آموزش سئو در تهران. با وب تب در رتبه یک گوگل باشید.

آموزش سئو در تهران با وب تب

باید به یاد داشت که مهارت‌های سئو تنها در حد چند تکنیک محدود نمی‌شود.و بلکه گستره‌ی وسیعی داشته و نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد. شما می توانید مقالات زیادی را در راستای آموزش سئو در بلاگ مطالعه کنید. اما متاسفانه در پاره‌ای از اوقات دیده می‌شود که برخی از افراد تنها با تکیه بر چند تکنیک تصور می‌کنند که تبدیل به یک سئوکار حرفه ای شده و به تبع آن اقدام به فروش خدمات سئو به مشتریان و وب سایت‌ها می‌کنند. حتی در برخی از آموزشگاه‌ها نیز با آموختن چند تکنیک ساده و ابتدایی این باور را به کار آموز می‌دهند که یک سئوکار حرفه‌ای شده است و آماده حضور در بازار رقابت سئو را دارد. این در حالی است که هیچ آموزشگاهی را در سطح جهان نمی‌توان یافت که قادر باشد تمام تکنیک‌ها و مبانی سئو را به کارآموزان خود آموزش داده و چنین ادعایی بکند. دو بخش اصلی در دانش سئو وجود دارد که یکی از آن‌ها تسلط بر ابزارهای مورد استفاده را شامل می‌شود و دیگری در خصوص مهارت‌هایی است که یک سئو کار باید داشته باشد.

چرا کسب و کارها به آموزش سئو در تهران دارند؟

اما تمام این‌ها برای چیست؟ در ابتدا گفتیم هدف ما از سئو کردن سایت افزایش بازدید با کیفیت و هدفمند سایت است. خواه شما بخواهید برای سئو سایت فروشگاهی در تهران، سئو سایت گردشگری در تهران، سئو سایت وکالت در تهران و … اقدام کنید؛ نیاز است که در ابتدا اطلاعاتی درباره آن داشته باشید. با رسیدن به چنین اهدافی شما می‌توانید از مزیت‌های مختلف زیر بهره‌مند شوید.

  • افزایش درآمد
  • برندسازی
  • کاهش هزینه‌ای تبلیغ
  • ایجاد یک رسانه‌ی قدرتمند

بی شک این‌ها مواردی هستند که نشان می‌دهند صرف هزینه برای سئو کردن سایت، یک امر کاملاً اقتصادی بوده و سرمایه‌گذاری موفقی تلقی می‌شود.

کسب‌وکارها به خدمات سئو نیاز دارند، چرا که اغلب کاربران از طریق گوگل به دنبال محصولات و خدمات مورد نیاز خود می‌گردند. به این طریق، تنها وب سایت‌هایی که به سئو بها می‌دهند، سهم قابل توجهی از فروش و بازدید را کسب می‌کنند و دیگر افراد از گردونه‌ی رقابت خارج شد.

سئو کلاه سفید چیست؟

خدمات سئو با عنوان کلاه سفید، به مجموعه راهکارها و اقداماتی گفته می‌شود که مبتنی بر قواعد و اصول سئو انجام می‌شود. در واقع در این روش، با حفظ قوانین و رعایت تکنیک‌های مورد تأیید موتورهای جستجو، بهینه‌سازی سایت انجام شده و ارتقای سایت به شکل صحیح صورت می‌گیرد. سئو کلاه سفید بهترین و مطمئن‌ترین شیوه برای دست‌یابی به اهداف مدنظرمان در زمینه سئو است. البته که این امر نیازمند تجربه، شکیبایی و تلاش فراوان است.

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه درست در نقطه مقابل سئو کلاه سفید قرار دارد و افرادی از آن استفاده می‌کنند که می‌خواهند مسیر چند ماهه را در چند روز طی کنند! استراتژی‌ها و روش‌هایی غیرقانونی که هدفی جز ارتقای سایت به هر شکل و روشی را دنبال نمی‌کنند. سئو کلاه سیاه نه‌تنها موفقیت سایت را تضمین نمی‌کند. بلکه با توجه به الگوریتم‌های پیشرفته و پیچیده موتورهای جستجو، در صورت شناسایی این امر، آثار و خسارت‌های سنگینی به برای شما به دنبال خواهد داشت.

نکات یادگیری و آموزش سئو در تهران

اصول متنوعی وجود دارد که برای انجام سئو سایت پزشکی در تهران، سئو سایت حقوقی در تهران و … یک سایت باید به آن‌ها توجه شود. این اصول با توجه به سیستم کار گوگل و نحوه‌ی عملکرد خزنده‌ها و ایندکس شدن سایت برنامه‌ریزی می‌شوند. نکته‌ی بسیار مهم دیگر در این‌جا، مراحل سئو سایت است. به طور کلی، باید داشته باشید که وقتی یک شرکت  سئو در تهران را برای خدمات سئو سایت خود انتخاب کردید؛ باید دید کلی نسبت به مراحل سئو داشته باشید تا بدانید در هر مرحله چه اقداماتی در حال پیاده‌سازی روی سایت شماست. در ادامه شما را با مهم‌ترین مراحل سئو آشنا خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که ضعف در اجرای درست و اصولی هر یک از این مراحل، می‌تواند سرعت بهبود سایت شما را کاهش داده یا شما را از رسیدن به نتایج مورد نظرتان دور کند. بنابراین در انتخاب شرکت سئو تهران به خوبی دقت کنید زیرا  سئو یک سرمایه‌گذاری بلند مدت روی کسب‌وکار شماست و می‌تواند نتایج بی‌نظیری برای شما رقم بزند. پس خدمتا سئو سایت خود را به افراد با تجربه و متخصص بسپارید.

پکیج های سئو

خدمات سئو

3-4.5
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12 ماه

کلمات و عبارات برای سئو به انتخاب شرکت

تعداد کلمات و عبارات سئو: ؟

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page)

رپورتاژ آگهی

تضمین

پایه

9 - 7
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی 3 ماه

تضمین

معمولی

15 - 10
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی (off page) ✔

رپورتاژ آگهی 6 ماه

تضمین

حرفه ای

20 - 12
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-6 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی  ماهانه

تضمین ✔

1- قیمت ها بعد از بررسی سختی کلمات ممکن است مقداری کمتر یا بیشتر از بازه باشد.
2- تعداد کلمات سئو سایت پس از بررسی و تحلیل نتایج به دست آمده از ابزار های سئو (بر اساس محبوبیت و بازدید کلمه) مشخص میشود.
3- کلیه کارهایی که برای پکیج ها انجام میشود در حالت تضمین شده و تضمین نشده تفاوتی ندارد برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.

سوالات متداول

سئو چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی موتور جستجو و به کلیه اقداماتی که در راستانی بهینه سازی یک سایت برای موتور جستجو انجام می‌شود؛ سئو گفته می‌شود.

بهترین شرکت برای سئو سایت در تهران کدام است؟

شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعال هستنند. ما در وب تب با ارائه‌ی نمونه‌کارها و معرفی مشتریان قبلی، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کنیم. مشاورین ما در قدم اول راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ی آن با خدمات دیگر شرکت‌ها نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. دیگر نقطه‌ی قوت ما، قیمت مناسب سئو سایت در تهران است.

بهینه سازی سایت در تهران چه گونه انجام میشود؟

شرکت وب تب با تیمی متخصص برای بهینه سازی سایت در تهران در کنار شماست وبا تحلیل رقبا،تعیین استراتژی کلمات کلیدی و تحلیل الگوریتم های گوگل کاری میکنیم تا به بهترین جایگاه در کسب و کار خود برسید.

چگونگی انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران؟

همیشه انتخاب نهاییکار سختی است اما با افزایش دانش و آگاهی می توان انتخابی منطقی و عاقلانه داشت که نتایج آن نیز رضایت‌بخش باشد. پیدا کردن بهترین شرکت سئو در تهران شاید به نظر کار سختی باشد اما اگر به نکات و ویژگی‌های مهم سئو دقت کنید؛ در جلسه مشاوره با آن شرکت می‌توانید متوجه کیفیت خدمات سئو آن تیم شوید و انتخاب درستی داشته باشید.

قیمت سئو سایت در تهران به چه صورت است؟

قیمت سئو سایت در تهران به موارد زیادی بستگی دارد. مشکلات فنی سایت، تولید محتوا و بخش سئو خارجی و … همگی مواردی هستند که در قیمت سئو تاثیر گذارند.