انتخاب برگه

سئو سایت شرکتی | آوازه برند خود را جهانی کنید

خانه سئو سایت سئو سایت شرکتی

خدمات سئو سایت شرکتی وب تب 

شرکت‌های مختلف برای آن‌که در کسب‌وکار خود موفق باشند، باید بتوانند پیش از هر چیز بازار را در اختیار خود بگیرند. حفظ بازار به‌معنای داشتن مشتری است و رسیدن به این هدف مستلزم داشتن برنامه‌ای بسیار بهینه و دقیق است. یکی از ابزارهای شرکت‌ها در این حوزه، داشتن یک سایت قدرتمند است. سایت قدرتمند سایتی‌ست که علاوه بر کیفیت بالا در طراحی و ارائه‌ی محتوا، بتواند در جست‌وجوهای گوگل به در بین برترین سایت‌ها معرفی شود. رسیدن به این هدف جز با سئو سایت شرکتی امکان‌پذیر نیست.

این مسئله سبب شده است که بهینه سازی سایت شرکتی بدل به یکی از خدماتی شود که مشتریان ما بسیار به دنبال آن هستند. از آن‌جایی که برخی از شما عزیزان با اهمیت سئو شدن یک سایت شرکتی به طور کامل آشنا نیستید، در این‌جا می‌خواهیم به این اهمیت و مزیت‌های سئوی سایت بپردازیم.

با سئو کردن سایت شرکت خود، رقبا را پشت سر بگذارید

بسیار مهم است که بتوانید در رقابت با شرکت‌هایی که هم راستای شما فعالیت می‌کنند موفق عمل کنید. مشتریان همواره در حال انتخاب کردن بین شما و رقیبانتان هستند. شما برای آن‌که بتوانید به یکی از بهترین انتخاب‌ها تبدیل شوید، پیش از هر چیز باید ابتدا در معرض دید باشید.

جست‌وجو کردن خدمات در گوگل، یا همان گوگل کردن سوال‌ها و عبارت‌های مختلف، این روزها امری بسیار عادی‌ست. گوگل توانسته همه‌ی نیازهای ما در حوزه‌های مختلف برآورده کند. پس چه جایی بهتر از صفحه‌ی اول نتایج گوگل برای معرفی شدن به کاربران؟ درک این مسئله زیاد هم سخت نیست که بیش از 90 درصد کاربران تنها به آن‌چه در صفحه‌ی اول نتایج جست‌وجو نمایش داده شده بسنده می‌کنند.

از طرفی در میان این تعداد هم اغلب کلیک‌ها تنها بر روی سه لینک اول انجام می‌شود. حال تصور کنید که در صفحه‌ی اول یا بهتر از آن در بین سه لینک برتر این صفحه قرار داشته باشید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟

هدف ما در سئو سایت شرکتی دقیقاً رساندن شما به چنین شرایطی‌ست. جایی که دیگر نگران جذب مخاطب نباشید و با بهینه نگه داشتن سایت خود، بیشتر آمار جذب را داشته باشید.

چطور سایت شرکتی خود را سئو کنیم؟ 

سئو کردن یک سایت از اصول و قواعد خاصی پیروی می‌کند. برای آن‌که بتوانید یک سایت سئو شده داشته باشید، باید بر اساس معیارهایی که گوگل برای سایت‌های برتر در نظر می‌گیرد عمل کنید. ما در زیر بخشی از نکات و فعالیت‌های مهم در فرآیند سئو کردن سایت را با شما در میان می‌گذاریم.

تحقیق کلمات کلیدی

در گوگل، کاربران پیش از هر چیزی با کلمات سر و کار دارند. آن‌ها کلمه‌ها و جمله‌هایی را برای رسیدن به آن‌چه می‌خواهند انتخاب می‌کنند. این‌که ما بدانیم کاربران در هر زمینه‌ای بیشتر کدام عبارات را به‌کار می‌برند بسیار مهم است. به فرآیند کشف این کلمات، تحقیق کلمه کلیدی یا Keyword Research گفته می‌شود. در انتخاب کلمات کلیدی اصولی وجود دارد که رعایت کردن آن‌ها به موفقیت ما کمک بسیاری می‌کند.

برای مثال استفاده از کلمات کلیدی طولانی (Long Tail Keyword)، استفاده از پیشنهادهای گوگل و … برخی از راه‌حل‌های موفقیت در این زمینه هستند.

توجه به تگ‌ها

در هر سایت تگ‌های مختلفی داریم. برای مثال یکی از این تگ‌ها که با نام تگ متا (Meta Tag) شناخته می‌شود، همان عباراتی‌ست که شما در نتایج گوگل و به رنگ آبی می‌بینید. استفاده از کلمات کلیدی در تگ‌ها، انتخاب تگ‌هایی با طول مناسب و … نکاتی هستند که در نوشتن تگ‌ها به آن‌ها توجه می‌شود.

رقبا را بشناسید

یکی از مراحل بسیار مهمی که ما در طی سئو سایت پزشکی به آن می‌پردازیم، آنالیز کردن رقبایتان است. شما بی‌شک رقیب‌های بسیاری دارید که در حال فعالیت در فضای نت هستند. ما پیش از هر چیزی به سراغ سایت‌های موفق رقیب می‌رویم. بررسی آن‌ها به ما درک درستی از رفتار گوگل در بررسی سایت‌ها می‌دهد.

به این ترتیب ما هم آماده هستیم مسیر را به شکلی درست تعیین کنیم. هم می‌توان نقاط قوت و ضعف رقبایتان را شناخته و برای پیشی گرفتن از آن‌ها بهتر عمل کنیم.

سئوی داخلی سایت شرکتی

به‌طور عمومی در بهینه سازی سایت شرکتی، به دو نوع سئوی داخلی و خارجی پرداخته می‌شود. سئوی داخلی به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که در راستای سئوی سایت و در بستر خود سایت اتفاق می‌افتند. برای مثال بهینه بودن کدهای سایت و افزایش سرعت لود شدن آن یکی از نکات مهم در سئوی داخلی یا On-Page SEO است. 

تولید و ارائه‌ی محتواهای حرفه‌ای و مفید از دیگر نکات مهم در سئوی داخلی هستند. استفاده از کلمات کلیدی و بهینه کردن محتواها از نظر خوانایی به ارزش محتوا می‌افزاید. آپدیت منظم سایت در بازه‌های کوتاه مدت، ریسپانسیو بودن سایت و … را نیز به این موارد اضافه کنید.

سئوی خارجی

در مقابل سئوی On-Page، سئوی خارجی یا Off-Page قرار دارد. برای تقویت سایت خود در این حوزه شما می‌توانید از یک ابزار قدرتمند به نام بک‌لینک استفاده کنید. بک لینک گرفتن از سایت‌های معتبر از طریق انتشار منظم رپورتاژ اعتبار سایت‌تان را تا حد زیادی بالا می‌برد.

سئو کردن سایت چقدر طول می‌کشد؟

یکی از سوال‌هایی که ذهن بسیاری از همکاران ما را به خود مشغول کرده است، مدت زمان لازم برای سئو شدن سایت است. آن‌ها مدام می‌پرسند سئو سایت شرکتی چقدر طول می‌کشد؟ اگر ما از الان شروع کنیم، تا چند وقت دیگر سایت ما به صفحه‌ی اول گوگل یا به فلان رتبه خواهد رسید؟

پاسخ به این سوال برای همه مشترک نیست. بلکه عوامل زیادی وجود دارند که تعیین می‌کنند سایت شما ممکن است تا چند وقت دیگر به جایگاهی که می‌خواهید برسد. اما این عوامل کدامند؟

در چه کسب‌وکاری هستید؟

یکی از این عوامل، ارتباط سئو شدن سایت شما و کسب‌وکاری‌ست که در آن فعالیت دارید. اگر شما در زمینه‌ای فعالیت می‌کنید که شرکت‌های بسیاری در آن قرار دارند، آن‌گاه بی‌شک رقیبان زیادی نیز خواهید داشت. وقتی سایت‌های بسیاری در زمینه‌ی فعالیت شما مشغول به کار هستند، قطعاً آن‌ها پیش از شما تلاش کرده‌اند تا در کلمات کلیدی مشترک باش شما به جایگاه خوبی برسند.

رقبایتان تا چه اندازه قوی هستند؟

داشتن رقیب تنها معضل نیست. این‌که رقبای شما تا چه اندازه قدرت دارند و خوب عمل می‌کنند نیز مهم است. برای مثال ممکن است شما رقیبانی داشته باشید که اهمیت زیادی به سئوی سایت خود نمی‌دهند. یا حتی ممکن است برخی از آن‌ها از روش‌های قدیمی سئو استفاده کنند و بعد از مدتی از شما جا بمانند.

اما وجود رقیبان سر سخت کار را برای شما دشوار می‌کند. این رقیبان نه تنها پیش از شما خوب عمل کرده‌اند، بلکه همین حالا هم در بهترین شرایط هستند و تلاششان پیوسته ادامه دارد. این مسئله باعث می‌شود رسیدن شما به جایگاه مورد نظر و سبقت گرفتن از آن‌ها سخت‌تر بوده و مدت بیشتری طول بکشد.

هدف‌گذاری شما 

دیگر پارامتری که تعیین می‌کند چه زمانی طول خواهد کشید تا سایت شما سئو شده و به جایی که می‌خواهید برسد، هدف مورد نظرتان است. هر چه در رنکینگ گوگل بالاتر می‌رویم، کار سخت‌تر شده و رقابت‌ها بیشتر می‌شوند. برای مثال رساندن یک سایت از صفحه‌ی 50 به صفحه‌ی  10 شاید کار سختی نباشد. اما رساندن همین سایت از صفحه‌ی 10 به صفحه‌ی 3 سخت‌تر است.

انتقال آن از صفحه‌ی 3 به صفحه‌ی اول شاید ده‌ها برابر انرژی بطلبد. در نهایت رساندن آن از لینک دهم به لینک اول می‌تواند چندین برابر تمام مسیر قبلی زمان بخواهد. این مسئله نیز مهم است که سایت شما هم‌اکنون در چه جایگاه و چه شرایطی قرار دارد. 

مزایا سئو سایت شرکتی

اما ببینیم سئو کردن یک سایت چه مزایایی می‌تواند برای شما و کسب‌وکارتان داشته باشد. در زیر برخی از مهم‌ترین مزیت‌های سئو سایت شرکتی را مرور خواهیم کرد.

افزایش مشتری و درآمد

اولین و واضح‌ترین تاثیر سئو، افزایش میزان کاربرانی‌ست که وارد سایت شما می‌شوند. ما این کاربران را به‌عنوان مشتریان بالقوه‌ی سایت معرفی می‌کنیم. به تدریج و با افزایش میزان افرادی که برای بازدید از سایت‌تان وارد آن می‌شوند، برخی تبدیل به مشتریان‌تان خواهند شد.

به این ترتیب سئو کردن سایت یکی از راه‌های بسیار مهم و کاربردی در افزایش درآمد و رشد سازمان و شرکت است. از این رو هزینه کردن برای بهینه سازی سایت شرکتی خود یک سرمایه‌گذاری تلقی می‌شود.

تبدیل شدن به یک برند

به کمک سئوی سایت شما رفته‌رفته شناخته‌تر می‌شوید. این مسئله در دراز مدت چیزی جز شهرت بیشتر و تبدیل شدن‌تان به یک برند معتبر به دنبال نخواهد داشت.

وقتی تبدیل به یک برند شد، نام شما دارای پتانسیل بالایی در ترغیب کاربران به خرید، همکاری و … خواهد شد. این‌جاست که افزایش درآمد به شکلی تصاعدی تکرار می‌شود.

کاهش هزینه‌های تبلیغات

اگر توجه کرده باشید در طول سال برای روش‌های مختلف تبلیغات هزینه‌های کلانی پرداخت می‌شود. تبلیغات در تلویزیون، بیلبوردها، شبکه‌های اجتماعی و … برخی از روش‌های تبلیغ هستند. با سئو کردن سایت شما تا حد زیادی از چنین تبلیغاتی بی‌نیاز می‌شوید. البته توصیه نمی‌کنیم چنین مواردی را به طور کامل قطع کنید.

برای مثال انتشار بنر تبلیغاتی در سایت‌های معروف و بزرگ راهی مناسب برای تبلیغ است. حال اگر خودتان بدل به یک سایت پر مخاطب شده باشید، ممکن است دیگر نیازی به چنین تبلیغی نبینید. اما این تبلیغات بهتر است به طور مستمر ادامه پیدا کنند تا شما از مخاطبان دیگران نیز بهره ببرید. 

خدمات سئو سایت شرکتی وب تب 

سئو سایت شرکتی یکی از مهمترین راهکارها برای رسیدن به موفقیت است. چراکه ارتقای رتبه سایت و به دنبال آن در معرض دید مخاطب قرار گرفتن برای یک شرکت اهمیت فراوانی دارد. در همین راستا تیم تخصصی وب‌تب، خدمات جامع و متنوعی را ارائه می‌کند. آنالیز وضعیت سایت و بررسی نقاط ضعف و قوت نخستین اقدام در این زمینه است. چراکه شناخت و آگاهی از موقعیتی که در آن قرار دارید، از اصلی‌ترین اصول پیشرفت است. آنالیز و بررسی رقبا، تعیین استراتژی و مدیریت محتوا، ارائه انواع سئو اعم از سئو داخلی و سئو خارجی مبتنی بر کیفیت و بهینه‌سازی پیوسته از دیگر خدمات وب‌تب در حوزه سئو سایت شرکتی است.

سئو محلی برای سایت شرکتی 

سئو محلی یا لوکال سئو، سبب دسترسی بهتر و بیشتر شما بر مشتریان محلی است. مشتریانی که از لحاظ جغرافیایی در نزدیکی شما قرار دارند. جالب است بدانید امروزه تعداد جستجوهای محلی رشد چشمگیری داشته و این رشد روز به روز در حال افزایش است. تکیه بر قابلیت‌های تلفن‌همراه و استفاده از فرصت‌ها و خدمات پیرامونی در دسترس‌تر، سبب شده تا سئو محلی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برای شرکت‌ها برخوردار باشد.

تاثیر سئو سایت فروشگاهی بر برندسازی

برندسازی در زمینه فروش یکی از رموز موفقیت است. هدف اصلی سئو نیز بالا بردن و نشان دادن ارزش برند شماست. سئو با بهبود رابط کاربری، بهینه سازی و ارتقای رتبه سایت، برند شما را بیش از پیش محبوب کرده و بر سر زبان‌ها خواهند انداخت. چراکه یک برند موفق، بدون دیده شدن و ارتباط مؤثر و صحیح با کاربران، نمی‌تواند موفق باشد. در نتیجه تاثیر سئو سایت شرکتی بر پیشرفت و توسعه کسب و کار اینترنتی نقشی ویژه و غیرقابل انکار است.

قیمت سئو سایت شرکتی 

همان‌طور که گفته شد سئو شدن سایت می‌تواند کاری زمانبر باشد. این مسئله به عواملی که در بالا عنوان کردیم وابسته است. این وابستگی در میزان هزینه‌ی انجام پروژه نیز دیده می‌شود. به این ترتیب برای رسیدن به هدف‌های متفاوت، شما نیاز به صرف هزینه‌های متفاوتی خواهید داشت.

در زمان عقد قرارداد سئو سایت شرکتی، پس از انجام  تحلیل‌ها و بررسی‌های لازم، میزان هزینه‌ی مورد نیاز برای بهینه سازی سایت تعیین شده و با توجه به آن پروژه آغاز می‌شود.

برای دریافت قیمت از سوی کارشناسان فرم زیر را پرکنید

1 + 8 =

سوالات متداول

شرکت های سئو چه خدماتی ارائه می دهند؟

تجزیه و تحلیل محتوای وب سایت ، از جمله تجزیه و تحلیل نرخ تبدیل.
تجزیه و تحلیل آنلاین خارج از صفحه
بهینه سازی کد و ساختار وب سایت.
بهینه سازی محتوای سایت
بهینه سازی عوامل خارج از صفحه

سئو شرکتی چیست و آیا به آن احتیاج دارید؟

سئو سایت شرکتی به برندها کمک می کند تا تجارت خود را پیش ببرند.  و یک برند در محیط دیجیتال بسازند.

 

سئو سایت شرکتی چه اهمیتی دارد؟

SEO مهم است زیرا نتایج جستجو را عادلانه نگه می دارد. هرچه رتبه بالاتری در صفحات نتایج کسب کنید ، کلیک و ترافیک بیشتری برای سایت شما ایجاد می شود. سئو همچنین تجربه کاربر را بهبود می بخشد ، و این امر باعث می شود که مشتریان دوباره خریدار شوند

انواع سئو سایت

دیگر خدمات سئو

آیا شما آماده شروع هستید؟