وب تب، بهترین سفارش سئو سایت در تهران. با ما رتبه یک گوگل باشید.

همه چیز درباره سفارش سئو سایت در تهران

سفارش سئو از جمله مواردی است که بسیاری از افراد به واسطه داشتن یک وب سایت در فکر آن هستند اما از چگونگی و نکات مهم در خصوص آن اطلاع چندانی ندارند. در دنیای امروز برای رشد و گسترش کسب و کار چاره‌ای جز حضور در فضای مجازی وجود ندارد. چراکه بخش قابل توجهی از بازار هر تجارتی در فضای مجازی قرار گرفته است. بنابراین غفلت از این عرصه به معنای زیان مالی برای بیزینس و تجارت فرد خواهد بود. اما موفقیت در این عرصه با وجود رقابت بسیاری شدیدی که در آن وجود دارد کار چندان آسانی نیز نیست. حضور و کمک گرفتن از یک متخصص در این زمینه می‌تواند راه درست پیشرفت و دیده شدن در بستر اینترنت را به ما نشان دهد. این فرد در اصطلاح کارشناس سئو نامیده می‌شود.

چرا سفارش سئو سایت در تهران مهم است؟

اهمیت سفارش سئو در تهران از آن‌جا بیشتر نمایان می‌شود که شما نیاز به دیده شدن را بیشتر احساس می‌کنید. تمامی کسب‌وکارها و شرکت‌ها و سازمان‌ها برای آن‌که بتوانند به اهداف بلندمدت و کوتاه مدت خود برسند، نیاز به آگاهی‌سازی در خصوص برند و فعالیت خود دارند. این آگاهی سازی باید به گونه‌ای انجام شود که شناخت کافی از شما در بین کاربران ایجاد شده و شمار مشتریان شما افزایش یابد. برای رسیدن به این هدف، سئو کردن سایت و مشاوره سئو در تهران، یکی از مستقیم‌ترین و ماندگارترین راه‌هاست. چرا که شما با سئو کردن سایت خود را در معرض دید همه‌ی افرادی می‌گذارید که به دنبال موضوعات مربوط به کسب‌وکار شما در گوگل عبارتی را جست‌وجو کرده‌اند.

نکات سفارش سئو سایت در تهران

در ادامه برای آن‌که بتوانید در این زمینه به درستی عمل کنید، موضوع را کمی بسط می‌دهیم. در هنگام سفارش سئو جنبه‌های مختلف و بسیار مهمی وجود دارند که نباید از آن‌ها غافل شد. چرا که بی‌توجهی در این زمینه‌ها ممکن است باعث شود به اهدافی که می‌خواهید نرسید. در این شرایط شما وادار به صرف هزینه‌های اضافی در آینده خواهید شد.اما زمان انتخاب یک شرکت مناسب برای سفارش سئو سایت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 

نمونه کار، اولین اصل کار

پیش از هر چیز بدانید که بسیاری از شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ ادعاهای بزرگی در رابطه با خدمات خود دارند. اما آن‌چه که اهمیت دارد، ادعاها و تبلیغاتی نیستند که به شما نمایش داده می‌شوند. مسئله‌ی مهم، خروجی کار است. خروجی کار و سبک فعالیت یک شرکت را می‌توان از نمونه‌کارهای پیشین آن فهمید.

به همین دلیل اولین چیزی که شما باید از یک شرکت سئو بخواهید، نمونه کار آنلاین است. برای مثال ما در وب تب نمونه‌کارهای ارزنده‌ای در زمینه‌ سئو سایت فروشگاهی در تهران، سئو سایت گردشگری در تهران، سئو سایت حقوقی در تهران و … داریم. برای این منظور کافی‌ست تنها نگاهی به بخش نمونه‌کارها داشته باشید.

می‌توانید برای اطمینان بیشتر با کارفرمایان پیشین شرکت ارتباط بگیرید. در این ارتباط در خصوص خوش‌قولی، عمل به تمام بندهای قرارداد و … کنجکاو باشید. پس اگر یک سایت به عنوان نمونه‌کار به شما معرفی شد، بهتر است ابتدا وضعیت آن را در کلمات کلیدی مورد نظر بررسی کنید. سپس در صورت امکان جویای میزان رضایت کارفرما (صاحب سایت شوید.)

 

تعهد به استفاده از سئو کلاه سفید

شما قرار است وبسایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید. اما این اتفاق نباید به هر شکلی اتفاق بیفتد. همان‌طور که می‌دانید به سه شیوه‌ی کلاه سفید، کلاه خاکستری و یا کلاه سیاه می‌توان سایت را بهینه سازی کرد. اگر سایت شما به شیوه کلاه سفید سئو نشود، احتمال آن‌که گوگل به شما اخطار داده و حتی شما را از بانک اطلاعات خود حذف کند وجود دارد.

برخی از مجریان پروژه‌های سئو ممکن است بخواهند شما را از طریق سئوی کلاه سیاه به اهدافتان برسانند. اما بسیار مهم است که در ابتدای کار حتماً به کلاه سفید بودن پروسه‌ی سئو تاکید داشته باشید.

 

بستن قرارداد بسیار مهم است

در زمان سفارش سئو سایت در تهران باید بهترین و شفاف‌ترین قرارداد را منعقد کنید. باید به شکل دقیقی تعهدات کارفرما برای شما روشن باشد. مدت زمان تعیین شده برای تحویل سایت در جایگاه مورد نظر باید حتماً یکی از بندهای قرارداد باشد. بدون شک باید عواقب عدم تعهد در قرارداد شفاف‌سازی شود.

اگر سفارش سئو سایت در بخش‌های مختلفی از جمله سئو داخلی، خارجی و … انجام می‌شود، حتماً آن‌ها را ذکر کنید. نحوه‌ی پرداخت نیز حتماً باید در قرارداد به صورت جزئی ذکر شود تا در پایان دچار شبهه‌ای نشوید.

آیا قبل از سفارش سئو امکان مشاوره رایگان وجود دارد؟

ممکن است در زمینه ارائه خدمات سئو و چگونگی ثبت سفارش سئو ابهاماتی داشته باشید. وب‌تب این امکان را برای شما کاربران گرامی فراهم کرده است که پیش از ثبت سفارش، ابهامات و پرسش‌های خود را به صورت رایگان با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان وب‌تب نیز در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود و اطلاعات لازم را در سفارش سئو در اختیار شما قرار خواهند داد.

نقش سئو در موفقیت سایت

امروزه دیده شدن یکی از مهمترین بخش‌های فعالیت در صنعت دیجیتال مارکتینگ است و بسیاری از افراد قصد دیدن آموزش سئو در تهران را دارند. جالب است بدانید بالای هشتاد نود درصد خریدهای اینترنتی، با کلیک بر روی صفحه نخست نتایج ارائه شده از سوی موتورهای جستجو حاصل می‌شود. در نتیجه مهم است که جایگاه شما در صدر نتایج قرار گیرد. اصول سئو، در کنار بهینه‌سازی، بهبود سایت و ارائه خدمات، به دیده شدن شما و قرارگیری در صفحات و لینک‌های نخست کمک فراوانی می‌نماید. در نتیجه سئوی خوب و اصولی، نقش پررنگ و ویژه‌ای در ارتقای سایت و به دنبال آن افزایش مخاطب و در نهایت افزایش درآمد شما خواهد داشت.

مراحل سفارش سئو سایت در تهران

پس از آن‌که شرکت مورد نظر خود را برای سفارش سئو سایت در تهران انتخاب کردید، نوبت به شروع همکاری می‌رسد. اولین قدم در این زمان، تعیین نیازها و خواسته‌های شماست. طبیعتا سئو سایت پزشکی در تهران با سئو سایت وکالت در تهران و … یکی است اما نیازمندی شما باعث می شود تا تکنیک های آن تفاوت داشته باشد. شما باید بدانید که قرار است سایت شما به چه جایگاهی در گوگل دست پیدا کند. برای رسیدن به این جایگاه به چه چیزهایی نیاز دارد؟ چه مدت زمانی طول می‌کشد که به این هدف برسید؟ پاسخ به این پرسش‌ها را از مشاوره‌ رایگان وب تب بخواهید. پس از بررسی این سوالات و تعیین چشم‌انداز و مسیر همکاری، نوبت به عقد قرارداد و انجام مراحل کار می‌رسد. قیمت سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. در بهینه کردن یک وب سایت هدف ما رساندن آن در کلمات کلیدی مشخصی به یک رتبه‌ی خاص در گوگل هستیم. بدیهی‌ست که با توجه به وضعیت فعلی وبسایت و شرایطی که به‌دنبال رسیدن به آن هستیم، زمان، انرژی و هزینه‌های متفاوتی را می‌توان پیش‌بینی کرد. برای مثال اگر شما بخواهید سایت خود را از صفحه دهم به صفحه‌ی سوم گوگل برسانید، بی‌شک هزینه‌ی بسیار کم‌تری به نسبت زمانی که بخواهید آن را از صفحه‌ی سوم به صفحه‌ی اول برسانید پرداخت خواهید کرد. چرا که هر چه به صفحات اول گوگل و بعد از آن به رتبه‌های بالاتر در صفحه‌ی اول نزدیک می‌شویم، فعالیت متمرکز و رعایت نکات بسیاری ضرورت پیدا می‌کنند.

پکیج های سئو

خدمات سئو

3-4.5
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12 ماه

کلمات و عبارات برای سئو به انتخاب شرکت

تعداد کلمات و عبارات سئو: ؟

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page)

رپورتاژ آگهی

تضمین

پایه

9 - 7
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی 3 ماه

تضمین

معمولی

15 - 10
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی (off page) ✔

رپورتاژ آگهی 6 ماه

تضمین

حرفه ای

20 - 12
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-6 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی  ماهانه

تضمین ✔

1- قیمت ها بعد از بررسی سختی کلمات ممکن است مقداری کمتر یا بیشتر از بازه باشد.
2- تعداد کلمات سئو سایت پس از بررسی و تحلیل نتایج به دست آمده از ابزار های سئو (بر اساس محبوبیت و بازدید کلمه) مشخص میشود.
3- کلیه کارهایی که برای پکیج ها انجام میشود در حالت تضمین شده و تضمین نشده تفاوتی ندارد برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.

سوالات متداول

سئو چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی موتور جستجو و به کلیه اقداماتی که در راستانی بهینه سازی یک سایت برای موتور جستجو انجام می‌شود؛ سئو گفته می‌شود.

بهترین شرکت برای سئو سایت در تهران کدام است؟

شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعال هستنند. ما در وب تب با ارائه‌ی نمونه‌کارها و معرفی مشتریان قبلی، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کنیم. مشاورین ما در قدم اول راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ی آن با خدمات دیگر شرکت‌ها نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. دیگر نقطه‌ی قوت ما، قیمت مناسب سئو سایت در تهران است.

بهینه سازی سایت در تهران چه گونه انجام میشود؟

شرکت وب تب با تیمی متخصص برای بهینه سازی سایت در تهران در کنار شماست وبا تحلیل رقبا،تعیین استراتژی کلمات کلیدی و تحلیل الگوریتم های گوگل کاری میکنیم تا به بهترین جایگاه در کسب و کار خود برسید.

چگونگی انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران؟

همیشه انتخاب نهاییکار سختی است اما با افزایش دانش و آگاهی می توان انتخابی منطقی و عاقلانه داشت که نتایج آن نیز رضایت‌بخش باشد. پیدا کردن بهترین شرکت سئو در تهران شاید به نظر کار سختی باشد اما اگر به نکات و ویژگی‌های مهم سئو دقت کنید؛ در جلسه مشاوره با آن شرکت می‌توانید متوجه کیفیت خدمات سئو آن تیم شوید و انتخاب درستی داشته باشید.

قیمت سئو سایت در تهران به چه صورت است؟

قیمت سئو سایت در تهران به موارد زیادی بستگی دارد. مشکلات فنی سایت، تولید محتوا و بخش سئو خارجی و … همگی مواردی هستند که در قیمت سئو تاثیر گذارند.