سئو سایت | بهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید

خدمات سئو سایت با وب تب

سئو سایت یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌های بسیاری از مدیران کسب‌وکارها و سایت‌هاست. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده مدام مردم از اینترنت، استفاده از موتور جستجو برای پیدا کردن نیاز و پاسخ سوالات بسیار شده است. این موضوع باعث شده تا کسب‌وکارهای زیادی نیاز به سئو را جز اصلی‌ترین نیازهای بیزینس خود بدانند. از طرفی به دلیل اینکه روزانه، کسب‌وکارهای زیادی به سمت سئو روی می‌آورند؛ با توجه به حجم روزافزون رقابت‌ها در جذب مخاطب و مشتری، می‌توان این دغدغه را کاملاً به‌جا و ضروری دانست. از طرفی انتخاب‌های بسیاری در مسیر سئو سایت پیش روی شماست. یکی از سوال‌های اساسی این است که بهینه سازی سایت خود را باید به چه کسی بسپاریم؟

وب تب با ارائه‌ی بهترین خدمات سئو در حوزه‌ی کسب‌وکارهای مختلف، توانسته رضایت حداکثری مشتریان را در کارنامه خود داشته باشد. اگر به‌ دنبال رساندن سایت خود به رتبه‌های برتر صفحات جستجو هستید، کافی‌ است با مشاوره‌ رایگان ما، ارتباط بگیرید. بگذارید ابتدا کمی بیشتر در خصوص سئو و ضرورت آن حرف بزنیم.

سئو (بهینه سازی) سایت چیست؟

سئو (SEO) مخفف عبارات Search Engine Optimization است. بسیاری به اشتباه این اصطلاح را «بهینه سازی موتورهای جستجو» ترجمه می‌کنند. اما سئو سایت در حقیقت «بهینه سازی برای موتورهای جستجو» است. به این ترتیب در طی فرآیند بهینه‌سازی، شما سایت خود را برای آن‌که توسط موتورهایی هم‌چون گوگل مفید شناخته شوند، بهینه می‌کنید. این کار به روش‌های مختلفی انجام می‌شود.

پارامترهای متعددی تعیین‌کننده‌ بهینه‌سازی سایت هستند. برخی از این پارامترها عبارتند از:

 • تولید محتوای سئو شده و کاربردی
 • پیکربندی صحیح سایت و بهینه‌سازی URL‌ها
 • کدنویسی اصولی
 • سرعت سایت
 • لینک‌سازی داخلی و خارجی
 • گرفتن بک‌لینک
 • و …

تمام این موارد را می‌توان در دو دسته‌ی سئو Off Page و سئو On Page قرار داد.

چرا سایت خود را سئو و بهینه سازی کنم؟

اهمیت سئو سایت را می‌توان از جهات مختلفی بررسی کرد. در زیر به برخی از این موارد اشاره کرده و توضیحاتی را در خصوص آن‌ها ارائه می‌کنیم:

کاربران رضایت بیشتری از یک سایت سئو شده دارند;

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، مستلزم ایجاد سایتی با تمام خصیصه‌های کاربر پسند است. (البته اگر بحث ما بر روی سئو سایت کلاه سفید باشد که در ادامه به آن می‌پردازیم.) این کاملاً بدیهی‌ست که کاربران مراجعه به یک سایت کاربردی‌تر، با محیطی زیبا، تجربه‌ کاربری حرفه‌ای، مطالب مفید و … را بیشتر می‌پسندند. از این رو هر چه سایت شما از لحاظ بهینه‌سازی پیشرفت کند، مخاطبان بیشتری خواهید داشت.

بالا رفتن میزان مخاطب نیز تاثیر مستقیم در رونق بیشتر کسب‌وکار و افزایش درآمد برایتان در پی خواهد داشت.

سایت بهینه سازی شده، بهترین ابزار رقابت;

در هر حوزه‌ کسب‌وکاری که باشید، باید این موضوع را بدانید که بی‌شک شما تنها مرجع نیستید و رقابت بسیار مهم و حیاتی‌ است. گفته می‌شود تقریباً ۹۳درصد بازدید از سایت‌ها از طریق موتورهای جستجو انجام می‌شود. یعنی افراد وارد سایتی هم‌چون گوگل شده و مطلب مورد نظر خود را جستجو می‌کنند. از این رو بسیار مهم است که بتوانید خود را در رتبه‌های ابتدایی نتایج جا دهید. چرا که تنها شمار محدودی از کلیک‌ها به لینک‌های پایین صفحه‌ی اول و تقریباً (در مقایسه با کل) هیچ کلیکی به لینک‌های صفحات بعدی اختصاص نمی‌یابد.

چرا سئو سایت اهمیت دارد؟

سئو (SEO) در لغت به‌معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جست‌وجو (Search Engine Optimization) است. هدف ما از سئو کردن یک سایت، تطبیق آن با معیارهای موتورهای جست‌وجو و امکان خوانده شدن اطلاعات توسط این موتورها به بهترین نحو است. چرا؟

مسئله این است که این روزها استفاده از موتورهای جست‌وجو برای دسترسی به اطلاعات سایت‌های مختلف به بیشترین میزان خود رسیده است. همه‌ افراد برای رسیدن به پاسخ سوالات خود و پیدا کردن سایت‌های مورد نظرشان از موتورهای جست‌وجو استفاده می‌کنند. حال اگر سایت ما به‌خوبی توسط  موتور جست‌وجو خوانده نشود، احتمال معرفی شدن آن به‌عنوان یک سایت مرتبط با موضوع مورد سرچ پایین خواهد آمد. بنابراین، اهمیت سئو سایت در این وضعیت بسیار مهم است و شما باید با ساختاری اصولی و درست، اقدامات سئو را برای سایت خود انجام دهید.

انواع سئو سایت

سایت را می‌توان به شکل‌های مختلفی بهینه سازی کرد. به‌عبارتی تکنیک‌ها و روش‌های متنوعی وجود دارند که می‌توانید به‌کمک آن‌ها یک سایت را بهینه‌سازی کنید. این روش‌ها از نظر قانونی یا غیرقانونی بودن، عمومی یا تخصصی بودن و پارامترهای دیگری با یکدیگر تفاوت دارند.

 به دلیل اهمیت این موضوع در زیر نگاهی دقیق‌تر به انواع سئو سایت خواهیم داشت.

سئو کلاه سفید

اگر به‌دنبال جذب مخاطبان واقعی و پیش بردن اصولی کار هستید، سئو کلاه سفید بهترین انتخاب برای شماست. درواقع کلاه سفید را می‌توان بهترین و ماندگارترین نوع بهینه‌سازی دانست. در این نوع، روش‌ها و تکنیک‌های استاندارد و منطبق با قوانین گوگل استفاده می‌شوند. این روش به سایت شما، اعتبار خاصی از دید گوگل می‌دهد و شما را به عنوان یک سایت اصولی و درست شناسایی می‌کند.

هدف از این نوع بهینه‌سازی، افزایش رتبه‌ سایت و در نهایت دست‌یابی به بیشترین ترافیک ارگانیک است. از ویژگی‌های دیگر این روش می‌توان به زمان‌بر بودن آن اشاره کرد. اما می‌توان گفت ماندگاری نتایج این نوع از سئو سایت به مراتب بیشتر از انواع دیگر است.

مسئله‌ مهم دیگر همسو بودن با قوانین موتورهای جستجو و مصون ماندن از جرایم احتمالی‌ست. در این روش سئو از تکنیک‌هایی مختلفی که در بخش‌های قبل به آن‌ها اشاره کردیم استفاده می‌شود.

سئو کلاه سفید
سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه

همان‌طور که حدس می‌زنید، سئو سایت کلاه سیاه با روش قبل در تضاد است. در این‌جا ما با تکنیک‌ها و راهکاری غیرقانونی و غیرارگانیک مواجه هستیم. لازم به‌ذکر است که استفاده از این روش‌ها از دید گوگل تخلف به حساب می‌آید و می‌تواند نتایج غیرقابل بازگشتی برای سایت به همراه داشته باشد. امکان حذف سایت در صورت تکرار تخلفات از صفحات جستجو وجود دارد.از جمله تکنیک‌هایی که در این نوع از سئو به‌کار می‌رود می‌توان موارد زیر را مثال زد:

 • Keyword Stuffing (استفاده‌ی بیش از اندازه از کوئری‌ها و کلمات کلیدی)
 • استفاده از کلمات کلیدی و تگ‌های غیرمرتبط با محتوای صفحه
 • به‌کارگیری لینک‌ها و متن‌های مخفی
 • Cloaking (پنهان‌کاری)
 • کپی کردن محتوای دیگر سایت‌ها (عدم رعایت حقوق کپی‌رایت)
 • و …

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری را می‌توان چیزی بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه دانست. در حقیقت روش‌هایی که در این نوع به‌کار می‌روند، متفاوت از موارد بالا هستند. اما مسئله این است که سطح تخلف آن‌ها در حد کلاه سیاه نبوده و در مقابل به‌هیچ‌وجه مانند کلاه سفید ارگانیک نیستند. فریب مخاطب با پیام‌های دروغین و دعوت به بازدید از یک صفحه به عنوان برنده‌ قرعه‌کشی یکی از این روش‌هاست. هم‌چنین ارائه‌ لینک‌های غیرمرتبط و هدایت کاربر به صفحاتی که محتوای مورد نظر وی را ندارند از دیگر راهکارهای این نوع سئو است. چنین شیوه‌هایی هیچ‌گاه برای یک سایت مخاطب واقعی جذب نمی‌کنند. اما همچنان در مقایسه با سئو کلاه سیاه، مزایای بهتری دارد.

سئو کلاه خاکستری

اهمیت بهینه سازی سایت از نگاه مارکتینگ و کسب و کارهای مختلف

همان‌طور که گفتیم، بسیار مهم است که ما بتوانیم در دسترس مخاطبان خود باشیم. این دسترسی نیز اغلب از طریق موتورهای جست‌وجو امکان‌پذیر می‌شود. حال تصور کنید ما فعالیت‌های لازم جهت خوانده شدن اطلاعات سایت توسط خزنده‌های موتور جست‌وجوی گوگل را انجام داده‌ایم. مسئله این‌جاست که سایت‌های بسیاری علاوه بر ما هستند که در این راستا تلاش می‌کنند. اما موفق نصیب کسی می‌شود که بتواند خود را به صفحه‌ اول نتایج و به‌ویژه سه نتیجه‌ی ابتدایی برساند.

این‌جاست که سئو سایت و بهینه کردن آن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. حقیقت این است که گوگل در هنگام مرور سایت‌ها و جمع‌آوری اطلاعاتشان، به آن‌ها امتیازاتی می‌دهد. مجموع این امتیازها نشان می‌دهند یک سایت از نظر گوگل ارزشی بالا داشته یا ارزش کم‌تری دارد. هر چه سایت بتواند خود را با معیارهای گوگل تطبیق دهد از نظر گوگل برای مخاطب مفید بوده و به عنوان بهترین سایت و در صفحه‌ی اول معرفی می‌شود.

اهمیت سئو سایت گردشگری

این روزها هر کس می‌خواهد به سفر برود، اولین چیزی که دنبال می‌کند، اطلاعات مفید پیرامون مقصد سفر است. برای دسترسی به این اطلاعات نیز، موتور جستجوی گوگل، بهترین انتخاب برای کاربران است.  زیرا سایت‌های گردشگری با استفاده از خدمت سئو توانسته‌اند در رتبه‌های برتر حضور یابند و به سوالات کاربران نیز پاسخ دهند. کاربران معمولا با بررسی راه‌های رسیدن به مقصد، روش‌های رفت‌وآمد، امکانات اسکان و … اطلاعات موردنیاز برای سفر را به دست می‌آورند و آگاهی کسب می‌کنند. اگر شما مدیر یک سایت گردشگری هستید، برای جذب مخاطب، پیش از هر چیز باید بتوانید به این دغدغه‌ها به‌خوبی پاسخ دهید.

اما این پایان کار نیست. ممکن است شما اطلاعات کاملی در خصوص اماکن گردشگری، روش‌های خرید بلیط، امکان رزرو هتل و … را در اختیار مخاطب قرار دهید. اما مخاطب شما نتواند خود شما را در گوگل پیدا کند. این‌جاست که اهمیت بهینه سازی سایت گردشگری خود را بیشتر نشان می‌دهد.

برای این‌که در فعالیت خود موفق باشید بهتر است هر چه زودتر اقدام به بهینه کردن سایت خود کنید. چرا که همین حالا صدها و هزاران نفر در حال کلیک کردن بر روی لینک سایت‌های رقیب‌تان هستند. مشتریانی که می‌توانستند به شما مراجعه کنند. با کلیک روی لینک پایین از خدمات سئو سایت گردشگری وب تب آگاهی پیدا کنید.

اهمیت سئو سایت گردشگری
اهمیت سئو سایت فروشگاهی

اهمیت سئو سایت فروشگاهی

جامعه سایت‌های فروشگاهی با علاقه مردم به خرید آنلاین، روزبه‌روز گسترده‌تر شده است. شاید زمانی افراد تنها برای خرید لوازمی خاص به‌صورت اینترنتی اقدام می‌کردند. اما حالا خرید اینترنتی بدل به یکی از محبوب‌ترین شیوه‌های خریدوفروش تبدیل شده است.

پس چرا شما از این فرصت استفاده نکنید؟ بالا آمدن سایت فروشگاهی در گوگل در کلیدواژه‌هایی هم‌چون «خرید»، «فروش»، «ارزان»، «قسطی» و … رمز موفقیت یک سایت فروشگاهی است. اما از آن‌جا که رقابت بر روی چنین کلمات کلیدی بسیار سنگین و بالاست، نیاز به یک تیم حرفه‌ای برای رسیدن به این موفقیت خواهید داشت.

ما در وب تب می‌توانیم به‌راحتی شما را به‌ نتیجه دلخواه شما برسانیم. اما مسئله‌ مورد بحث و بسیار مهم در سئو، زمان است. فراموش نکنید هر چه شما در این زمینه تعلل کنید، رقبای‌تان از شما پیشی می‌گیرند. بنابراین باید هر چه سریع‌تر وارد رقابت با رقبا شوید و در جایگاه اول قرار بگیرید. برای سئو سایت فروشگاهی خود،‌ کافی است تا روی لینک زیر کلیک کنید.

اهمیت سئو سایت پزشکی

استفاده از اینترنت برای جست‌وجوی علائم بیماری‌ها، راه‌های درمان خانگی، جست‌وجوی پزشک‌ها و درمانگاه‌ها و … مدام بیشتر می‌شود. چنین اطلاعاتی را می‌توان در یک سایت پزشکی یافت. اما سایت‌های پزشکی فراوانی در وب فارسی فعالیت دارند. این‌که کدام سایت موفق می‌شود نظر مخاطبان بیشتری را به‌خود جلب کند، به سیاست‌های آن و نحوه‌ عملکردی که دارد مربوط می‌شود.

بسیاری از سایت‌ها امروز موفق شده‌اند در کلمات کلیدی‌ خاصی هم‌چون «علائم بیماری…»، «راه‌های درمان…»، «پیشگیری…»، «درمان خانگی…»، «داروی مناسب…» و … به‌خوبی ظاهر شوند. اگر شما هم می‌خواهید به‌عنوان یک سایت مرجع پزشکی و یک ایستگاه مشاوره‌ پزشکی آنلاین، دریافت نوبت، بانک اطلاعات و … تبدیل شوید، حتماً سئو سایت پزشکی خود را جدی بگیرید. شما می توانید با کلیک روی لینک زیر، از خدمات سئو سایت پزشکی وب تب آگاهی پیدا کنید.

این‌جاست که سئو سایت و بهینه کردن آن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. حقیقت این است که گوگل در هنگام مرور سایت‌ها و جمع‌آوری اطلاعاتشان، به آن‌ها امتیازاتی می‌دهد. مجموع این امتیازها نشان می‌دهند یک سایت از نظر گوگل ارزشی بالا داشته یا ارزش کم‌تری دارد. هر چه سایت بتواند خود را با معیارهای گوگل تطبیق دهد از نظر گوگل برای مخاطب مفید بوده و به عنوان بهترین سایت و در صفحه‌ی اول معرفی می‌شود.

اهمیت سئو سایت شرکتی

سایت‌های شرکتی ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فردی داشته و نسبت به سایر سایت‌ها، ظاهر و ساختار متفاوتی دارند. شما در یک سایت شرکتی ویترینی از شرکت خود را به نمایش می‌گذارید. در واقع هر چه طراحی سایت شرکتی شما به شکلی حرفه‌ای‌تر انجام شود، اعتبار و اهمیت سایت‌تان در دید مخاطب بالا می‌رود.

سایت شرکتی باید شامل توضیحات کاملی از فعالیت‌های شما باشد. بخش «درباره‌ی ما» یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک سایت شرکتی است و باید آن را را خیلی جدی بگیرید. فراموش نکنید که خیلی از مشتریان شما، برای آشنایی بیشتر به سراغ سایت‌تان می‌آیند. هم‌چنین بسیار مهم است که راه‌های ارتباطی خود را به‌شکلی دقیق ارائه دهید.

طراحی سایت با توجه به زمینه‌ کاری شرکت بسیار اهمیت دارد. برای مثال باید بدانید که یک سایت فعال در صنعت کشاورزی باید با چه پارامترهایی طراحی شود و چه تفاوت‌هایی با یک سایت شرکتی خدمات ساختمانی دارد. ما این مسائل را پیش از آغاز به‌کار و در طی مشاوره‌ طراحی با شما در میان خواهیم گذاشت و کمک می‌کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرید.

اهمیت سئو سایت شرکتی
پیش نیاز سئو سایت

پیش نیاز سئو سایت

پیش از آن‌که به بهینه سازی سایت بپردازید، بهتر است بستر مناسب آن را فراهم بیاورید. پیش نیاز سئو سایت در وهله‌ی اول، یک سایت استاندارد با طراحی مناسب است. آن‌چه باید در قدم دوم به آن‌ پرداخت، توجه به کیفیت محتواهای وب‌سایت و هم‌چنین سرعت لود شدن صفحات سایت است.

سئو سایت به‌تدریج و طی مراحل مختلف شکل می‌گیرد. شما می‌توانید با یک برنامه‌ریزی اصولی و استفاده از محتوای مناسب، تبلیغات موثر، انتشار رپورتاژ و گرفتن بک لینک و … سایت خود را با قدرت کامل به صفحه‌ی اول گوگل برسانید.

سئو سایت مخصوص چه افرادی است؟

می‌توان گفت تمام کسب‌وکارها و همه‌ی افراد به سئو سایت نیاز دارند. هدف اول و آخر ما از طراحی یک سایت، ارائه‌ محتوا و فروش به بیشترین تعداد کاربر است. موفقیت یک کسب‌وکار زمانی حاصل می‌شود که بتواند کاربران بیشتری را به‌ سایت خود جذب کند. رسیدن به این مقصد، تنها از مسیر سئو می‌گذرد.

برای اطمینان از تلاش و هزینه‌ای که صرف می‌کنید، توصیه ما بهره‌مندی از خدمات شرکت‌های با تجربه‌ای هم‌چون وب تب است.

چگونه نظر گوگل را جلب کنیم؟

پارامترهای مختلفی وجود دارند که با رعایت آن‌ها می‌توان به صفحه‌ اول نتایج گوگل رسید. برای مثال شما باید برنامه‌ تولید محتوای منسجم و دقیقی داشته باشید. نوشتن و انتشار محتواهای مفید، مطابق با معیارهای سئو یکی از کارهایی‌ است که پتانسیل سایت و ارزش آن را در نظر گوگل بالا می‌برد.

سایت شما باید به‌ حدی جذاب باشد که مخاطب، زمان قابل قبولی را در آن بگذراند. میزان کلیک‌هایی که بین صفحات مختلف سایت‌تان انجام شده و تعامل‌هایی که مخاطب از طریق تماس، ثبت نظر، خرید و … انجام می‌دهد برای شما امتیاز خواهند بود.

هم‌چنین گوگل برای آن‌که شما را در یک دسته‌بندی خاص از موضوعات طبقه‌بندی کند، شما باید آدرس URLهای خود را به‌شکل درستی انجام دهید. تعداد لینک‌هایی که در هر صفحه قرار می‌دهید اهمیت دارد. مهم است که بتوانید سرعت بالا آمدن سایت خود را بهبود ببخشید.

این‌ها تنها بخشی از کارهایی‌ست که باید برای بهبود وضعیت سایت خود در رنکینگ موتورهای جست‌وجو انجام دهید. با بهره‌مندی از خدمات یک شرکت سئو سایت خواهید توانست با خاطر آسوده تمام فعالیت‌های مورد نیاز را به آن‌ها بسپارید.

قیمت سئو سایت چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. در بهینه کردن یک وب سایت هدف ما رساندن آن در کلمات کلیدی مشخصی به یک رتبه‌ خاص در گوگل است. بدیهی‌ است که با توجه به وضعیت فعلی وبسایت و شرایطی که به‌دنبال رسیدن به آن هستیم، زمان، انرژی و هزینه‌های متفاوتی را می‌توان پیش‌بینی کرد.

برای مثال اگر شما بخواهید سایت خود را از صفحه دهم به صفحه‌ی سوم گوگل برسانید، بی‌شک هزینه‌ بسیار کم‌تری به نسبت زمانی که بخواهید آن را از صفحه‌ی سوم به صفحه‌ی اول برسانید؛ پرداخت خواهید کرد. چرا که هر چه به صفحات اول گوگل و بعد از آن به رتبه‌های بالاتر در صفحه‌ اول نزدیک می‌شویم، فعالیت متمرکز و رعایت نکات بسیاری ضرورت پیدا می‌کنند.

سئو؛ یک سرمایه گذاری بلند مدت!

هزینه‌ سئو سایت در حقیقت به عنوان یک سرمایه‌گذاری پربازده معرفی می‌شود. چرا که در هنگام سئو کردن سایت، شما به جای صرف هزینه برای تبلیغاتی که باید به‌صورت پیوسته تکرار شوند، بودجه‌ای را برای به‌دست آوردن یک جایگاه سودآور صرف می‌کنید.

دلیل این امر بازدیدهای بسیار بالا از لینک‌های صفحه‌ اول گوگل بوده که حضور در این رتبه‌ها، تبدیل به فرصتی برای رسیدن به درآمدهای بالا شده است. البته شما پس از رسیدن به جایگاه مورد نظر خود نیاز به صرف هزینه برای حفظ آن جایگاه خواهید داشت. با این حال بازدهی این هزینه بسیار بیشتر از هر نوع تبلیغات دیگر است.

انواع مختلف تعرفه سئو کدامند؟

تعرفه سئو سایت به شکل‌های مختلفی تعیین می‌شود که این موضوع بستگی به نوع اجرای پروژه دارد. انواع قرارداد مالی و همکاری‌های سئو عبارتند از:

همکاری پروژه‌ای: در چنین حالتی شما هدف پروژه را تعیین کرده و برای رسیدن به آن تعرفه‌ مورد نظر تعیین می‌شود.

همکاری ماهانه: برای همکاری‌های بلندمدت، این شیوه انتخابی مناسب است.

همکاری ساعتی: شکلی دیگر از قراردادهای مربوط به بهینه‌سازی سایت است که هزینه‌ آن بر اساس ساعات صرف شده در طول کار محاسبه می‌شود.

همکاری بر اساس کلمات کلیدی: در این شیوه شما به ازای تعداد خاصی از کلمات کلیدی بر روی هزینه‌ای برای سئو کردن سایت به توافق می‌رسید.

خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

خدمات سئو شامل بخش‌های مختلفی می‌شود. این خدمات در کنار یکدیگر به نتیجه‌ی کلی منجر شده و باعث موفقیت شما در بهینه‌سازی سایت می‌شوند.

 • تحقیق کلمات کلیدی
 • بررسی رقبا در کلمات مورد نظر
 • تعیین استراتژی تولید محتوا و برنامه‌ی زمانی برای انتشار آن‌ها
 • برنامه‌ریزی برای تولید و انتشار رپورتاژ آگهی
 • لینک‌سازی‌های داخلی و خارجی
 • گرفتن بک لینک
 • برنامه‌ریزی برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
 • اجرای عملیات‌هایی برای افزایش سرعت سایت از قبیل فشرده‌سازی فایل‌ها، بهینه‌سازی کدها و …

این‌ها برخی از خدمات سئو سایت هستند که بی‌شک حجم هر یک از آن‌ها بر قیمت سئوی انجام شده نیز تاثیر می‌گذارد.

خدمات سئو سایت وب تب

خدمات سئو سایت وب تب یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های تیم ما در عرصه‌ دیجیتال مارکتینگ است. این خدمات به شکلی منجسم و به منظور دستیابی به اهداف تعیین شده از سوی مشتری انجام می‌شوند.

اجرای پروژه‌های بهینه‌سازی سایت با توجه به پارامترهای مختلفی هم‌چون هدف‌گذاری، نوع همکاری و … برنامه‌ریزی شده و در مدت زمانی خاص به نتیجه می‌رسند.

پکیج های سئو

خدمات سئو

3-4.5
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12 ماه

کلمات و عبارات برای سئو به انتخاب شرکت

تعداد کلمات و عبارات سئو: ؟

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page)

رپورتاژ آگهی

تضمین

پایه

9 - 7
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی 3 ماه

تضمین

معمولی

15 - 10
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی (off page) ✔

رپورتاژ آگهی 6 ماه

تضمین

حرفه ای

20 - 12
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-6 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی  ماهانه

تضمین ✔

1- قیمت ها بعد از بررسی سختی کلمات ممکن است مقداری کمتر یا بیشتر از بازه باشد.
2- تعداد کلمات سئو سایت پس از بررسی و تحلیل نتایج به دست آمده از ابزار های سئو (بر اساس محبوبیت و بازدید کلمه) مشخص میشود.
3- کلیه کارهایی که برای پکیج ها انجام میشود در حالت تضمین شده و تضمین نشده تفاوتی ندارد برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین شرکت برای سئو کردن سایت کدام است؟

شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعالند. ما در وب تب با ارائه‌ نمونه‌کارها و معرفی مشتریان پیشین، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کنیم. مشاورین ما در قدم اول، راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ آن با خدمات دیگر شرکت‌ها نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. یکی دیگر از نقطه‌ قوت ما، قیمت مناسب است.

آیا بهینه سازی سایت یک بار انجام می‌شود؟

برخی از اقدامات در بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو تنها یک بار صورت می‌گیرند. اما نگه‌داشتن سایت در رنک‌های بالا نیازمند مدیریت مداوم است. تولید محتوای اصولی، انتشار رپورتاژ، لینک‌سازی، به‌روزرسانی و بهبود محتواهای پیشین از جمله فعالیت‌هایی هستند که باید بعد از پایان پروژه انجام دهید.

آیا وب تب پس از رسیدن سایت به صفحه اول گوگل به پشتیبانی ادامه می‌دهد؟

بله، ما در کنارتان هستیم تا همواره جایگاه خود را در بهترین موقعیت موتورهای جستجو حفظ کنید