هتل، خرید آنلاین انواع لوازم الکتریکی و مصرفی، جست‌وجوی اطلاعات مورد نیاز، آموزش زبان، ورزش، آشپزی و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید به کمک اپلیکیشن‌های اندروید انجام می‌شوند.

طراحی اپلیکیشن اندروید یکی از راه ‌کارهای ارتباطی با مخاطبینی است که از گوشی‌های اندرویدی استفاده می‌کنند. گوشی‌های موبایل در زندگی امروزی جایگاه مهمی دارند. اپلیکیشن‌ها نیز یکی از بخش‌های مورد علاقه کاربران است که به بسیاری از نیازهای آن‌ها پاسخ می‌دهد. تنوع بالای اپلیکیشن‌ها موجب شده تا دسته‌بندی‌های مختلفی برای آن‌ها در نظر گرفته شود. در این مقاله به طور خاص به معرفی و آشنایی بیشتر با اپلیکیشن‌های تحت اندروید می‌پردازیم. طراحی اپلیکشن میانبری برای دستیابی به خدمات و محصولات شما است.

اگر از دید اقتصادی به موضوع نگاه کنیم، می‌توان گفت همین اپ‌ها سهم قابل توجهی را در گردش مالی موجود در کسب‌وکارهای آنلاین دارند. اگر شما هم کسب‌وکار خود را راه انداخته‌اید، بخشی از این سرمایه‌ی عظیم می‌تواند متعلق به شما باشد. به شرطی که با برنامه‌ریزی درست و صرف هزینه‌های معقول، به سمت حضور پررنگ‌تر و موثرتر حرکت کنید. طراحی اپلیکیشن اندروید، شاید یک قدم موثر و بی‌نظیر در این مسیر باشد.

اگر شما به دنبال اطلاعات جامع تری درباره طراحی اپلیکیشن هستید، روی لینک پایین کلیک کنید.

اپلیکیشن به چه معنا است؟

قبل از اینکه درباره طراحی اپلیکیشن اندروید بدانیم باید درباره مفهوم کلی اپلیکیشن آگاهی داشته باشیم. نرم افزارهایی که برای تامین نیازهای روزانه افراد و سرویس‌دهی بهتر کسب و کارها طراحی و ایجاد می‌شوند، اپلیکیشن نام دارند. این نرم افزارهای کاربردی در واقع مکمل وب‌سایت‌ها بوده و حتی در برند سازی نیز موثر هستند. با توجه به سیستم عاملی که اپلیکیشن برای آن برنامه نویسی می‌شود انواع مختلفی نیز دارد. البته ترجیح طراحان در این است که نرم افزارها برای چند سیستم عامل مختلف قابل اجرا و استفاده باشند. در این بین اپلیکیشن‌های موبایلی موفقیت بیشتری را به دست آورده‌اند. دلیل این موفقیت نیز استفاده و کاربرد گسترده از موبایل در زندگی‌های مدرن امروزی است. مردم برای بسیاری از نیازمندی‌های خود از طریق گوشی موبایل خود اقدام می‌کنند.

اهمیت طراحی اپلیکیشن اندروید

عکس

تلفن‌های هوشمند بدل به یکی از بهترین و دائمی‌ترین همراهان افراد تبدیل شده‌اند. وابستگی قشرهای مختلف جامعه به تکنولوژی و فناوری‌های ارتباطی به‌طور پیوسته در حال افزایش است. در این میان تلفن‌های اندروید نقش بسیار چشم‌گیری داشته و درصد بالایی از کاربران، از چنین موبایل‌هایی استفاده می‌کنند.

راحتی در استفاده و در دسترس بودن و قیمت مناسب و صدها دلیل دیگر باعث شده‌اند تا گوشی‌هایی که از سیستم عامل اندروید بهره می‌برند، محبوبیت بالایی داشته باشند. همین موضوع باعث شده است تا کسب‌وکارهای اینترنتی انرژی و تمرکز بسیاری را بر روی طراحی برنامه‌های کاربردی برای اندروید داشته باشند.

در تحقیقاتی که در کشور آمریکا به انجام رسید، نتایج حاکی از آن بود که چیزی در حدود 68 درصد از افراد از تلفن‌های هوشمند استفاده می‌کنند. سهم قابل قبولی را در این بین گوشی‌های اندروید به خود اختصاص داده‌اند. این افراد به‌طور میانگین حداقل 162 دقیقه از زمان خود را در طول روز در حال کار با تلفن همراه خود سپری می‌کنند.

همین موضوع اهمیت ویژه‌ی ساخت اپلیکیشن اندروید را به‌ما نشان می‌دهد. چرا که به این ترتیب، یک اپلیکیشن پتانسیل بالایی را در جذب و حفظ مخاطبان وفادار خواهد داشت. در ادامه به مزایای طراحی اپ اندروید نگاهی دقیق‌تر خواهیم داشت.

منظور از اپلیکیشن موبایل چیست؟

گوشی‌های موبایل یکی از انواع رایانه است که مورد استفاده بسیار زیادی دارد. علاوه بر انتقال پیام و تماس در بین افراد برای بخش زیادی از نیازمندی‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. تاکسی گرفتن، سفارش غذا، تقویم و رسیدگی به حساب و کتاب‌های مالی افراد بخشی از خدمات گوشی‌های موبایل است. این خدمات از طریق طراحی اپلیکیشن میسر است. بسیاری از خریدهای اینترنتی نیز از طریق همین اپلیکیشن‌ها انجام می‌شود. بیشتر افراد از انواع مفید اپلیکیشن‌های موبایلی استقبال می‌کنند چون باعث سهولت بسیار زیادی می‌شود. در بخش قبل اشاره شد که سیستم عاملی رایانه‌ای که اپلیکیشن برای آن طراحی می‌شود در نوع آپ تاثیرگذار  است. بخشی قابل توجهی از تلفن‌های همراه دارای سیستم عامل اندروید هستند. به ویژه در ایران اندروید سیستم عامل غالب در تلفن‌های همراه به حساب می‌آید. از این رو طراحی اپلیکیشن اندروید در ایران می‌تواند با موفقیت چشمگیری همراه باشد.

آشنایی با سیستم عامل اندروید

روبین در کالیفرنیا از طراحان اصلی سیستم عامل اندروید در جهان به شمار می‌رود. هسته اصلی این سیستم عامل بر اساس سیستم عامل لینوکس طراحی و پایه‌ریزی شده است.کلیه سیستم‌های امنیتی و بهینه‌سازی حافظه و نیز ارتباطات بین سخت افزار و نرم افزار در سیستم‌های اندروید بر اساس طراحی لینکوس ساخته شده است. این سیستم عامل برای گوشی‌های تلفن همراه طراحی و برنامه نویسی شده است. بیش از 30 شرکت بزرگ و مطرح در سطح جهان نیز آن را پشتیبانی می‌کنند. به همین خاطر در بین سیستم‌ عامل‌های گوشی موبایل اهمیت و جایگاه خاصی دارد. کارشناسان سیستم عامل اندروید را یک سیستم عامل باز می‌دانند. از ویژگی‌های اصلی سیستم عامل‌های باز استفاده از تمام قدرت دستگاه تحت عمل آن‌ها است. به همین خاطر این سیستم عامل در بین کاربران از جایگاه و محبوبیت زیادی برخوردار است.

آشنایی با اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن یا نرم افزار موبایلی تحت اندورید از جمله اپلیکیشن‌های بسیار پر کاربرد هستند. با توجه به جایگاه مهم اندروید تعداد زیادی از کسب و کارها در جهان اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید کرده‌اند. بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی نیز وجود دارند که این اپلیکیشن‌ها را ارائه می‌کنند. در ایران نیز بسیار از فعالیت‌های اقتصادی برای اینکه دسترسی مشتریان به خدمات خود را آسان‌تر کنند اقدام به طراحی و ایجاد یک اپلیکیشن تحت اندروید می‌کنند. این کار علاوه بر با رفتن رضایت در مشتری‌ها موجب پیشی گرفتن از سایر رقبا نیز خواهد شد. برند شما با داشتن یک اپلیکیشن جایگاه و اعتبار بیشتری پیدا خواهد کرد. در صورتی که مایل به طراحی به کار گیری از یک اپلیکیشن را برای کسب و کار خود دارید، می‌توانید برای یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان وب‌تب وقت رزور کنید.

چرا اپلیکیشن‌های اندروید برای کسب و کارها ضرورت دارد؟

اپلیکیشن‌های تحت اندروید نسبت به ios سهولت بیشتری دارند. به همین خاطر بیشتر مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرند. استفاده از این اپلیکیشن‌ها در کسب و کار رونق بیشتری ایجاد می‌کند زیرا:

 

منبع باز دارند

موانع ورود در این اپلیکیشن‌ها بسیار کمتر بوده و برنامه‌های تحت اندروید با هزینه کمتری قابل ارتقا است.

 

توزیع بین چند شبکه

این اپلیکیشن‌‌ها در فروشگاه‌های اینترنتی زیادی وجود دارند. همین موضوع موجب می‌شود تا تاثیرگذاری آن‌ها بیشتر باشد. چرا که این نوع از اپلیکیشن‌ها برای تعداد زیادی از مخاطبین شناخته شده هستند.

 

روند آسان برنامه

انعطاف پذیری زیادی دارند و کار کردن با آن‌ها بسیار آسان است. در جهان نیز اپلیکیشن‌های تحت اندروید به عنوان نوع سازگار و منعطف شناخته می‌شوند.

 

رابط کاربری ساده

رابط کاربری یکی از عناصر بسیار تاثیر گذار در موفقیت یک اپلیکیشن است. در اپلیکیشن‌های اندروید این رابط کاربری قابل تنظیم بوده و تجربیات کاربری پیشرفته در آن به آسانی به دست می‌آید.

دلایل گفته شده موجب می‌گردد تا طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار ها موفقیت و فروش بیشتری را به دنبال داشته باشد. به یاد داشته باشید هر چه قدر خدمات و محصولات شما در دسترس مشتری باشد احتمال استفاده از آن نیز بیشتر خواهد بود. از طرفی بازگشت سرمایه و اعتبار برند و کسب و کار شما از دیگر امتیازات داشتن اپلیکیشن است.

مزایای طراحی اپلیکیشن اندروید

برای آن‌که با اهمیت و ضرورت استفاده از اپلیکیشن و قابلیت‌های آن در کسب‌وکار خود آشنا شوید، در این‌جا قصد داریم نگاهی به مهم‌ترین مزیت‌های یک برنامه‌ی موبایل داشته باشیم. توجه داشته باشید که مزایا و اهداف زیر زمانی در دسترس خواهند بود که شما طراحی و انتشار و مدیریت برنامه را به‌درستی و بر اساس استانداردهای لازم انجام دهید.

افزایش مشتریان بالقوه و افزایش فروش

داشتن یک برنامه‌ی اندروید و ترغیب کردن مشتریان به استفاده از آن، به شما این امکان را می‌دهد که دسترسی سریع و آسانی به مشتریان خود داشته باشید. بی‌شک شرایط یک کسب‌وکار سنتی و فروش حضوری قابل مقایسه با موقعیتی‌ست که در یک اپلیکیشن دارید.

اما موضوع این‌جاست که یک اپ حتی موقعیت بهتری از وبسایت برایتان ایجاد می‌کند. از طرفی برنامه‌ی موبایل خود یک مسیر قطعی برای جذب مخاطبان بیشتر به وب سایت است و اعتبار آن را به خوبی افزایش می‌دهد.

شما با ارائه‌ی خدمات و پیشنهادهای مختلف در اپلیکیشن، امتیازدهی، اجرای طرح پاداش یا تخفیف و … می‌توانید مشتریان را به استفاده از اپلیکیشن خود ترغیب کرده و میزان فروش خود را نیز افزایش دهید.

ایجاد وفاداری در مشتری

طراحی اپلیکیشن اندروید از بهترین روش‌ها برای افزایش تعامل میان مشتری و شماست. در یک برنامه‌ی موبایل شما می‌توانید به‌شکلی کاملاً مستقیم با مشتریان در تعامل باشید. دیدن یک تبلیغ از طریق اپلیکیشنی که با میل خود در گوشی نصب کرده‌ایم، بسیار متفاوت و موثرتر از تبلیغاتی‌ست که از طریق بیلبوردها، ایمیل، پیامک‌های تبلیغاتی و … است.

برندسازی به کمک طراحی اپلیکیشن اندروید

عکس برندسازی به کمک طراحی اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن ابزاری بسیار قدرتمند برای ارائه‌ی محتواست. شما از طریق یک برنامه‌ی موبایل می‌توانید انواع محتواهای متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی را به‌راحتی منتشر کنید. بی‌شک هر چه اپ شما کاربردی‌تر باشد و کاربران بیشتری را جذب کند، شما مخاطبان بیشتری را برای محتوای خود خواهید داشت.

در خلال این اطلاع‌رسانی‌ها و افزایش آگاهی‌ها از فعالیت خود، شما قدرت بسیار بیشتری به برند خود خواهید بخشید. فراموش نکنید که در چنین شرایطی اپلیکیشن شما در حال نمایندگی برندتان است. پس تمام تمرکز شما باید بر طراحی رابط و تجربه‌ی کاربری بی‌نظیری باشد. چرا که تاثیر مثبت اپ بر کاربر، احترام و اعتبار بیشتری را برای برندتان به‌دنبال خواهد داشت.

در دسترس بودن

آنلاین بودن کسب‌وکار و استفاده از اینترنت برای رونق به کسب‌وکار، به‌خودی‌خود به شما کمک می‌کند تا به راحتی در دسترس مشتریان خود باشید. در این میان ارائه‌ی یک اپلیکیشن کاربرپسند، دسترسی به شما را به‌شدت افزایش می‌دهد. وارد شدن به یک برنامه‌ی اندروید به‌حدی آسان و در دسترس است که بی‌شک مشتری آن را به هر روش دیگری برای خرید و کسب اطلاعات ترجیح خواهد داد.

امکان تجزیه‌وتحلیل داده‌ها

مسیر موفقیت کسب‌وکارها از تجزیه‌وتحلیل اطلاعات و برنامه‌ریزی بر اساس نتایج به‌دست آمده می‌گذرد. خوشبختانه با طراحی اپلیکیشن اندروید شما به‌راحتی می‌توانید اطلاعات بسیاری را در خصوص مشتریان، علایق، قدرت خرید آن‌ها و … کسب کنید. محبوبیت یا عدم محبوبیت دسته‌بندی‌های مختلف محصولات، میزان فروش هر محصول در برهه‌های مختلف سال و … نیز از دیگر اطلاعات مفیدی هستند که می‌توان از طریق اپلیکیشن به آن‌ها دست یافت.

این اطلاعات از طریق بررسی سبدهای خرید، بیشترین و کم‌ترین جست‌وجوها، نظرات و امتیازات درج شده و … امکان‌پذیر است. به این ترتیب شما خواهید توانست با توجه به این اطلاعات مسیر بهتری را برای موفقیت و رشد کسب‌وکارتان ترسیم کنید.

البته در این مثال‌ها ما تنها به موارد فروشگاهی پرداختیم. حتی اگر شما به‌دنبال طراحی نوع دیگری از اپلیکیشن باشید خواهید دید که اطلاعات چگونه به شما در بازبینی مسیر موفقیت کمک خواهند کرد.

انواع مختلف اپلیکشن‌های اندرویدی کدام است؟

برای هر کسب و کاری می‌توان یک اپلیکیشن تحت اندروید طراحی و اجرا کرد. بنابراین به عدد کسب و کارها تنوع اپلیکیشن وجود دارد. برخی از انواع آن عبارتند از:

 • اپلیکیشن مشاوره املاک
 • تاکسی‌های اینترنتی
 • بازیافت زباله
 • اپلیکیشن باربری
 • اپلیکیشن فروشگاهی
 • اپلیکیشن‌های بیمه
 • اپلیکیشن‌های خبری
 • اپلیکیشن خدماتی
 • اپلیکیشن پخش فیلم
 • اپلیکیشن پخش موسیقی
 •  اپلیکیشن نوبت‌دهی

متخصصین ما در وب‌تب به شما کمک می‌کنند که با توجه به نیاز کسب و کار خود، اپلیکشنی مناسب را طراحی و ایجاد کنید.

سفارش اپلیکیشن اندروید

با توجه به مزایای طراحی اپلیکیشن اندروید و تاثیر آن بر افزایش درآمد، بدیهی‌ست که شما نیز به‌دنبال راهی برای داشتن بهترین اپلیکیشن باشید.

تیم وب تب به عنوان یکی از فعالین حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ، با بهره‌مندی از مهارت و دانش طراحان UI و UX، مفتخر به طراحی بهترین اپلیکیشن‌ها برای مشتریان خود است. اگر برای سفارش طراحی اپلیکیشن، نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره‌ی رایگان آن‌ها بهره ببرید.

قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید

برای آن‌که با اهمیت و ضرورت استفاده از اپلیکیشن و قابلیت‌های آن در کسب‌وکار خود آشنا شوید، در این‌جا قصد داریم نگاهی به مهم‌ترین مزیت‌های یک برنامه‌ی موبایل داشته باشیم. توجه داشته باشید که مزایا و اهداف زیر زمانی در دسترس خواهند بود که شما طراحی و انتشار و مدیریت برنامه را به‌درستی و بر اساس استانداردهای لازم انجام دهید.

معایب طراحی اپلیکیشن اندروید

برخی از مزایای ساخت اپلیکیشن اندورید را معرفی کردیم. در این‌جا نگاهی نیز به معایب آن خواهیم داشت. البته آن‌چه که ما در این‌جا به آن‌ها اشاره می‌کنیم، بیشتر به عنوان نقاط ضعف شناخته می‌شوند. برخی از این نقاط ضعف زمانی که شما تنها تمرکزتان را بر روی طراحی اپلیکیشن اندروید بگذارید خود را نشان خواهند داد.

 

اپلیکیشن نمی‌تواند جایگزین وب سایت شود

فراموش نکنید که شما برای کسب‌وکار خود به یک وبسایت نیاز دارد. طراحی سایت یکی از نیازهای بسیار اساسی مشاغل مختلف است. گاهی برخی صاحبان مشاغل تصور می‌کنند که داشتن اپلیکیشن به‌خودی‌خود کافی‌ست. اما موضوع این است که شما نیاز به بهره‌مندی از هر دو مورد خواهید داشت. این‌جاست که بحث هزینه برای طراحی و مدیریت هر دوی آن‌ها بدل به یکی از مشکلاتی می‌شود که ممکن است سر راه شما باشد.

 

ساخت اپ اندروید کافی نیست

چنان‌چه دیدید داشتن وبسایت در کنار اپ اندروید بسیار مهم است. چرا که بسیاری از مخاطبان و مشتریان ممکن است دوست داشته باشند از طریق کامپیوتر خانگی یا لپ‌تاپ به شما دسترسی داشته باشند. شاید آن‌ها علاقه‌ای به نصب برنامه‌تان نداشته باشند و به این ترتیب شما با محدود کردن خود به اپ، بازدیدتان را محدود می‌کنید.

اما در این بین می‌توان به نیاز فراوان به اپ iOS نیز اشاره کرد. فراموش نکنید که به هر حال برخی از مشتریان بالقوه‌ی شما از تلفن‌های همراه آیفون استفاده می‌کنند. اگر فقط به طراحی اپلیکیشن اندروید فکر کنید و برای این کاربرها برنامه‌ای نداشته باشید، شانس فروش خود را کاهش می‌دهید.

اگر قصد آن را دارید که طراحی اپ ios را انجام دهید، پیشنهاد می گردد که صفحه زیر را مطالعه کنید.

عدم تاثیرگذاری بر سئو

یکی از معایب بزرگی که می‌توان برای طراحی اپلیکیشن اندروید برشمرد، تاثیر نداشتن آن بر سئوی سایت است. به این ترتیب اگر شما هزینه‌های محدودی برای ارتقای فعالیت کسب‌وکار خود داشته باشید، شاید ترجیح دهید آن را برای بهینه‌سازی وبسایت خود صرف کنید تا توسعه اپلیکیشن و گسترش فعالیت خود در آن.

متاسفانه هر اندازه که اپلیکیشن شما خوب باشد، بدون تبلیغ قابل دیده شدن نیست. پس در قدم اول باید بتوانید اپ خود را به‌عنوان برنامه‌ای کاربردی و مفید، به شهرت کافی برسانید. از این پس اپ شما می‌تواند در افزایش ترافیک سایت کمک کرده و امتیاز سایتتان را افزایش داده و به این ترتیب به سئوی وب سایت شما کمک کند. چرا که خود اپلیکیشن‌ها توسط گوگل ایندکس نمی‌شوند و از منظر سئو نمی‌توان آن‌ها را بررسی کرد.

 

هزینه‌های طراحی اپ اندروید

مقوله‌ی هزینه‌ها را در این بخش طرح می‌کنیم، چرا که برخی تصور می‌کنند ساخت و انتشار یک اپلیکیشن به معنای پایان کار است و پس از آن باید منتظر نتایج شگفت‌انگیز آن باشند.

اما این تصوری اشتباه است. با طراحی اپلیکیشن، شما یک قلمروی جدید به کسب‌وکار خود اضافه می‌کنید. این قلمرو نیازهای اساسی و بسیار مهمی دارد. از جمله‌ی این نیازها می‌توان به به‌روزرسانی، تولید محتوا، پشتیبانی، آپدیت و … اشاره کرد.

علاوه بر این شما باید انرژی و زمان کافی را در ابتدا برای افزایش مخاطب اختصاص دهید.

طراحی اپلیکیشن اندروید به معنای نزدیک‌تر شدن کسب و کار شما به مشتری‌ها است. در دنیای امروزه که هر برند برای ارائه خدمات بهتر برای جلب مشتری در تلاش است، داشتن یک اپلیکیشن یک قدم بزرگ در تعریف برند به‌شمار می‌رود. اندروید به عنوان گسترده‌ترین نوع سیستم ‌عامل شناخته می‌شود که در ایران نیز محبوبیت زیادی دارد. به همین خاطر اپلیکیشن‌های تحت اندروید در صورتی که به درستی ایجاد شده باشند در سطح وسیعی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این راستا برای طراحی یک اپلیکیشن استاندارد و کاربردی باید از گروه‌های متخصص و حرفه‌ای در زمینه طراحی اپلیکیشن مانند متخصصان وب‌تب کمک بگیرید.

سوالات متداول

نحوه‌ی عقد قرارداد و پرداخت هزینه به چه صورت است؟

جواب کلی برای نحوه عقد قرارداد وجود ندارد. بستگی به حجم و اندازه پروژه و ویژگی های مربوطه می باشد.

چرا استفاده از اپلیکیشن اندروید مفید است؟

به یاد داشته باشید که سیستم عامل اندروید توسط کمپانی‌های بزرگی پشتیبانی می‌شود. گستردگی استفاده از این سیستم عامل اپلیکیشن‌های تحت اندروید را نیز کاربردی و مفید خواهد کرد.

فرآیند طراحی اپلیکیشن اندروید در وب تب چه گونه انجام میشود؟

 • بررسی ایده 
 • طراحی تجربه کاربری و واسط کاربری
 • طراحی و پیاده‌سازی فنی پروژه
 • تست و بهینه سازی

آیا می‌توان به جای وب سایت از اپلیکیشن اندروید استفاده کرد؟

خیر، طراحی اپلیکیشن اندروید هرگز جایگزینی برای وب سایت نیست. سایت و اپلیکیشن از نظر کاربردی و ماهیتی این دو با هم تفاوت‌های اساسی دارند. اهمیت و ضرورت استفاده از وب سایت برای اعتبار بخشی و هویت کسب و کار در سطح بالاتری قرار دارد.

آیا پس از طراحی و تحویل اپلیکیشن اندروید خدمات پشتیبانی نیز ارائه می‌شود؟

بله؛ طراحی اپلیکیشن تنها آغاز راه است. پشتیبانی و آپدیت اپ یکی از خدمات بسیار مهم ما در وب تب است.

آیا ارتقا و به روز رسانی اپلیکیشن‌های اندروید الزامی است؟

با به روز رسانی کردن اپلیکیشن‌ها تحت هر سیستم عاملی که باشند سازگاری بیشتری با نیازهای روز مخاطبان ایجاد می‌شود. به همین دلیل اگر این به روز رسانی انجام نگیرد بعد از مدتی اپلیکیشن از رده خارج می‌شود.

هزینه طراحی اپلیکیشن چگونه محاسبه میشود؟

در محاسبه هزینه ساخت اپلیکیشن، بحث طراحی آن از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که طراحی اپلیکیشن در واقع اصلی ترین روند کار است و از اصلی ترین عوامل موثر بر هزینه طراحی اپلیکیشن محسوب می شود.

نمونه پروژه های طراحی اپلیکیشن