انتخاب برگه

مشاوره سئو حرفه ای| چرا باید از خدمات مشاوره سئو استفاده کنیم؟

خانه سئو سایت مشاوره سئو

بهترین خدمات مشاوره سئو حرفه‌ای سایت

اگر صاحب یک کسب‌وکار آنلاین هستید، هیچ چیز مثل یک سایت سئو شده نمی‌تواند به موفقیت‌ شما کمک کند. برای داشتن یک سایت بهینه‌سازی شده و حرفه‌ای، داشتن دانش و اطلاعات، اولین و مهم‌ترین قدم است. برای اینکه از نتیجه انتخاب خود راضی باشید؛ باید قبل از انتخاب، آگاهی داشته باشید. اما این دانش و آگاهی را از کجا می‌توان به دست آورد؟ مشاوره سئو سایت یکی از راه‌های کسب اطلاعات در این زمینه و آگاهی از مسیر درست برای موفقیت است. شما به کمک مشاوره سئو می‌توانید درباره مسائل زیادی اطلاعات به  دست آورید و دغدغه‌های ذهن خود را برطرف سازید.

خدمات مشاوره در زمینه سئو می‌تواند بسیار کمک‌کننده و رضایت‌بخش باشد. به ویژه اگر مرجعی درست و حرفه‌ای را برای آن انتخاب کنید.

مشاوره سئو چیست؟

شما می‌توانید با کمی جست‌وجو در گوگل، مشاهده‌ چند ویدئو در یوتیوب و خواندن چند کتاب، اطلاعات بسیار مفیدی را در زمینه‌ سئو سایت پیدا کنید. اما آیا همین اطلاعات می‌توانند کافی باشند؟ خیر.

مشاوره سئو سایت تنها شامل ارائه‌ اطلاعات و نکاتی در زمینه‌ سئو نیست. بلکه یک مشاور سئو پیش از هر چیز به موفقیت سایت و کسب‌وکار شما فکر می‌کند. یعنی مشاوره سئو صرفا افزایش آگاهی و کسب اطلاعات نیست، بلکه اهداف بزرگ‌تری دارد. برای آنکه سایتی موفق داشته باشید، انجام برخی فعالیت‌ها ضروری‌ است. اگر در حال حاضر، شاهد موفقیت سایت‌های زیادی در رتبه‌های برتر گوگل هستید، باید بدانید که بسیاری از آن‌ها با استفاده از مشاور سئو توانسته‌اند مسیر درست کسب‌وکار خود را پیدا کنند و به کمک تیمی متخصص در راستای اهداف سئو، گام بردارند. بنابراین، این موفقیت در یک شب به دست نیامده است.

وظیفه مشاور سئو نشان دادن همین مسیر درست و اصولی به شماست.  این مشاوره می‌تواند در مراحل مختلف کار ارائه شود.

 • مشاوره پیش از شروع پروژه: اگر هنوز برای بهینه‌سازی سایت خود اقدام نکرده‌اید، در قدم اول نیاز به این مشاوره خواهید داشت. در این مرحله می‌توانید در زمینه‌ی استراتژی، هدف‌گذاری، بررسی جایگاه فعلی و ضرورت یا عدم نیاز به بازطراحی سایت مشاوره دریافت کنید. این نوع از مشاوره، می‌تواند کمک به سزایی به سایت شما داشته باشد زیرا پایه و اساس سئو وب سایت، برنامه‌ریزی می‌شود و یک چشم‌انداز از آینده نیز خواهید داشت.
 • مشاوره در زمان اجرای پروژه: بسیار مهم است که در حین بهینه‌سازی سایت به نکات مهمی همچون تولید محتوای سئو شده، برنامه‌ریزی انتشار محتوا، تحقیق کلمات کلیدی، گرفتن بک‌لینک و … توجه کنید. مشاوره سئو در زمان اجرای پروژه، می‌تواند به شما کمک کند تا همه اقدامات در زمان مناسب و به درستی انجام شود. یکی از کارهای مهم در سئو، انجام اقدامات منظم و پیوسته است؛ بنابراین اگر در حین اجرای کارهای سئو هستید، می‌توانید به کمک مشاوره سئو سایت، از اقدامات خود اطمینان خاطر پیدا کنید.
 • مشاوره و پشتیبانی سئو: پس از رسیدن به هدف خود از سئو، بهتر است به طور مداوم استراتژی خود را آپدیت کنید و نقاط قوت و ضعف خود را بررسی کنید. مشاوره سئو و پشتیبانی مداوم به شما در این زمینه کمک خواهد کرد تا برای اتفاقات بهتری برنامه‌ریزی کنید و در سایر کلمات کلیدی نیز، جایگاه خوبی به دست آورید و رتبه اول را کسب کنید.

مزایای مشاوره سئو

در سئو سایت، کوچک‌ترین کارها می‌توانند بزرگ‌ترین موفقیت‌ها را به همراه داشته باشند و این خبر بسیار خوبی‌ است. اما بهتر است بدانید نقطه‌ مقابل آن نیز صدق می‌کند و به این معناست که اشتباهات بسیار جزئی ممکن است شما را از رسیدن به هدف بازدارد. همین مسئله، دریافت خدمات مشاوره سئو را تبدیل به امری ضروری کرده است.

با استفاده از مشاوره سئو سایت از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • آگاهی از نیازمندی‌ها و اقدامات ضروری سئو سایت.
 • کسب اطلاع از موارد مالی و جلوگیری از پرداخت هزینه‌های اضافه.
 • برنامه‌ریزی دقیق با توجه به زمان مورد نیاز برای رسیدن به هدف.
 • شناخت بیشتر رقبا و روش رسیدن آن‌ها به موفقیت.
 • یافتن ایده‌های جدید برای اجرای هر چه بهتر پروژه سئو.
 • رسیدن به پاسخ سوالاتی که در این زمینه دارید.

تیم مشاور سئو وب تب با دانش و تجربه‌ای که در این زمینه دارد، نگاهی دقیق و کلی به شما خواهد داد. به این ترتیب خواهید توانست مقدمات دستیابی به جایگاه مورد نظرتان را فراهم کنید.

فرایند مشاوره سئو چگونه است؟

خواه قصد داشته باشید سئو سایت خود را به صورت کامل برون‌سپاری کنید و خواه در زمینه سئو سایت‌ به بن‌بست خورده باشید و به دنبال یک راهکار مناسب باشید؛ در هر صورت، شرکت در یک جلسه مشاوره سئو کمک زیادی به شما خواهد کرد تا از بلاتکلیفی و سرگردانی دربیایید و مسیر روبه‌رو شما شفاف شود.

جلسات مشاوره سئو از نگاه صاحب وب سایت

 بدیهی است که شما به عنوان صاحب یک وب‌سایت، هدف خاصی از راه‌‍اندازی آن دارید. شاید وب‌سایت شما فروشگاهی است و به دنبال افزایش مشتری و فروش بیشتر هستید. شاید هم وب‌سایت شما یک مجموعه خدماتی را نمایندگی می‌‎کند و شما می‌خواهید با جذب مخاطب به وب‌سایت خود، او را ترغیب کنید از خدمات شما استفاده کند.

در هر صورت شما باید قبل از شروع جلسه سئو، خود را برای پاسخگویی به برخی سوالات آماده کنید. هدف شما از راه‌اندازی این وب‌سایت چیست؟ در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید؟ آیا رقبای اصلی خود را می‌شناسید؟ تا چه میزان حاضرید برای سئو وب‌سایت خود هزینه کنید؟ آیا می‌خواهید کل فرآیند سئو وب‌سایت خود را برون‌سپاری کنید یا تنها به دنبال دریافت مشاوره تخصصی هستید؟

در ضمن بهتر است از قبل با برخی اصطلاحات رایج در زمینه سئو سایت آشنایی مختصری پیدا کنید. به عنوان مثال بد نیست بدانید منظور از کلمات کلیدی چیست؟ سئو کلاه سیاه یا کلاه خاکستری به چه گفته می‌شود؟ آنالیز کلمات کلیدی به چه معناست؟ و …

جلسات مشاوره سئو از نگاه کارشناسان مجموعه وب تب

بعد از اینکه کارشناسان مجموعه وب‌تب سوالات فوق را از شما پرسیدند، به تجزیه و تحلیل وب‌سایت شما و اطلاعاتی که شما در اختیارشان قرار داده‌اید می‌پردازند. کارشناسان وب‌تب بعد از تجزیه و تحلیل این اطلاعات و بررسی وضعیت وب‌سایت‌های رقیب به یک جمع‌بندی کلی رسیده و استراتژی مناسبی را برای شما طراحی می‌کنند.

در این مرحله کارشناسان وب‌تب استراتژی مورد نظر را برای شما تشریح می‌کنند و زمان لازم برای رسیدن به نتایج مدنظر شما را تخمین می‌زنند. در این مرحله شما می‌توانید سوالات خود را بپرسید و ابهامات ذهن خود را برطرف کنید. در نهایت، جلسه مشاوره سئو منجر به تدوین یک استراتژی سئو مناسب، رفع ابهامات ذهنی شما و تعیین یک برنامه زمان‌بندی می‌شود. اگر یک جلسه با مشاور سئو، آن گونه که باید و شاید خوب پیش برود؛ وب‌سایت شما بسیار سریع‌تر از آنچه فکرش را بکنید به رتبه‌های بالای گوگل خواهد رسید.

مشاوره سئو مناسب چه سازمان ها و افرادی است؟

چه کسانی به مشاوره سئو نیاز دارند؟ در حالت کلی می‌توان گفت اغلب سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین به این خدمات نیاز دارند. اهمیت موتورهای جست‌وجو و بهینه‌سازی سایت بر همه آشکار است. رقابت بر سر رسیدن به جایگاه‌های بالای گوگل بسیار تنگاتنگ است.

با مقایسه‌ نرخ کلیک بر روی لینک‌های اول تا سوم گوگل با دیگر لینک‌ها، می‌توان تاثیر سئو را بر کسب درآمد بالا و جذب مخاطب و کاربر بیشتر دید. پس می‌توان گفت تمام افرادی که افزایش کاربر سایت آن‌ها رابطه‌ مستقیمی با افزایش درآمدشان دارد، سئو برایشان یک ضرورت است. از این رو همه‌ فروشگاه‌های اینترنتی، سایت‌های ارائه‌ خدمات پزشکی نظیر نوبت‌دهی و …، سایت گردشگری، سایت‌های شرکتی و … به مشاوره سئو سایت نیاز دارند.

خدمات ارائه شده در مشاوره سئو

در مشاوره سئو خدمات مختلفی عرضه می‌شوند و این خدمات شامل بخش‌های مختلف بهینه‌سازی سایت است که شما را در تمام جنبه‌های مربوط به سئو همراهی می‌کنند. در ادامه برخی از مهم‌ترین خدمات را در این زمینه معرفی می‌کنیم.

مشاوره سئو داخلی و محتوا

در بحث سئو داخلی سایت نکات بسیاری وجود دارد که نباید از آن‌ها غافل بود. برخی از این نکات عبارتند از:

 • عناوین صفحه و تگ‌ها (توضیحات متا، هدینگ‌ها و …)
 • ساختار لینک‌ها
 • چگالی کلمات کلیدی در هر صفحه
 • بهینه‌سازی عکس‌ها (حجم مناسب، توضیحات Alt و …)
 • لینک‌سازی داخلی

هر یک از این موارد نیاز به توجه و رعایت اصولی خاص دارند. در مشاوره سئو داخلی در خصوص این اصول به بحث پرداخته و بهترین روش برای ارتقای وضعیت سایت از نظر المان‌های داخلی به شما نشان داده می‌شود. در کنار این موارد توجه به تولید محتوای یونیک و ارزشمند نیز جز مواردی است که باید به خوبی به آن پرداخته شود.

مشاوره سئو خارجی

 در مشاوره سئو خارجی در خصوص استراتژی‌های موفقیت در شبکه‌های اجتماعی، فروم‌ها و انجمن‌ها و … حرف خواهیم زد. برای آن‌که لینک‌سازی خارجی را به بهترین شیوه اجرا کنید، بهتر است از نکات مهمی که در این زمینه وجود دارند نیز مطلع باشید.

اطلاع از مسائل مربوط به تولید و انتشار رپورتاژ، استفاده از وبسایت‌هایی نظیر یوتیوب و آپارات، توجه به سئو محلی و … به شما در افزایش سرعت پیشرفت کمک خواهد کرد.

مشاوره سئو تکنیکال

دیگر بخش مهم مشاوره سئو حرفه ای سایت، توجه به جنبه‌های تکینکال سایت است. در این بخش به موارد زیر پرداخته می‌شود.

 • بهینه‌سازی ساختار سایت: در این بخش به مواردی هم‌چون دسته‌بندی‌ها، آرشیو‌ها و … توجه می‌شود.
 • بهینه‌سازی robots.txt: این فایل متنی را شاید بتوان یکی از ابزارهای بسیار مهم در سئو دانست. این فایل به خزنده‌های گوگل دستورالعمل‌هایی را برای ایندکس کردن صفحات می‌دهد.
 • به‌کارگیری داده‌های ساختار یافته (Structured Date): این داده‌ها نیز به موتور جست‌وجو در درک وبسایت شما کمک می‌کنند.
 • بررسی خطاهای سایت: رسیدگی به خطاها و بهینه‌سازی صفحات 404 نیز بسیار مهم است و در مشاوره سئو پیرامون آن بحث خواهد شد.
 • ایجاد نقشه سایت: فایل Sitemap.xml هم‌چون robots.txt به بهتر ایندکس شدن سایت کمک می‌کند. نقشه سایت به ربات‌های گوگل این امکان را می‌دهد تا تمام صفحات را به خوبی فهرست کنند.
 • افزایش سرعت سایت: یکی از پارامترهای تاثیرگذار بر امتیاز سئوی سایت شما، سرعت بالا آمدن سایت است. در مشاوره‌ی تخصصی سئو راه‌های افزایش سرعت سایت بررسی می‌شوند.
 • ریسپانسیو بودن صفحات: صفحات وبسایت شما باید واکنشگرا باشند. به این معنا که در انواع دستگاه‌های هوشمند نظیر موبایل، لپتاپ، تبلت و … به درستی نمایش داده شوند. واکنشگرا نبودن سایت می‌تواند تاثیر منفی بسیاری بر امتیاز سایتتان داشته باشد.

نکاتی برای انتخاب بهترین مشاور سئو

در بخش‌های قبل وظایف مشاور سئو را در بخش‌های مختلف فرآیند مشاوره بررسی کردیم. آن‌چه در انتخاب مشاور اهمیت دارد، توانمندی وی در اجرای این مراحل است. بنابراین، پیش از هر چیزی باید از دانش تیم مشاوره سئو و شرکتی که می‌خواهید با آن قرارداد ببندید؛ مطمئن شوید. البته در کنار دانش و تخصص، بهتر است به مسائلی که در ادامه مطرح می‌کنیم نیز توجه کنید.

 • تجربه؛ داشتن تجربه در عملکرد یک تیم سئو بسیار موثر است. چرا که تنها در فرآیند کار و برخورد با چالش‌هاست که توانمندی افراد ثابت می‌شود. داشتن تجربه برای یک مشاور سئو، جز ویژگی‌های با ارزش او محسوب می‌شود که می‌تواند او را نسبت به سایرین، متمایز کند.
 • نمونه‌کار؛ شرکتی که انتخاب می‌کنید، حتماً باید نمونه‌کار آنلاین و موفق داشته باشد.
 • توانایی؛ کارشناس و مشاور سئو باید بتواند اطلاعات را تجزیه و تحلیل کرده و بهترین نتیجه را به شما اعلام کند.
 • مسئولیت‌پذیری؛ بسیار مهم است که مشاوره سئو در بستری مسئولانه انجام شود. مشاور باید خود را در قبال آن‌چه به شما وعده می‌دهد مسئول باشد.
 • ارتباط موثر؛ موفقیت در سئو سایت، نتیجه‌ یک همکاری دو طرفه بین شما و تیم سئو است. به این ترتیب متخصص سئو باید به خوبی در تمام مراحل با شما ارتباط برقرار کرده و در یک تعامل مثبت به سمت رسیدن به اهداف حرکت کند. 

چه زمانی به مشاوره سئو نیاز داریم؟

اگر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسب‌و‌کارهای اینترنتی فعالیت دارید؛ باید به خوبی از تأثیر شگفت‌انگیز سئو باخبر باشید. سئو، سبب بهینه‌سازی سایت و در نتیجه، بهبود و ارتقای رتبه شما خواهد شد. موضوعی که شما را در لیست نخستین نتایجی که توسط موتورهای جستجو به مخاطبین نمایش داده می‌شود، قرار خواهد داد. در نتیجه افراد فعال در این حوزه که فارغ از زمینه فعالیت خود، به دنبال کسب موفقیت و درآمد بیشتر هستند، نیازمند بهره‌گیری و استفاده صحیح و اصولی از سئو هستند. مشاوره سئو می‌تواند شما را در قرارگیری درست در این مسیر، راهنمایی و هدایت کند. آشنایی با ابعاد مختلف و تاثیر سئو، افزایش اطلاعات و انتخاب راهکارهای صحیح برای توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر حوزه کاری، از جمله مزایای مشاوره سئو به شمار می‌رود.

یک مشاوره سئو حرفه ای چه کاری انجام می‌دهد؟

یک مشاور سئو در گام نخست، اطلاعات مفید و کاربردی در زمینه سئو سایت را در اختیار شما قرار خواهد داد. شما را با استراتژی تولید محتوای مفید و کاربردی و همچنین مفاهیم و اصول دیجیتال مارکتینگ آشنا می‌کند. مدیریت ظاهری سایت و تحلیل کلی آن، چگونگی انجام فرآیند سئو و تأثیر آن بر کسب و کار اینترنتی و راهنمایی و انتخاب شیوه درست استفاده از ابزارهای مختلف در این حوزه، از دیگر مواردی است که یک مشاور سئو برای شما تعیین خواهد کرد. یک مشاور سئو حرفه‌ای علاوه بر ارائه اطلاعات کامل و جامع، باید پاسخگوی ابهامات و پرسش‌های شما در این حوزه باشد. از طرفی، شما را با ابعاد و جنبه‌های مختلف کار و همچنین چگونگی رسیدن به کسب موفقیت و ارتقای رتبه سایت راهنمایی می‌کند.

قیمت مشاوره سئو وب تب

یکی از سوالاتی که بسیاری از صاحبان سایت می‌خواهند درباره آن بدانند، مربوط به هزینه مشاوره سئو است. باید بدانید که تعیین قیمت مشاوره با توجه به نوع و میزان خدمات مورد نظرتان تعیین می‌شود. تیم وب تب، با ارائه به صرفه‌ترین پکیج‌های مشاوره حرفه‌ای سئو قصد دارد تا در راه رسیدن به موفقیت، در کنار کسب‌وکار شما باشد. مهم نیست سایت شما به تازگی شروع به کار کرده یا در میانه‌ راه هستید. فرقی نمی‌کند تا کنون برای بهینه‌سازی سایت کاری کرده‌اید یا خیر. حتی اگر سایت خود را سئو کرده‌اید و به نتیجه رسیده‌اید، تیم وب تب به شما کمک می‌کند تا وضعیت سایت را ارتقا دهید.

کارشناسان سئو با تجربه‌ وب تب، با داشتن بهترین نمونه‌کارها، شما را در رسیدن به جایگاه واقعی‌تان در گوگل همراهی می‌کنند.

برای دریافت قیمت از سوی کارشناسان فرم زیر را پرکنید

1 + 15 =

سوالات متداول

بهترین شرکت برای سئو کردن سایت کدام است؟

شرکت‌های بسیاری در زمینه مشاوره سئو فعال هستند. شرکت وب تب نیز با ارائه‌ نمونه‌کارها و معرفی مشتریان پیشین، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کند. مشاورین تیم وب تب در قدم اول راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ آن با خدمات دیگر شرکت‌ها، نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. یکی دیگر از نقاط قوت تیم مشاوره سئو وب تب، قیمت مناسب آن است که می‌توانید با صرف هزینه معقول، آینده سایت خود را تضمین کنید.

آیا بهینه سازی سایت یک بار انجام می‌شود؟

برخی از اقدامات در بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو تنها یک بار صورت می‌گیرند. اما نگه‌داشتن سایت در رنک‌های بالا نیازمند مدیریت مداوم است. تولید محتوای اصولی، انتشار رپورتاژ، لینک‌سازی، به‌روزرسانی و بهبود محتواهای پیشین از جمله فعالیت‌هایی هستند که باید بعد از پایان پروژه انجام دهید.

آیا وب تب پس از رسیدن سایت به صفحه اول گوگل به پشتیبانی ادامه می‌دهد؟

بله، تیم مشاوره سئو وب تب در کنارتان شماست تا همواره جایگاه خود را در بهترین موقعیت موتورهای جستجو حفظ کنید.

دیگر خدمات سئو

انواع سئو سایت

آیا شما آماده شروع هستید؟