طراحی سایت خود را به بهترین شرکت طراحی سایت در تهران بسپارید

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران و سایر شهرهای کشور یکی از مهم‌ترین خدمات وب تب به کسب‌وکارهای مختلف است. از شرکت‌های خدماتی، فروشگاه‌ها و مراکز درمانی گرفته تا آژانس‌های گردشگری همه و همه نیاز به داشتن سایتی استاندارد و پربازدید دارند. از این رو همه‌ی آن‌ها به دنبال یک شرکت طراحی سایت هستند تا از خدمات آن بهره ببرند. اما این بسیار مهم است که در انتخاب یک تیم طراح سایت توجه و دقت کافی را داشته باشید. چرا که در طراحی یک وب سایت، اصولی باید مد نظر قرار بگیرند که بی‌توجهی به آن‌ها، می‌تواند نتیجه‌ای عکس را به‌همراه داشته باشد. در حقیقت داشتن یک سایت غیرحرفه‌ای، بیشتر از نداشتن وبسایت می‌تواند به کسب‌وکار و اعتبار شما لطمه وارد کند.

شرکت طراحی سایت در تهران

شرکت‌های طراحی سایت در تهران، با بهره‌گیری از نیروی کار متخصص و خلاق، سایت‌هایی را با کاربردهای متنوع طراحی کرده و در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار می‌دهند. از میان تمام شرکت‌هایی که در این زمینه فعالند، تنها برخی از آن‌ها را می‌تواند در لیست بهترین‌ها قرار داد.این مسئله یکی از دغدغه‌های اساسی مشتریان است. چرا که آن‌ها همواره به دنبال بهترین‌ها بوده و سعی دارند پروژه‌ی طراحی وبسایت خود را به تیمی معتبر و با سابقه‌ی درخشان بسپارند. عدم آگاهی از مقوله‌های تخصصی طراحی سایت باعث می‌شود بسیاری از این افراد، نتوانند انتخابی درست داشته باشند.این موضوع ما را بر آن داشته تا در این بخش نگاهی به ویژگی‌های بهترین شرکت‌های طراحی سایت در تهران داشته باشیم. لذا در هنگام تصمیم‌گیری برای انتخاب یک شرکت و سپردن طراحی سایت خود به آن، حتماً به نکاتی که در ادامه طرح می‌کنیم توجه داشته باشید.

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

یافتن بهترین شرکت طراحی سایت در تهران شاید کار ساده‌ای نباشد. اما شما با کمی توجه می‌توانید شرکتی مناسب را از بین بهترین‌ها انتخاب کنید. برای رسیدن به این هدف نیاز است از پارامترهای موثر در این زمینه مطلع باشید. این پارامترها را در ادامه خواهید خواند.

نمونه‌کار مناسب:

اولین چیزی که در انتخاب یک شرکت طراحی سایت در تهران باید به آن توجه کنید، سابقه‌ی کار تیم مورد نظر است. برای این کار حتماً به سراغ نمونه‌کارها رفته و آن‌ها را به‌خوبی بررسی کنید. این بررسی باید بر روی جنبه‌های مختلف سایت انجام شود. وبسایت‌ها را بر اساس المان‌هایی هم‌چون طراحی ظاهر و رابط کاربری، سرعت بالا آمدن سایت، جایگاه آن در گوگل و … بررسی کنید.

نکته: اگر نمونه‌کار مربوط به کسب وکار شما وجود دارند به آن توجه بیشتری نشان دهید.

رضایت مشتریان:

نمونه‌کارها همیشه گویای همه چیز نیستند. اگر برایتان ممکن است حتماً با کارفرماها و مشتریان قبلی تیم مورد نظر گفت‌وگویی داشته باشید. در این گفت‌وگو شما باید جزئیات بیشتری را در خصوص فعالیت شرکت مورد نظر کشف کنید.

مهم‌ترین نکاتی را که در این ارتباط باید به دنبال آن‌ها باشید در ادامه معرفی کرده‌ایم:

تعهد و تحویل به موقع 

حتماً از مشتریان پیشین شرکت درباره‌ی میزان تعهد آن‌ها بپرسید. آیا شرکت سایت را به موقع تحویل داده است؟ آیا شرکت در انجام تمام بندهای قرارداد با دقت و تعهد کافی عمل کرده است؟ آیا کارها به بهترین نحو انجام شده‌اند؟ پس از تحویل سایت تمام بخش‌های مورد نظر بر اساس توافقات طراحی شده یا تغییراتی در آن‌ها ایجاد شده است؟ شرکت تا چه اندازه توانسته بر اساس معیارهای مشتری و نیازهای او سایت را طراحی کند؟

کیفیت پشتیبانی 

پس از طراحی سایت، پشتیبانی از آن مقوله‌ای بسیار مهم و قابل تامل است. یک شرکت طراحی سایت باید به‌شکلی منظم و متعهد از سایت مورد نظر پشتیبانی کند. نیاز به آپدیت‌های جدید، رفع اشکالات احتمالی، افزودن قابلیت‌های جدید در صورت نیاز و … بخشی از فعالیت‌هایی هستند که بعد از طراحی سایت باید به آن‌ها پرداخته شود. بنابراین دیگر موضوعی که باید از مشتریان شرکت پیگیری کنید، نحوه‌ی پشتیبانی است. پشتیبانی شرکت به چه صورت بوده و آیا آن‌ها به‌موقع و در کم‌ترین زمان پاسخ‌گوی نیازهای مشتریان خود هستند؟

طراحی سایت بر اساس اصول سئو 

در مراحل بررسی نمونه‌کارها به جایگاه آن‌ها از نظر سئو دقت کنید. توجه داشته باشید که شرکت مورد نظر از نیروی کار مسلط به مقوله‌ی سئو و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جست‌وجو بهره می‌برد. این مسئله را می‌توانید از پشتیبانی سایت جویا شوید و یا در شرایط همکاری شرکت مطالعه کنید.

سایت شما باید بر اساس سئو طراحی شود. این موضوع را حتماً در هنگام بستن قرار داد مورد توجه قرار دهید.

طراحی سایت ریسپانسیو

سایت خوب سایتی‌ست که بتوان از طریق دستگاه‌های مختلف به آن دسترسی داشت. به همین دلیل باید توجه داشته باشید که تیم مورد نظر بتواند سایتی واکنش‌گرا برایتان طراحی کند. سایت واکنشگرا سایتی‌ست که به‌خوبی در ابعاد مختلف و در دستگاه‌هایی هم‌چون تبلت، کامپیوتر، موبایل و نمایش داده می‌شود.

قیمت مناسب 

دیگر نکته‌ای که در انتخاب یک شرکت طراحی سایت در تهران باید به آن توجه کنید، بررسی تعرفه‌هاست. سایت‌های مختلف برای انجام پروژه‌های متعدد خود قیمت‌های متنوعی را پیشنهاد می‌کند. تعیین قیمت‌ها بر اساس المان‌های خاصی انجام می‌شود. برخی از شرکت‌ها خدمات متفاوتی از یکدیگر ارائه کرده و به همین دلیل تعرفه طراحی سایت هر یک از آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

از طرفی فضای رقابتی این بازار سبب شده است که شرکت‌ها تلاش کنند پایین‌ترین قیمت را برای ترغیب مشتریان به استفاده از خدمات خود پیشنهاد کنند. بسته به سیاست‌های مالی شرکت نیز تعرفه‌ها می‌توانند متفاوت باشند.

نکته: توصیه می‌شود مقایسه‌ی قیمت‌ها را برای انتخاب شرکت در اولویت‌های آخر قرار دهید. پیش از هر چیز به کیفیت کار و سطح رضایت مشتریان توجه کنید و در نهایت با بررسی بودجه‌ی خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

انواع طراحی سایت تهران

همان‌طور که گفتیم، شرکت‌های خدمات طراحی سایت در تهران، اقدام به طراحی انواع سایت‌ها با کاربردهای مختلف می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه برخی از این موارد را معرفی می‌کنیم.

طراحی سایت اژانس هواپیمایی

شرکت‌های گردشگری و به ویژه آژانس‌های هواپیمایی با استفاده از سایت اقدام به ارائه‌ی اطلاعات پرواز، قیمت بلیط، معرفی تور و … می‌کنند. به این ترتیب آن‌ها موقعیتی مناسب را برای مسافران فراهم آورده و با ارائه‌ی خدمات آنلاین، در پی افزایش سطح درآمد خود هستند.

عکس طراحی سایت اژانس هواپیمایی

طراحی سایت پزشکی

سایت‌های تخصصی پزشکی دیگر موردی هستند که تعداد آن‌ها به سرعت در حال افزایش است. در این سایت‌ها انواع خدمات نوبت‌دهی، مشاوره‌ی آنلاین و … انجام می‌شود. ارائه‌ی محتواهای آموزشی و بازاریابی محتوایی دیگر مقوله‌ای‌ست که در چنین سایت‌هایی به آن‌ها توجه می‌شود.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران

سایت‌های فروشگاهی این روزها طرفداران بسیاری دارند. تمایل روزافزون کاربران به خرید اینترنتی و غیرحضوری، موقعیتی ایده‌آل را برای کسب‌وکارهای آنلاین فراهم کرده است. بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ، داروخانه‌ها و همه‌ی سازمان‌هایی که با فروش سروکار دارند، در حال ایجاد بستری مناسب برای فعالیت در سطح اینترنت هستند. طراحی سایت فروشگاهی اولین قدم در این مسیر است.

عکس طراحی سایت فروشگاهی در تهران

قیمت طراحی سایت در تهران

در بالا تنها چند مورد از انواع خدمات طراحی سایت در تهران را مثال زدیم. بدیهی‌ست که طراحی هر یک از این سایت‌ها نیازمند ساختار و فعالیت‌های خاص ومنحصر به فردی ست. از این رو طبیعی‌ست که هزینه‌ی طراحی هر یک از آن‌ها با یکدیگر متفاوت باشد.هم‌چنین قیمت طراحی سایت با توجه به امکانات مورد نیاز در سایت و زمان تحویل آن متفاوت خواهد بود.

سوالات متداول

برای سفارش پروژه باید چه کنم؟

دوست عزیز برای سفارش پروژه و گرفتن مشاوره های لازم میتونی با شماره 02122258510 تماس بگیری. 

چگونگی پیدا کردن بهترین شرکت برای طراحی سایت در تهران؟

شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعالند. ما در وب تب با ارائه‌ی نمونه‌کارها و معرفی مشتریان پیشین، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کنیم. مشاورین ما در قدم اول راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ی آن با خدمات دیگر شرکت‌ها نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. دیگر نقطه‌ی قوت ما، قیمت مناسب است.

هزینه طراحی سایت در تهران بر چه اساسی محاسبه میشود؟

هزینه طراحی سایت بسیار متفاوت است چون کار طراحی توسعه سایت کاری بسیار کیفی است و بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین میشود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین وب تب در تماس باشید

مزایا طراحی سایت در تهران چیست ؟

وب سایت بزرگترین ویترین برای کسب و کار است و بزرگترین پایگاه اینترنتی است. شکی نیست که ساخت و طراحی وب‌سایت اولین قدم برای ورود به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب‌سایت اهمیت بسیار زیادی دارد

انواع طراحی سایت در تهران توسط وب تب انجام می‌شود؟

بله، شما می‌توانید با توجه به نیاز خود درخواست طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و …داشته باشید تا تیم فنی وب تب بهترین طراحی سایت را برایتان انجام دهد.

نمونه پروژه های طراحی سایت