سئو سایت شرکتی | آوازه برند خود را جهانی کنید

خدمات سئو سایت شرکتی وب تب

شرکت‌های مختلف برای آن‌که در کسب‌وکار خود موفق باشند، باید بتوانند پیش از هر چیز بازار را در اختیار خود بگیرند. حفظ بازار به‌معنای داشتن مشتری است و رسیدن به این هدف مستلزم داشتن برنامه‌ای بسیار بهینه و دقیق است. یکی از ابزارهای شرکت‌ها در این حوزه، داشتن یک سایت قدرتمند است. سایت قدرتمند سایتی‌ست که علاوه بر کیفیت بالا در طراحی و ارائه‌ی محتوا، بتواند در جست‌وجوهای گوگل به در بین برترین سایت‌ها معرفی شود. رسیدن به این هدف جز با سئو سایت شرکتی امکان‌پذیر نیست.

این مسئله سبب شده است که بهینه سازی سایت شرکتی بدل به یکی از خدماتی شود که مشتریان ما بسیار به دنبال آن هستند. از آن‌جایی که برخی از شما عزیزان با اهمیت سئو شدن یک سایت شرکتی به طور کامل آشنا نیستید، در این‌جا می‌خواهیم به این اهمیت و مزیت‌های سئوی سایت بپردازیم.

سئو سایت شرکتی در واقع به مجموعه‌ای از استراتژی‌ها و اقدامات گفته می‌شود که در راستای بهینه سازی سایت شرکتی انجام می‌گیرد. هدف از این بهینه سازی در وب سایت‌های شرکتی حضور داشتن ارگانیک وب سایت شرکت تجاری در نتایج serp است. البته باید در نظر گرفت که برای طراحی کردن وب سایت‌های شرکتی به دلیل بزرگی سطح کار و تعدد صفحات و محصولات بهتر است از ابتدا یک متخصص سئو همکاری داشته باشید. رقابت بر سر عبارات کلیدی در وب سایت‌های شرکتی بسیار زیاد است و به همین خاطر سئو برای این سایت‌ها نیاز به تلاش و زمان بیشتری دارد. برای اینکه سئو و بهینه سازی وب سایت‌های شرکتی به درستی انجام گیرد علاوه بر اینکه نیاز به دانش بالایی دارد مستلزم استفاده از تکنیک‌های خاصی نیز هست که نسبت به دیگر رقبا پیشی گیرد. تجربه و تخصص دو ابزار لازم برای پیشبرد این هدف است و متخصصان ما در وب‌تب از این نظر کاملا واجد شرایط محسوب می‌شوند.

با سئو کردن سایت شرکت خود، رقبا را پشت سر بگذارید

بسیار مهم است که بتوانید در رقابت با شرکت‌هایی که هم راستای شما فعالیت می‌کنند موفق عمل کنید. مشتریان همواره در حال انتخاب کردن بین شما و رقیبانتان هستند. شما برای آن‌که بتوانید به یکی از بهترین انتخاب‌ها تبدیل شوید، پیش از هر چیز باید ابتدا در معرض دید باشید.

جست‌وجو کردن خدمات در گوگل، یا همان گوگل کردن سوال‌ها و عبارت‌های مختلف، این روزها امری بسیار عادی‌ست. گوگل توانسته همه‌ی نیازهای ما در حوزه‌های مختلف برآورده کند. پس چه جایی بهتر از صفحه‌ی اول نتایج گوگل برای معرفی شدن به کاربران؟ درک این مسئله زیاد هم سخت نیست که بیش از 90 درصد کاربران تنها به آن‌چه در صفحه‌ی اول نتایج جست‌وجو نمایش داده شده بسنده می‌کنند.

از طرفی در میان این تعداد هم اغلب کلیک‌ها تنها بر روی سه لینک اول انجام می‌شود. حال تصور کنید که در صفحه‌ی اول یا بهتر از آن در بین سه لینک برتر این صفحه قرار داشته باشید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟

هدف ما در سئو سایت شرکتی دقیقاً رساندن شما به چنین شرایطی‌ست. جایی که دیگر نگران جذب مخاطب نباشید و با بهینه نگه داشتن سایت خود، بیشتر آمار جذب را داشته باشید.

عکس با سئو کردن سایت شرکت خود، رقبا را پشت سر بگذارید

وب سایت شرکتی به چه معنا است؟

پیش از اینکه درباره سئو سایت شرکتی بدانی باید با مفهوم سایت شرکتی آشنا شویم. وب سایت‌ها موفق شده‌اند تا فاصله جغرافیایی بین افراد را از بین برند و بعد مسافت عملا بی اثر شده است. قبل از این که فعالیت شرکت‌ها و تجارت‌های مختلف از طریق وب سایت انجام گیرد محدودیت‌های جغرافیایی اثر بسیار زیادی بر بازار رقابت داشت. امروزه اما با حضور پر رنگ وب سایت‌ها هر کسب و کاری می‌تواند فارغ از بعد جغرافیایی در هر کجای جهان فعالیت داشته باشد و برای جذب مشتری به سمت خود تلاش کند. از این رو جذب متری در دنیای رقابتی جدید کاملا متفاوت شده و نیاز به ابزارهای جدیدی دارد. در دنیای مدرن این روزها اگر کسب و کار و برندی از جریان تحولات دنیای جاری در بستر اینترنت جا بماند از بازار رقابت نیز جا خواهد ماند. این به معنای از دست دادن بسیاری از مشتریان بالقوه محسوب می‌شود و در اغلب مواقع چنین شرکت‌هایی قادر به ادامه فعالیت تجاری خود نخواهند بود. بنابراین می‌توان گفت وب سایت شرکتی بستری است که در آن خدمات و محصولات هر شرکت و برند تجاری در ویترینی قرار می‌گیرد که قابلیت نمایش به شمار زیادی از افراد در سرتاسر جهان را دارد. علاوه بر این در دنیای امروزه وب سایت‌های شرکتی به نوعی اعتبار و شناسنامه هر شرکت محسوب می‌شود. به همین خاطر داشتن یک وب سایت قدرتمند اثر بسیار زیادی بر رشد کسب و کار دارد.

ویژگی‌های یک وب سایت شرکتی چیست؟

برای اینکه بهتر با نوع و شیوه سئو سایت شرکتی آشنا شویم لازم است تا قبل از آن با ویژگی‌هایی که یک وب سایت را شرکتی می‌کند آشنا شویم. این شاخصه‌ها عبارتند از:
– استفاده از قالب‌های ساده
– اطلاعات تماس و معرفی‌های کلی
– قسمتی برای توضیح درباره خدمات شرکت
– داشتن صفحه‌های مجزا برای ارائه نمونه کارها
– معرفی کردن محصولات و خدمات شرکت
– دارا بودن صفحه‌ای به نام درباره ما ( این صفحه حاوی اطلاعات تکمیلی درباره شرکت می‌باشد.)
– صفحه‌ای برای تماس ارتباط و تماس مشتری
– لینک‌هایی به دیگر شبکه‌های اجتماعی
– استفاده از فونت‌های سازمانی و رسمی

اهمیت یک وب سایت شرکتی در چیست؟

استفاده از خدمات و مشاوره‌های سئو برای وب سایت‌ها و بهینه سازی جایگاه آن‌ها در صفحات موتورهای جستجو نیاز به صرف هزینه و زمان دارد. اما باید توجه کرد که بدون انجام سئو سایت شرکتی دیگر سایت شما دیده نخواهد شد و عملا انگار وجود ندارد. به همین دلیل باید در ابتدا به ارزش و اهمیت سایت‌های شرکتی اشاره شود تا در ادامه آن اهمیت و الزام به دریافت خدمات سئو برای آن نیز مشخص گردد. مزیت‌ها و جنبه‌های مهم وجود یک سایت شرکتی برای هر کسب و کاری عبارتند از:
– جذب نمودن مشتری
– بالا رفتن سطح اعتماد و اطمینان مشتری به شرکت
– بالا رفتن میزان فروش
– تبلیغات
– شناساندن برند به دیگران
– امکان دسترسی در همه‌ی ساعت در شبانه روز
– سرعت بالا در ارائه نمودن خدمات به مشتری

چطور سایت شرکتی خود را سئو کنیم؟

سئو کردن یک سایت از اصول و قواعد خاصی پیروی می‌کند. برای آن‌که بتوانید یک سایت سئو شده داشته باشید، باید بر اساس معیارهایی که گوگل برای سایت‌های برتر در نظر می‌گیرد عمل کنید. ما در زیر بخشی از نکات و فعالیت‌های مهم در فرآیند سئو کردن سایت را با شما در میان می‌گذاریم.

تحقیق کلمات کلیدی

در گوگل، کاربران پیش از هر چیزی با کلمات سر و کار دارند. آن‌ها کلمه‌ها و جمله‌هایی را برای رسیدن به آن‌چه می‌خواهند انتخاب می‌کنند. این‌که ما بدانیم کاربران در هر زمینه‌ای بیشتر کدام عبارات را به‌کار می‌برند بسیار مهم است. به فرآیند کشف این کلمات، تحقیق کلمه کلیدی یا Keyword Research گفته می‌شود. در انتخاب کلمات کلیدی اصولی وجود دارد که رعایت کردن آن‌ها به موفقیت ما کمک بسیاری می‌کند.

برای مثال استفاده از کلمات کلیدی طولانی (Long Tail Keyword)، استفاده از پیشنهادهای گوگل و … برخی از راه‌حل‌های موفقیت در این زمینه هستند.

توجه به تگ‌ها

در هر سایت تگ‌های مختلفی داریم. برای مثال یکی از این تگ‌ها که با نام تگ متا (Meta Tag) شناخته می‌شود، همان عباراتی‌ست که شما در نتایج گوگل و به رنگ آبی می‌بینید. استفاده از کلمات کلیدی در تگ‌ها، انتخاب تگ‌هایی با طول مناسب و … نکاتی هستند که در نوشتن تگ‌ها به آن‌ها توجه می‌شود.

رقبا را بشناسید

یکی از مراحل بسیار مهمی که ما در طی سئو سایت پزشکی به آن می‌پردازیم، آنالیز کردن رقبایتان است. شما بی‌شک رقیب‌های بسیاری دارید که در حال فعالیت در فضای نت هستند. ما پیش از هر چیزی به سراغ سایت‌های موفق رقیب می‌رویم. بررسی آن‌ها به ما درک درستی از رفتار گوگل در بررسی سایت‌ها می‌دهد.

به این ترتیب ما هم آماده هستیم مسیر را به شکلی درست تعیین کنیم. هم می‌توان نقاط قوت و ضعف رقبایتان را شناخته و برای پیشی گرفتن از آن‌ها بهتر عمل کنیم.

سئوی داخلی سایت شرکتی

به‌طور عمومی در بهینه سازی سایت شرکتی، به دو نوع سئوی داخلی و خارجی پرداخته می‌شود. سئوی داخلی به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که در راستای سئوی سایت و در بستر خود سایت اتفاق می‌افتند. برای مثال بهینه بودن کدهای سایت و افزایش سرعت لود شدن آن یکی از نکات مهم در سئوی داخلی یا On-Page SEO است. 

تولید و ارائه‌ی محتواهای حرفه‌ای و مفید از دیگر نکات مهم در سئوی داخلی هستند. استفاده از کلمات کلیدی و بهینه کردن محتواها از نظر خوانایی به ارزش محتوا می‌افزاید. آپدیت منظم سایت در بازه‌های کوتاه مدت، ریسپانسیو بودن سایت و … را نیز به این موارد اضافه کنید.

سئوی خارجی

در مقابل سئوی On-Page، سئوی خارجی یا Off-Page قرار دارد. برای تقویت سایت خود در این حوزه شما می‌توانید از یک ابزار قدرتمند به نام بک‌لینک استفاده کنید. بک لینک گرفتن از سایت‌های معتبر از طریق انتشار منظم رپورتاژ اعتبار سایت‌تان را تا حد زیادی بالا می‌برد.

چه نیازی به سئو سایت شرکتی وجود دارد؟

در دنیای امروز اینترنت جایگاه بسیار مهمی در فعالیت‌های روزمره انسان‌ها دارد. در خصوص خرید و دریافت خدمات نیز یکی از ارکان اصلی محسوب می‌شود. در بسیاری از اوقات افراد حتی قبل از اینکه به یک شرکت برای دریافت خدمات مراجعه کنند به تحقیق و بررسی آن در بستر اینترنت می‌پردازند. بالا بودن جایگاه وب سایت‌های شرکتی در صفحات جستجوی موتورهای جستجو به نوعی نشان دهنده قدرت و اعتبار آن در نزد مشتریان است. البته حساسیت بالای برخی از موتورهای جستجو مانند گوگل در انتخاب وب سایت‌های برگزیده نیز موجب شده تا سایت‌هایی در صفحات بالای جستجوی حاضر باشند که از نظر ساختاری و کیفی موفق هستند. سال‌های گذشته دید مدیران نسبت به سئو و بهینه سازی وب سایت به شکل یک استراتژی کاربردی بود. اما امروزه تبدیل به یک زیر بنا و اصل مهم برای موفقیت شده است. صحت این گفته را در وب سایت‌های برندهای بزرگ در دنیا خواهید یافت. هر چه یک برند شناخته شده‌تر و موفق‌تر باشد وب سایت شرکت نیز جایگاه بالاتری در صفحات جستجو را از آن خود کرده است. این ارتباط به خوبی اهمیت سئو را برای وب سایت‌های شرکتی نشان می‌دهد.

سئو سایت شرکتی و بازار رقابت

سئو و ابزار بهینه سازی وب سایت‌ها تا جایی پیشرف کرده است که در بسیاری از اوقات کسب و کارها و تجارت‌های نوپا تنها با داشتن وب سایت‌های قدرتمند در این عرصه موفق شده‌اند به عنوان رقبای کمپانی‌های بزرگ و قدیمی‌تر باشند.چرا که با داشتن صفحات قدرتمند و محتوای کاربردی موفق به جلب اعتماد بیشتر در مشتریان شده و به پشتوانه یک تیم سئو قوی موفق بوده‌اند در صدر صفحات جستجو به طور مداوم در معرض دید مشتریان خود قرار بگیرند. همین موضع سهم بزرگی از بازار را نصیب آن‌ها کرد و به سرعت به رقبایی توانا تبدیل شدند.

آیا سئو سایت شرکتی برای هر شرکت و برندی مفید است؟

برخی از کسب وکارها در فضای مجازی و بستر اینترنت رقبای زیادی ندارند و یا در حال حاضر جایگاه خوبی در گوگل دارند. حتی ممکن است این پرسش برای برخی ایجاد گردد که چه خدمات دیگری به جز سئو می‌تواند توجه و دیده شدنی که از این طریق به شما می‌دهد را برایتان به ارمغان بیاورد؟ آیا همچنان همه این گروه‌ها نیازمند به دریافت خدمات سئو هستند؟ در پاسخ به این پرسش‌های مهم باید گفت که وب سایت شرکتی شما در هر جایگاه و رتبه‌ای که قرار داشته باشد برای حفظ و یا ارتقا موقعیت خود به سئو و بهینه سازی نیاز دارد. در غیر این صورت به سرعت از عرصه رقابت خارج خواهد شد. همچنین به جز سئو سایت شرکتی هیچ گزینه و راه کار دیگری وجود ندارد که وب سایت شما تا این اندازه دیده شده و اعتماد جلب کند. بنابراین بله شما هر وب سایتی که داشته باشید برای بقا و رقابت در بستر اینترنت به خدمات سئو نیازمند هستید. این یک واقعیت غیر قابل انکار است. در حقیقت با سرمایه گذاری و هزینه بر روی سئو وب سایت خود و تداوم در آن شما در آینده‌ای نزدیک شاهد شکوفایی وب سایت و در نتیجه کسب و کار خود خواهید بود.

ارکان اصلی در سئو سایت‌های شرکتی کدام‌اند؟

برای اینکه یک سایت شرکتی به شکل استاندارد و اصولی سئو شود باید به 4 رکن و پایه اصلی در پروسه سئو کردن آن توجه نمود. این ارکان عبارتند از:

عبارات و کلمه‌های کلیدی

این رویکرد مانند رویکردهای دیگر سئو بر عبارات کلیدی تمرکز دارد. اهمیت این بخش به دلیل توانایی‌های گوگل در پیدا کردن و شناخت این عبارات است. به ویژه در سال‌های اخیر در این زمینه گوگل پیشرفت بسیار زیادی داشته است.

اتوماسیون در بازاریابی

استفاده کردن از اتوماسیون‌های فروش به بالا رفتن میزان بهره‌‌وری کمک زیادی خواهد کرد. برای درک بهتر موضوع، یک مثال می‌تواند کمک کند. تصور کنید یک وب سایت شرکتی 3000 محصول مختلف دارد. تهیه محتوا برای تمام این محصولات علاوه بر اینکه بسیار سخت و بعضا ناممکن است زمان زیادی نیز خواهد برد. به همین دلیل تمرکز اصلی بر روی بخش‌های مهم‌تر قرار خواهد گرفت. این موضوع به هدر نرفتن زمان و هزینه شما نیز کمک زیادی خواهد کرد. این بخش‌های مهم شامل:
– بررسی بک لینک‌ها
– بررسی عبارت کلیدی مهم
– شناسایی کردن خطاها
– آنالیز کردن متا تگ
– URL ها
و مواردی از این دست است که در شرکت وب‌تب یک گروه بسیار تخصصی روی آن کار خواهد کرد.

قالب‌های بهینه شده

یکی دیگر از ارکان مهم در سئو سایت شرکتی قالب‌هایی هستند که بهینه سازی شده باشند. زیرا قالب برای هر وب سایت شرکتی حکم ستون فقرات برای بدن است. هر هزینه و تلاشی که بر روی یک وب سایت با قالب نامناسب انجام گیرد دور ریختن پول و زمان است. وجود هزاران صفحه روی یک وب سایت شرکتی موجب می‌شود تا امکان کدگذاری جداگانه برای هر کدام وجود نداشته باشد. اینجاست که استفاده از قالب‌ها کمک بزرگی به حساب می‌آید. متاسفانه در بسیاری از اوقات صاحبین کسب وکارها نمی‌پذیرند تا در فرآیند طراحی سایت شرکتی خود از مشاوره‌های یک متخصص سئو نیز استفاده شود. این موضوع در برخی از اوقات هزینه‌های بعدی بسیار زیادی در پی دارد. توجه کنید که در نظر گرفتن ساختارهای موردنیاز برای سئو در زمان طراحی وب سایت مشکلات زیادی برای رتبه بندی و کسب جایگاه در گوگل ایجاد می‌کند.

محتوای با کیفیت

تمام ارکان گفته شده بدون وجود محتوایی که با کیفیت باشد بی تاثیر خواهند بود. در خصوص محتوا کپی رایت نقش بسیار پر رنگی دارد. همچنین داشتن محتواهایی که علاوه بر استفاده از عبارات کلیدی از نظر درون مایه نیز قدرتمند عمل کند موجب جلب رضایتمندی در کاربران سایت شده و این موضوع کمک بزرگی به سئو سایت شرکتی خواهد کرد. امروز اهمیت محتوا در الگوریتم‌های مورد استفاده در گوگل دو چندان شده است.

سئو کردن سایت چقدر طول می‌کشد؟

عکس سئو کردن سایت چقدر طول می‌کشد

یکی از سوال‌هایی که ذهن بسیاری از همکاران ما را به خود مشغول کرده است، مدت زمان لازم برای سئو شدن سایت است. آن‌ها مدام می‌پرسند سئو سایت شرکتی چقدر طول می‌کشد؟ اگر ما از الان شروع کنیم، تا چند وقت دیگر سایت ما به صفحه‌ی اول گوگل یا به فلان رتبه خواهد رسید؟

پاسخ به این سوال برای همه مشترک نیست. بلکه عوامل زیادی وجود دارند که تعیین می‌کنند سایت شما ممکن است تا چند وقت دیگر به جایگاهی که می‌خواهید برسد. اما این عوامل کدامند؟

در چه کسب‌وکاری هستید؟

یکی از این عوامل، ارتباط سئو شدن سایت شما و کسب‌وکاری‌ست که در آن فعالیت دارید. اگر شما در زمینه‌ای فعالیت می‌کنید که شرکت‌های بسیاری در آن قرار دارند، آن‌گاه بی‌شک رقیبان زیادی نیز خواهید داشت. وقتی سایت‌های بسیاری در زمینه‌ی فعالیت شما مشغول به کار هستند، قطعاً آن‌ها پیش از شما تلاش کرده‌اند تا در کلمات کلیدی مشترک باش شما به جایگاه خوبی برسند.

رقبایتان تا چه اندازه قوی هستند؟

داشتن رقیب تنها معضل نیست. این‌که رقبای شما تا چه اندازه قدرت دارند و خوب عمل می‌کنند نیز مهم است. برای مثال ممکن است شما رقیبانی داشته باشید که اهمیت زیادی به سئوی سایت خود نمی‌دهند. یا حتی ممکن است برخی از آن‌ها از روش‌های قدیمی سئو استفاده کنند و بعد از مدتی از شما جا بمانند.

اما وجود رقیبان سر سخت کار را برای شما دشوار می‌کند. این رقیبان نه تنها پیش از شما خوب عمل کرده‌اند، بلکه همین حالا هم در بهترین شرایط هستند و تلاششان پیوسته ادامه دارد. این مسئله باعث می‌شود رسیدن شما به جایگاه مورد نظر و سبقت گرفتن از آن‌ها سخت‌تر بوده و مدت بیشتری طول بکشد.

هدف‌گذاری شما 

دیگر پارامتری که تعیین می‌کند چه زمانی طول خواهد کشید تا سایت شما سئو شده و به جایی که می‌خواهید برسد، هدف مورد نظرتان است. هر چه در رنکینگ گوگل بالاتر می‌رویم، کار سخت‌تر شده و رقابت‌ها بیشتر می‌شوند. برای مثال رساندن یک سایت از صفحه‌ی 50 به صفحه‌ی  10 شاید کار سختی نباشد. اما رساندن همین سایت از صفحه‌ی 10 به صفحه‌ی 3 سخت‌تر است.

انتقال آن از صفحه‌ی 3 به صفحه‌ی اول شاید ده‌ها برابر انرژی بطلبد. در نهایت رساندن آن از لینک دهم به لینک اول می‌تواند چندین برابر تمام مسیر قبلی زمان بخواهد. این مسئله نیز مهم است که سایت شما هم‌اکنون در چه جایگاه و چه شرایطی قرار دارد. 

مزایا سئو سایت شرکتی

اما ببینیم سئو کردن یک سایت چه مزایایی می‌تواند برای شما و کسب‌وکارتان داشته باشد. در زیر برخی از مهم‌ترین مزیت‌های سئو سایت شرکتی را مرور خواهیم کرد.

افزایش مشتری و درآمد

اولین و واضح‌ترین تاثیر سئو، افزایش میزان کاربرانی‌ست که وارد سایت شما می‌شوند. ما این کاربران را به‌عنوان مشتریان بالقوه‌ی سایت معرفی می‌کنیم. به تدریج و با افزایش میزان افرادی که برای بازدید از سایت‌تان وارد آن می‌شوند، برخی تبدیل به مشتریان‌تان خواهند شد.

به این ترتیب سئو کردن سایت یکی از راه‌های بسیار مهم و کاربردی در افزایش درآمد و رشد سازمان و شرکت است. از این رو هزینه کردن برای بهینه سازی سایت شرکتی خود یک سرمایه‌گذاری تلقی می‌شود.

تبدیل شدن به یک برند

به کمک سئوی سایت شما رفته‌رفته شناخته‌تر می‌شوید. این مسئله در دراز مدت چیزی جز شهرت بیشتر و تبدیل شدن‌تان به یک برند معتبر به دنبال نخواهد داشت.

وقتی تبدیل به یک برند شد، نام شما دارای پتانسیل بالایی در ترغیب کاربران به خرید، همکاری و … خواهد شد. این‌جاست که افزایش درآمد به شکلی تصاعدی تکرار می‌شود.

کاهش هزینه‌های تبلیغات

اگر توجه کرده باشید در طول سال برای روش‌های مختلف تبلیغات هزینه‌های کلانی پرداخت می‌شود. تبلیغات در تلویزیون، بیلبوردها، شبکه‌های اجتماعی و … برخی از روش‌های تبلیغ هستند. با سئو کردن سایت شما تا حد زیادی از چنین تبلیغاتی بی‌نیاز می‌شوید. البته توصیه نمی‌کنیم چنین مواردی را به طور کامل قطع کنید.

برای مثال انتشار بنر تبلیغاتی در سایت‌های معروف و بزرگ راهی مناسب برای تبلیغ است. حال اگر خودتان بدل به یک سایت پر مخاطب شده باشید، ممکن است دیگر نیازی به چنین تبلیغی نبینید. اما این تبلیغات بهتر است به طور مستمر ادامه پیدا کنند تا شما از مخاطبان دیگران نیز بهره ببرید. 

چالش‌های پیش روی سئو شرکتی کدام است؟

در دنیای امروز تعداد بسیار زیادی از شرکت‌ها و برندهای مطرح و بزرگ در کنار کسب وکارهای کوچک در تلاش هستندتا جایگاه خوبی در سئو برای وب سایت شرکتی خود به دست آورند. تجارت‌های کوچک چند صد و غول‌های بزرگ جهان چندین هزار هزار بار بازدید دریافت خواهند کرد. در دنیای وب سایت‌های شرکتی یک قانون کلی وجود دارد و آن بازدید بیشتر معادل فروش بیشتر است. به همین خاطر است که اغلب شرکت‌های بزرگ به طور دائمی و مرتب برای حفظ و ارتقای جایگاه خود در گوگل تلاش می‌کنند. اما هستند مدیران که تصور می‌کنند اگر در حال حاضر دارای جایگاه و رتبه خوبی هستند دیگر نیازی به تلاش و صرف هزینه در زمینه سئو نیست. این در حالی است که جایگاه وب سایت‌ها چه شرکتی و چه غیر شرکتی در سئو بسیار ناپایدار بوده و به راحتی قابل از دست رفتن است. از این رو یکی از اصلی‌ترین چالش‌های پیش رو بعد از به دست آوردن جایگاه مطلوب در بین رقبای زیاد حفظ این جایگاه برای بازه‌های زمانی طولانی است.

خدمات سئو سایت شرکتی وب تب

سئو سایت شرکتی یکی از مهمترین راهکارها برای رسیدن به موفقیت است. چراکه ارتقای رتبه سایت و به دنبال آن در معرض دید مخاطب قرار گرفتن برای یک شرکت اهمیت فراوانی دارد. در همین راستا تیم تخصصی وب‌تب، خدمات جامع و متنوعی را ارائه می‌کند. آنالیز وضعیت سایت و بررسی نقاط ضعف و قوت نخستین اقدام در این زمینه است. چراکه شناخت و آگاهی از موقعیتی که در آن قرار دارید، از اصلی‌ترین اصول پیشرفت است. آنالیز و بررسی رقبا، تعیین استراتژی و مدیریت محتوا، ارائه انواع سئو اعم از سئو داخلی و سئو خارجی مبتنی بر کیفیت و بهینه‌سازی پیوسته از دیگر خدمات وب‌تب در حوزه سئو سایت شرکتی است.

سئو سایت شرکتی یکی از جنبه‌های مهم استفاده از سئو رشد هر کسب و کار و برندی است. در دنیای پر از رقابت کسب وکارها که به کمک اینترنت از مرزهای جغرافیایی پا را فراتر گذاشته‌اند، دیده شدن در بستر موتورهای جستجو مانند گوگل اهمیت زیادی دارد. به همین منظور باید فعالیت و تلاش مداوم در این زمینه را جدی گرفت و آن را تنها یک استراتژی کمکی ندانست. شرکت‌هایی که به جایگاه سایت خود در دنیای مدرن اهمیت نمی‌دهند در آینده‌ای نه چندان دور پشیمان خواهند شد. برای دریافت مشاوره رایگان و ارزیابی وضعیت وب‌سایت خود می‌توانید با مشاوران ما در وب‌تب به صورت آنلاین و حضوری در تماس باشید.

سئو محلی برای سایت شرکتی

سئو محلی یا لوکال سئو، سبب دسترسی بهتر و بیشتر شما بر مشتریان محلی است. مشتریانی که از لحاظ جغرافیایی در نزدیکی شما قرار دارند. جالب است بدانید امروزه تعداد جستجوهای محلی رشد چشمگیری داشته و این رشد روز به روز در حال افزایش است. تکیه بر قابلیت‌های تلفن‌همراه و استفاده از فرصت‌ها و خدمات پیرامونی در دسترس‌تر، سبب شده تا سئو محلی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برای شرکت‌ها برخوردار باشد.

تاثیر سئو سایت فروشگاهی بر برندسازی

برندسازی در زمینه فروش یکی از رموز موفقیت است. هدف اصلی سئو نیز بالا بردن و نشان دادن ارزش برند شماست. سئو با بهبود رابط کاربری، بهینه سازی و ارتقای رتبه سایت، برند شما را بیش از پیش محبوب کرده و بر سر زبان‌ها خواهند انداخت. چراکه یک برند موفق، بدون دیده شدن و ارتباط مؤثر و صحیح با کاربران، نمی‌تواند موفق باشد. در نتیجه تاثیر سئو سایت شرکتی بر پیشرفت و توسعه کسب و کار اینترنتی نقشی ویژه و غیرقابل انکار است.

قیمت سئو سایت شرکتی

همان‌طور که گفته شد سئو شدن سایت می‌تواند کاری زمانبر باشد. این مسئله به عواملی که در بالا عنوان کردیم وابسته است. این وابستگی در میزان هزینه‌ی انجام پروژه نیز دیده می‌شود. به این ترتیب برای رسیدن به هدف‌های متفاوت، شما نیاز به صرف هزینه‌های متفاوتی خواهید داشت.

در زمان عقد قرارداد سئو سایت شرکتی، پس از انجام  تحلیل‌ها و بررسی‌های لازم، میزان هزینه‌ی مورد نیاز برای بهینه سازی سایت تعیین شده و با توجه به آن پروژه آغاز می‌شود.

پکیج های سئو

خدمات سئو

3-4.5
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12 ماه

کلمات و عبارات برای سئو به انتخاب شرکت

تعداد کلمات و عبارات سئو: ؟

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page)

رپورتاژ آگهی

تضمین

پایه

9 - 7
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی 3 ماه

تضمین

معمولی

15 - 10
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی (off page) ✔

رپورتاژ آگهی 6 ماه

تضمین

حرفه ای

20 - 12
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-6 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی  ماهانه

تضمین ✔

1- قیمت ها بعد از بررسی سختی کلمات ممکن است مقداری کمتر یا بیشتر از بازه باشد.
2- تعداد کلمات سئو سایت پس از بررسی و تحلیل نتایج به دست آمده از ابزار های سئو (بر اساس محبوبیت و بازدید کلمه) مشخص میشود.
3- کلیه کارهایی که برای پکیج ها انجام میشود در حالت تضمین شده و تضمین نشده تفاوتی ندارد برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.

سوالات متداول

شرکت های سئو چه خدماتی ارائه می دهند؟

تجزیه و تحلیل محتوای وب سایت ، از جمله تجزیه و تحلیل نرخ تبدیل.
تجزیه و تحلیل آنلاین خارج از صفحه
بهینه سازی کد و ساختار وب سایت.
بهینه سازی محتوای سایت
بهینه سازی عوامل خارج از صفحه

سئو شرکتی چیست و آیا به آن احتیاج دارید؟

سئو سایت شرکتی به برندها کمک می کند تا تجارت خود را پیش ببرند.  و یک برند در محیط دیجیتال بسازند.

سئو سایت شرکتی چه اهمیتی دارد؟

SEO مهم است زیرا نتایج جستجو را عادلانه نگه می دارد. هرچه رتبه بالاتری در صفحات نتایج کسب کنید ، کلیک و ترافیک بیشتری برای سایت شما ایجاد می شود. سئو همچنین تجربه کاربر را بهبود می بخشد ، و این امر باعث می شود که مشتریان دوباره خریدار شوند

چه خدمات شامل سئو سایت شرکتی می‌شود؟

بهینه سازی تمام صفحات وب سایت در کنار تولید نمودن محتواها به صورت اختصاصی و بالا رفتن رتبه عبارات کلیدی همچنین اجرا نمودن لینک سازی به صورت کاملا حرفه‌ای بخشی از خدمات سئو ویژه سایت‌های شرکتی است.

قیمت خدمات سئو برای سایت‌های شرکتی چقدر می‌باشد؟

این قیمت بستگی به جایگاه و شرایط فعلی وب سایت در کنار هدف و انتظارات بعدی از آن دارد. به این وجود لازم است تا به هزینه انجام شده برای سئو به چشم سرمایه گذاری نگاه شود. زیرا در بازه زمانی نه چندان زیادی با نرخ بالا این سرمایه به سمت شرکت باز خواهد گشت.

سئو سایت شرکتی چه مزیت‌هایی دارد؟

مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزیت و امتیاز سئو بالا رفتن میزان فروش است. دیگر مزایای آن نیز شامل برتری نسبت به رقبا و بالا رفتن رتبه در عبارت کلیدی در کنار دیده شدن در بازار هدف به عنوان یک برند مطرح می‌باشد.