سفارش سئو و بهینه سازی سایت بهترین حوزه خود باشید

همه چیز درباره سفارش سئو سایت

سفارش سئو را بهتر است با دقت و تحقیقات کافی انجام دهید. این موضوع دلایل بسیاری دارد که در این‌جا به آن‌ها خواهیم پرداخت. برای داشتن یک سایت سئو شده، همکاری با تیم‌های سئوکار حرفه‌ای و با تجربه امری ضروری‌ست. حال که با اهمیت بالای سئو آشنا هستید و قصد دارید سایت خود را سئو کنید، در ادامه مراحل و نکاتی را که باید در این زمینه به خاطر بسپرید، مرور خواهیم کرد.

سفارش سئو از جمله مواردی است که بسیاری از افراد به واسطه داشتن یک وب سایت در فکر آن هستند اما از چگونگی و نکات مهم در خصوص آن اطلاع چندانی ندارند. در دنیای امروز برای رشد و گسترش کسب و کار چاره‌ای جز حضور در فضای مجازی وجود ندارد. چراکه بخش قابل توجهی از بازار هر تجارتی در فضای مجازی قرار گرفته است. بنابراین غفلت از این عرصه به معنای زیان مالی برای بیزینس و تجارت فرد خواهد بود. اما موفقیت در این عرصه با وجود رقابت بسیاری شدیدی که در آن وجود دارد کار چندان آسانی نیز نیست. حضور و کمک گرفتن از یک متخصص در این زمینه می‌تواند راه درست پیشرفت و دیده شدن در بستر اینترنت را به ما نشان دهد. این فرد در اصطلاح کارشناس سئو نامیده می‌شود.

کارشناسان سئو حرفه‌ای چه امکاناتی به ما خواهند داد؟

چنانچه با افراد با تجربه و کاربلدی همکاری کنید در زمان ثبت نام و سفارش سئو اطلاعات کاملی را از کلیه مراحل انجام شده به شما خواهند داد. همچنین فرآیند این سفارش بسیار ساده و تنها با چند کلیک قابل انجام خواهد بود. چرا که پکیج‌هایی را از قبل و تناسب نیاز مشتریان تنظیم و ارائه نموده‌اند. شما گزارشات کاملی از تمام مراحل کار اعم از لینک سازی و بارگذاری محتوا و دیگر اقدامات انجام شده برای بهبود وضعیت سایت را دریافت خواهید کرد. همچنین برای خدمات سئوی خود مدتی را به عنوان پشتیبانی در نظر می‌گیرند و در این مدت گزارشات مورد بررسی قرار گرفته و موجب بهبود اغلب پارامترهای سئو خواهد شد.

چرا سفارش سئو مهم است؟

اهمیت سفارش سئو از آن‌جا بیشتر نمایان می‌شود که شما نیاز به دیده شدن را بیشتر احساس می‌کنید. تمامی کسب‌وکارها و شرکت‌ها و سازمان‌ها برای آن‌که بتوانند به اهداف بلندمدت و کوتاه مدت خود برسند، نیاز به آگاهی‌سازی در خصوص برند و فعالیت خود دارند. این آگاهی سازی باید به گونه‌ای انجام شود که شناخت کافی از شما در بین کاربران ایجاد شده و شمار مشتریان شما افزایش یابد.

برای رسیدن به این هدف، سئو کردن سایت یکی از مستقیم‌ترین و ماندگارترین راه‌هاست. چرا که شما با سئو کردن سایت خود را در معرض دید همه‌ی افرادی می‌گذارید که به دنبال موضوعات مربوط به کسب‌وکار شما در گوگل عبارتی را جست‌وجو کرده‌اند.

اما آیا همه می‌توانند سایت شما را به بهترین شکل سئو کنند؟ خیر. به همین دلیل مهم است که سفارش بهینه سازی سایت را در جای درست و با بررسی کامل انجام دهید. 

عکس چرا سفارش سئو مهم است

پیش از اقدام برای سفارش سئو باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در ادامه برای آن‌که بتوانید در این زمینه به درستی عمل کنید، موضوع را کمی بسط می‌دهیم. در هنگام سفارش سئو جنبه‌های مختلف و بسیار مهمی وجود دارند که نباید از آن‌ها غافل شد. چرا که بی‌توجهی در این زمینه‌ها ممکن است باعث شود به اهدافی که می‌خواهید نرسید. در این شرایط شما وادار به صرف هزینه‌های اضافی در آینده خواهید شد.اما زمان انتخاب یک شرکت مناسب برای سفارش سئو سایت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

نمونه کار، اولین اصل کار

پیش از هر چیز بدانید که بسیاری از شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ ادعاهای بزرگی در رابطه با خدمات خود دارند. اما آن‌چه که اهمیت دارد، ادعاها و تبلیغاتی نیستند که به شما نمایش داده می‌شوند. مسئله‌ی مهم، خروجی کار است. خروجی کار و سبک فعالیت یک شرکت را می‌توان از نمونه‌کارهای پیشین آن فهمید.

به همین دلیل اولین چیزی که شما باید از یک شرکت سئو بخواهید، نمونه کار آنلاین است. برای مثال ما در وب تب نمونه‌کارهای ارزنده‌ای در زمینه‌ی سئوی سایت‌های فروشگاهی، گردشگری و … داریم. برای این منظور کافی‌ست تنها نگاهی به بخش نمونه‌کارها داشته باشید.

می‌توانید برای اطمینان بیشتر با کارفرمایان پیشین شرکت ارتباط بگیرید. در این ارتباط در خصوص خوش‌قولی، عمل به تمام بندهای قرارداد و … کنجکاو باشید. پس اگر یک سایت به عنوان نمونه‌کار به شما معرفی شد، بهتر است ابتدا وضعیت آن را در کلمات کلیدی مورد نظر بررسی کنید. سپس در صورت امکان جویای میزان رضایت کارفرما (صاحب سایت شوید.)

تعهد به استفاده از سئو کلاه سفید

شما قرار است وبسایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید. اما این اتفاق نباید به هر شکلی اتفاق بیفتد. همان‌طور که می‌دانید به سه شیوه‌ی کلاه سفید، کلاه خاکستری و یا کلاه سیاه می‌توان سایت را بهینه سازی کرد. اگر سایت شما به شیوه کلاه سفید سئو نشود، احتمال آن‌که گوگل به شما اخطار داده و حتی شما را از بانک اطلاعات خود حذف کند وجود دارد.

برخی از مجریان پروژه‌های سئو ممکن است بخواهند شما را از طریق سئوی کلاه سیاه به اهدافتان برسانند. اما بسیار مهم است که در ابتدای کار حتماً به کلاه سفید بودن پروسه‌ی سئو تاکید داشته باشید.

بستن قرارداد بسیار مهم است

در زمان سفارش سئو باید بهترین و شفاف‌ترین قرارداد را منعقد کنید. باید به شکل دقیقی تعهدات کارفرما برای شما روشن باشد. مدت زمان تعیین شده برای تحویل سایت در جایگاه مورد نظر باید حتماً یکی از بندهای قرارداد باشد. بدون شک باید عواقب عدم تعهد در قرارداد شفاف‌سازی شود.

اگر سفارش سئو سایت در بخش‌های مختلفی از جمله سئو داخلی، خارجی و … انجام می‌شود، حتماً آن‌ها را ذکر کنید. نحوه‌ی پرداخت نیز حتماً باید در قرارداد به صورت جزئی ذکر شود تا در پایان دچار شبهه‌ای نشوید.

اهمیت سئو در رونق بخشیدن به کسب و کارها چیست؟

یکی از دلایلی که افراد و به ویژه صاحبین کسب و کار را ترغیب می‌کند تا سفارش سئو بدهند و از خدمات افراد متخصص در این حوزه استفاده کنند رشد و بازاری است که به این طریق به دست می‌آید. در حقیقت اهمیت زیاد دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروز تا به حدی بوده است که افراد برای دستیابی به اهداف کاری و تجاری خود ناگزیر به استفاده از آن هستند. وقتی سئو سایت درست و اصولی پیش رفت موفق به کسب جایگاه خوبی از گوگل خواهد شد. همین موضوع باعث می‌شود تا وب سایت در صفحه نخست در سرچ گوگل پدیدار شده و به مشتری نمایش داده شود. دیده شدن بیشتر توسط مشتری هم به معنای امکان بیشتر برای فروش خدمات به وی است. البته باید توجه داشت که سئو با تبلیغات متفاوت است. کارایی سئو برای افزایش فروش از طریق بالا بردن کیفیت سایت از جنبه‌های مختلف صورت می‌گیرد. به همین خاطر باید در دراز مدت منتظر نتایج آن بود.

اشتباهات رایج در زمینه سفارش خدمات سئو

عکس اشتباهات رایج در زمینه سفارش خدمات سئو

باورهای غلطی در بین صاحبان سایت‌ها درباره سئو وجود دارد. در این‌جا به این باورها اشاره خواهیم کرد.

من خودم می‌توانیم سایتم را سئو کنم

منابع متنی و ویدئویی بسیاری در سراسر اینترنت در حوزه‌ی سئوی سایت وجود دارد. هم‌چنین شما می‌توانید اقدام به شرکت در کلاس آموزش سئو سایت کنید. اما این به آن معنا نیست که پس از یادگیری خواهید توانست سایتتان را تنها بر اساس همان اصول بهینه سازی کنید.

برای سئو کردن سایت شما به دانش به‌روز و تجربه‌ی کافی نیاز دارید. سئو کاران ما در وب تب با توجه به تجارب پیشین خود می‌توانند وضعیت فعلی وبسایت شما را به خوبی تعیین کنند. پس از این مرحله آن‌ها گام به گام نقشه‌ی راه را تعیین کرده و در مسیر رسیدن به آن حرکت می‌کنند. لذا تنها یادگیری و پیاده سازی نکاتی معدود درباره سئو سایت نمی‌تواند جایگزین سفارش سئو شود.

اگر یک بار سایت را سئو کنیم کافی‌ست

این موضوع دیگری‌ست که بسیاری از صاحبان وبسایت‌ها به آن باور دارند. درست است که سئوی سایت در ابتدا بخش‌های بسیاری از سایت را مورد بازبینی و اصلاح قرار می‌دهد. اما تنها یک بار سئو کردن سایت کافی نیست. سئوی سایت فرایندی پیوسته است. لذا پس از آن‌که مراحل اولیه آن انجام شد، نیاز به پشتیبانی از آن احساس می‌شود.

اگر شما به جایگاهی مطلوب در گوگل برسید، برای حفظ آن باید فعالیت‌هایی هم‌چون گرفتن بک لینک، انتشار محتوای سئو شده و … را ادامه دهید.

سئو چه تفاوتی با تبلیغات دارد؟

بسیاری از افراد هنوز دیدگاه درستی نسبت به سئو ندارند و به همین دلیل این تصور غلط را دارند که کارکرد آن چیزی شبیه به تبلیغات است. اما این تصور کاملا اشتباه است. پیشتر اشاره کردیم که بهینه سازی کردن سایت امری زمان بر بوده و برای کسب نتیجه نیاز به گذشت مدت زمان مشخصی دارد. این بازه‌ی زمانی بعد از بررسی‌های اولیه سایت توسط سئو کار و مشخص شدن اهداف صاحبین سایت برآورد شده و در زمان سفارش سئو در قرارداد ذکر خواهد شد. این در حالی است که تبلیغات یک امر زود بازده بوده و به سرعت بازخورد آن مشخص خواهد شد. سئو نیازمند تمدید شدن به صورت ماهانه نیست در حالی که تبلیغات را با توجه به بودجه‌ی در نظر گرفته شده برای آن به طور مرتب می‌توان تمدید نمود. اما مهم‌ترین تفاوت این دو مقوله با هم در این است که سئو به نوعی اعتبار کسب و کار شما در نظر مشتری و کاربران اینترنتی است در حالی که تبلیغات توسط هر سایتی که حتی به تازگی نیز تاسیس شده قابل انجام است.

افزایش ورودی گوگل با سئو

اگر در زمان انتخاب سئو کار خود به درستی عمل کرده باشید ثبت سفارش سئو مساوی خواهد بود با بالا رفتن میزان ورودی گوگل در سایت شما. در حقیقت سئو در حکم یک برنده برای سایت عمل می‌کند. به یاد داشته باشید که تنها وی سایت‌هایی به صفحه اول گوگل وارد می‌شوند که از کیفیت همه جانبه و سئوی خوبی برخوردار باشند. همین موضع موجب اعتماد مشتری و کاربر به صفحاتی خواهد شد که در صفحات نخست معرفی می‌شوند. پس علاوه بر اینکه از این طریق بیشتر در دسترس قرار دارید اعتماد بیشتری نیز به خود جلب خواهید کرد. نکته مهم در خصوص جلب اعتماد کاربران به وب سایت شما داشتن محتوای مناسب و رقابتی است.

چرا سفارش سئو خود را به وب تب بسپارید؟

از آن جایی که بازار رقابتی گرمی برای رتبه گرفتن و بهبود جایگاه سایت‌ها در گوگل وجود دارد افراد زیادی نیز هستند که بدون داشتن دانش کافی و تنها به طمع به دست اوردن درآمد از این روش و یا با استفاده از روش‌های کلاهبردارانه اقدام به جذب مشتری می‌کنند. یکی از شگردهای این افراد در جذب مشتری برای سفارش سئو به آن‌ها قیمت‌های ارزان می‌باشد. دقت داشته باشید که در برآورد هزینه برای انجام سئو سایت باید اهداف و وضعیت فعلی سایت در نظر گرفته شود و سپس نسبت به برآورد هزینه اقدام گردد. همچنین بالا بردن جایگاه سایت از روش‌های اصولی و قانونی است که دارای ارزش بوده و از اهمیت برخوردار است. چرا که روش‌های متقلبانه به راحتی در بازه‌ی زمانی کوتاهی به وسیله الگوریتم‌های گوگل پیدا شده و صفحات خاطی مجازات خواهند شد.

یکی از اصلی‌ترین عوامل کسب موفقیت در زمینه سئو، تخصص و مهارت کافی است. تیم وب‌تب با استفاده از کارشناسان با تجربه و توانمند، از تخصص کافی در این زمینه برخوردار است. ضمن آن‌که رضایت حداکثری مشتریان، با توجه به پروژه‌های صورت‌گرفته ، خود نشانی از مهارت بالای وب‌تب در این زمینه است. در نتیجه با ثبت سفارش سئو و پیگیری کارشناسان و مشاوران ما می‌توانید به کسب موفقیت در کسب و کار اینترنتی خود، بیش از پیش نزدیک شوید.

به چند شیوه می‌توان سفارش سئو داد؟

در بیشتر اوقات افراد و تیم‌های حرفه‌ای به دو طریق خدمات سئوی سایت را به شما عرضه می‌کنند:

 سفارش مستقیم سئو از طرف کارفرما

در این حالت کلیه مراحل کار از اولین اقدامات لازم تا به آخرین مرحله و به نتیجه رسیدن فرآیندهای طی شده توسط متخصصین و سئوکارهای تیم انجام می‌گیرد. این مراحل شامل:
– تحلیل و آنالیز کردن رقبای شما در دیگر وب سایت‌های مشابه و موفق
– استفاده از تکنیک‌های نوین در امر سئو
– بهینه نمودن قالب‌های فعلی سایت
– تولید و تهیه محتواهای مناسب و با کیفیت
– به کار گرفتن کلمات کلیدی مناسب و به جا
– دقت به ویژگی موبایل فرندلی بودن تنظیمات سایت
– دقت به بارگذاری و لودینگ سایت
– تامین نمودن امنیت در سایت
می‌باشد.

 سفارش سئو به شکل مشاوره

در برخی از اوقات تنها حضور یک تیم مشاوره‌ای حرفه‌ای در کنار شما کافی است تا بتوانید در بهینه کردن وب سایت خود موفق شوید. در این صورت سئوکاران حرفه‌ای خدمات مشاوره‌ای مناسبی به شما ارائه خواهند کرد. در خصوص قیمت و هزینه مشاوره درباره سئوی سایت نیز با توجه به خدمات و مدت زمان دریافت مشاوره مبلغ آن تعیین خواهد شد.

آیا قبل از سفارش سئو امکان مشاوره رایگان وجود دارد؟

ممکن است در زمینه ارائه خدمات سئو و چگونگی ثبت سفارش سئو ابهاماتی داشته باشید. وب‌تب این امکان را برای شما کاربران گرامی فراهم کرده است که پیش از ثبت سفارش، ابهامات و پرسش‌های خود را به صورت رایگان با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان وب‌تب نیز در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود و اطلاعات لازم را در سفارش سئو در اختیار شما قرار خواهند داد.

نقش سئو در موفقیت سایت

امروزه دیده شدن یکی از مهمترین بخش‌های فعالیت در صنعت دیجیتال مارکتینگ است. جالب است بدانید بالای هشتاد نود درصد خریدهای اینترنتی، با کلیک بر روی صفحه نخست نتایج ارائه شده از سوی موتورهای جستجو حاصل می‌شود. در نتیجه مهم است که جایگاه شما در صدر نتایج قرار گیرد. اصول سئو، در کنار بهینه‌سازی، بهبود سایت و ارائه خدمات، به دیده شدن شما و قرارگیری در صفحات و لینک‌های نخست کمک فراوانی می‌نماید. در نتیجه سئوی خوب و اصولی، نقش پررنگ و ویژه‌ای در ارتقای سایت و به دنبال آن افزایش مخاطب و در نهایت افزایش درآمد شما خواهد داشت.

سفارش سئو یکی از گام‌های مهم در اقدام برای بهینه کردن وب سایت و رونق دادن به کسب و کار در فضای مجازی است. اما برای عقد این قرارداد باید نکات و مسائلی را بدانیم تا در به درستی و به شیوه‌ای اصولی آن را انجام دهیم. رزومه قوی مشاوره‌های اولیه رایگان و صداقت و برنامه ریزی دقیق از عواملی هستند که در زمان انتخاب تیم سئو خود باید مد نظر قرار دهید. در تله افراد غیر حرفه‌ای که پیشنهاد قیمت‌های پایین را به شما می‌دهند و یا با وعده‌های عجیب و غریب سعی در متقاعد کردن شما دارند را نخورید. انجام درست و اصولی سئو نیاز به علم و تجربه به صورت توام دارد.

مراحل سفارش سئو

پس از آن‌که شرکت مورد نظر خود را برای سفارش سئو انتخاب کردید، نوبت به شروع همکاری می‌رسد. اولین قدم در این زمان، تعیین نیازها و خواسته‌های شماست. شما باید بدانید که قرار است سایت شما به چه جایگاهی در گوگل دست پیدا کند. برای رسیدن به این جایگاه به چه چیزهایی نیاز دارد؟ چه مدت زمانی طول می‌کشد که به این هدف برسید؟

پاسخ به این پرسش‌ها را از مشاوره‌ی رایگان وب تب بخواهید. پس از بررسی این سوالات و تعیین چشم‌انداز و مسیر همکاری، نوبت به عقد قرارداد و انجام مراحل کار می‌رسد.

قیمت سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. در بهینه کردن یک وب سایت هدف ما رساندن آن در کلمات کلیدی مشخصی به یک رتبه‌ی خاص در گوگل هستیم. بدیهی‌ست که با توجه به وضعیت فعلی وبسایت و شرایطی که به‌دنبال رسیدن به آن هستیم، زمان، انرژی و هزینه‌های متفاوتی را می‌توان پیش‌بینی کرد.

برای مثال اگر شما بخواهید سایت خود را از صفحه دهم به صفحه‌ی سوم گوگل برسانید، بی‌شک هزینه‌ی بسیار کم‌تری به نسبت زمانی که بخواهید آن را از صفحه‌ی سوم به صفحه‌ی اول برسانید پرداخت خواهید کرد. چرا که هر چه به صفحات اول گوگل و بعد از آن به رتبه‌های بالاتر در صفحه‌ی اول نزدیک می‌شویم، فعالیت متمرکز و رعایت نکات بسیاری ضرورت پیدا می‌کنند.

نحوه ثبت سفارش سئو

برای آن‌که با نحوه‌ی سفارش سئو سایت آشنا باشید، ابتدا باید به روش ارائه‌ی این خدمات توجه کنید. ما در وب تب سئوی سایت را برای کسب‌وکارهای مختلف انجام می‌دهیم. توصیه‌ی ما به همه‌ی مشتریان این است که پیش از ثبت سفارش، حتماً از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوند.

در این مشاوره راهنمایی‌های لازم برای پیدا کردن بهترین مسیر موفقیت به شما داده خواهد شد.

قیمت (تعرفه) ثبت سفارش سئو

دیگر نکته‌ای که در سفارش سئو باید به آن توجه کرد، قیمت ثبت سفارش است. شرکت‌های مختلف فعال در حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ با توجه به سیاست‌های مالی خود نرخ‌های مختلفی را برای این خدمات تعیین می‌کنند. تعیین قیمت سئو با توجه به معیارهای مختلفی انجام می‌شود. از جمله عواملی که بر این تعرفه تاثیر می‌گذارند عبارتند از:

  • تعهدات مجری در قرارداد (فعالیت‌های مورد نیاز از جمله سئو On-page و Off-page و تولید محتوا و …)
  • زمان تعیین شده برای تحویل کار
  • وضعیت و جایگاه فعلی وبسایت
  • وضعیت و قدرت رقبا
  • تعداد کلمات کلیدی و سختی آن‌ها

نکات طلائی در سفارش سئو سایت

به یاد داشته باشید که بهینه کردن یک وب سایت در هر موتور جستجوگری اعم از گوگل بینگ و یاهو نیاز به سطح بالایی از دانش در این زمینه و البته تجربه در کنار آن دارد. به همین خاطر تا از سئو کار و تیم وی مطمئن نشده‌اید برای سفارش سئو وب سایت خود به او اقدام نکنید. نکات طلائی در این رابطه عبارتند از:
1- مراقب باشید در دام سئو کارانی که از شیوه‌های کلاه سیاه برای بلهینه کردن سایت استفاده می‌کنند نیوفتید.
2- صبور باشید. با عجله کردن در سئو به جایی نمی‌رسید. فرآیند بهینه سازی سایت با شیوه‌های اصولی نیاز به زمان و حوصله دارد.
3- از افراد با تجربه و حرفه‌ای کمک بگیرید. به این ترتیب از نتیجه کار اطمینان خواهید داشت و با آرامش خیال مراحل را پیگیری می‌کنید.
4- نگرش درستی به پروسه داشته باشید. این مقوله همانند یک سرمایه گذاری برای رونق بیشتر کسب و کار شما خواهد بود.
5- در انتخاب تیم سئو احتیاط و دقت زیادی به خرج دهید. این تصمیم بقیه روند کار را تعیین خواهد کرد. از بین گروه‌های شناخته شده و معتمد گزینش کنید.

پکیج های سئو

خدمات سئو

3-4.5
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12 ماه

کلمات و عبارات برای سئو به انتخاب شرکت

تعداد کلمات و عبارات سئو: ؟

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page)

رپورتاژ آگهی

تضمین

پایه

9 - 7
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی 3 ماه

تضمین

معمولی

15 - 10
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی (off page) ✔

رپورتاژ آگهی 6 ماه

تضمین

حرفه ای

20 - 12
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-6 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی  ماهانه

تضمین ✔

1- قیمت ها بعد از بررسی سختی کلمات ممکن است مقداری کمتر یا بیشتر از بازه باشد.
2- تعداد کلمات سئو سایت پس از بررسی و تحلیل نتایج به دست آمده از ابزار های سئو (بر اساس محبوبیت و بازدید کلمه) مشخص میشود.
3- کلیه کارهایی که برای پکیج ها انجام میشود در حالت تضمین شده و تضمین نشده تفاوتی ندارد برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.

بهترین شرکت برای سئو کردن سایت کدام است؟

شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعالند. ما در وب تب با ارائه‌ی نمونه‌کارها و معرفی مشتریان پیشین، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کنیم. مشاورین ما در قدم اول راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ی آن با خدمات دیگر شرکت‌ها نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. دیگر نقطه‌ی قوت ما، قیمت مناسب است.

آیا بهینه سازی سایت یک بار انجام می‌شود؟

برخی از اقدامات در بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو تنها یک بار صورت می‌گیرند. اما نگه‌داشتن سایت در رنک‌های بالا نیازمند مدیریت مداوم است. تولید محتوای اصولی، انتشار رپورتاژ، لینک‌سازی، به‌روزرسانی و بهبود محتواهای پیشین از جمله فعالیت‌هایی هستند که باید بعد از پایان پروژه انجام دهید.

آیا وب تب پس از رسیدن سایت به صفحه اول گوگل به پشتیبانی ادامه می‌دهد؟

بله، ما در کنارتان هستیم تا همواره جایگاه خود را در بهترین موقعیت موتورهای جستجو حفظ کنید.

چرا یک وب سایت به سئو نیاز دارد؟

اصلی‌ترین دلیل برای این موضع بالا رفتن میزان فروش است. در نظر داشته باشید اگر سایت شما در صفحه اول جستجوی یک موتور جستجو قرار گیرد .تعداد بازدیدهای بسیار بیشتری خواهد داشت. مشتری بیشتر مساوی با فروش بالاتر

بعد از سفارش سئو پشتیبانی آن چگونه است؟

بعد از اینکه مراحل ابتدایی کار اعم از تحقیق و ارائه پروپوزال انجام شد مشاوره‌های رایگان نیز ارائه می‌گردد. همچنین تا انتهای کار سئو کار در کنار کارفرما حضور داشته و خدمات مورد نیاز را ارائه می‌کند.

در زمان سفارش سئو چه ملاک‌هایی را باید در نظر گرفت؟

رزومه و نمونه کارهای انجام شده توسط سئو کار در کنار استراتژی و نظم و اخلاق حرفه‌ای باید از ملاک‌های اولیه انتخاب باشد.

نمونه پروژه های طراحی سایت