قیمت سئو سایت شرکتی | سئو با قیمت مناسب

خدمات و قیمت سئو سایت شرکتی وب تب

سئو سایت شرکتی در واقع به مجموعه‌ای از استراتژی‌ها و اقدامات گفته می‌شود که در راستای بهینه سازی سایت شرکتی انجام می‌گیرد. هدف از این بهینه سازی در وب سایت‌های شرکتی حضور داشتن ارگانیک وب سایت شرکت تجاری در نتایج serp است. البته باید در نظر گرفت که برای طراحی کردن وب سایت‌های شرکتی به دلیل بزرگی سطح کار و تعدد صفحات و محصولات بهتر است از ابتدا یک متخصص سئو همکاری داشته باشید. رقابت بر سر عبارات کلیدی در وب سایت‌های شرکتی بسیار زیاد است و به همین خاطر سئو برای این سایت‌ها نیاز به تلاش و زمان بیشتری دارد. برای اینکه سئو و بهینه سازی وب سایت‌های شرکتی به درستی انجام گیرد علاوه بر اینکه نیاز به دانش بالایی دارد مستلزم استفاده از تکنیک‌های خاصی نیز هست که نسبت به دیگر رقبا پیشی گیرد. تجربه و تخصص دو ابزار لازم برای پیشبرد این هدف است و متخصصان ما در وب‌تب از این نظر کاملا واجد شرایط محسوب می‌شوند.

با قیمت سئو سایت شرکتی در تهران، از رقبا پیشی بگیرید

بسیار مهم است که بتوانید در رقابت با شرکت‌هایی که هم راستای شما فعالیت می‌کنند موفق عمل کنید. مشتریان همواره در حال انتخاب کردن بین شما و رقیبانتان هستند. شما برای آن‌که بتوانید به یکی از بهترین انتخاب‌ها تبدیل شوید، پیش از هر چیز باید ابتدا در معرض دید باشید.

جست‌وجو کردن خدمات در گوگل، یا همان گوگل کردن سوال‌ها و عبارت‌های مختلف، این روزها امری بسیار عادی‌ست. گوگل توانسته همه‌ی نیازهای ما در حوزه‌های مختلف برآورده کند. پس چه جایی بهتر از صفحه‌ی اول نتایج گوگل برای معرفی شدن به کاربران؟ درک این مسئله زیاد هم سخت نیست که بیش از 90 درصد کاربران تنها به آن‌چه در صفحه‌ی اول نتایج جست‌وجو نمایش داده شده بسنده می‌کنند.

از طرفی در میان این تعداد هم اغلب کلیک‌ها تنها بر روی سه لینک اول انجام می‌شود. حال تصور کنید که در صفحه‌ی اول یا بهتر از آن در بین سه لینک برتر این صفحه قرار داشته باشید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟

عکس با قیمت سئو سایت شرکتی در تهران، از رقبا پیشی بگیرید

معیارهای قیمت سئو سایت شرکتی کدام است؟

قیمت سئو از جمله موضوعاتی است که امروزه برای بسیاری از آنلاین شاپ‌ها و وب سایت‌های دیگر مطرح است. سئو عملیاتی است که در طول آن وب سایت شما رتبه‌های بالایی را از گوگل دریافت کرده و در نتیجه به عنوان جایزه در صفحه اول جستجوی خود نمایش می‌دهد. نمایش یک سایت در صفحه اول سرچ گوگل موجب رشد سریع آن خواهد شد. چرا که به آسانی توسط کاربران دیده و پیدا می‌شود. همچنین به نوعی این پیام را به مخاطب انتقال می‌دهد که این وب سایت مورد اعتماد بوده و بازدیها و کاربران زیادی دارد. اما انجام عملیات سئو دارای پیچیدگی‌های زیادی بوده و البته که پروسه زمان‌بر نیز است. این مراحل با توجه به وضعیت فعلی سایت و آسیب‌ها و جریمه‌هایی که در گذشته داشته متفاوت خواهد بود. بنابراین قیمت سئو در مورد وب سایت‌های مختلف کمی با هم متفاوت است. با توجه به اینکه امروزه کسب و کار و فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی در دنیای مجازی رونق زیادی پیدا کرده است، در ادامه به بررسی ابعاد مختلف قیمت سئو می‌پردازیم.

قیمت سئو سایت شرکتی بر چه مبنایی محاسبه می شود؟

نمی‌توان گفت شرکت‌های خدمات سئو فرمول خاصی را برای محاسبه قیمت سئو به کار می‌گیرند. عوامل بسیاری بر تعیین هزینه سئو تاثیر می‌گذارند. هر وبسایتی شرایط خاص خود را دارد و هر مشتری‌ای به دنبال هدف منحصربه‌فرد خود است.

از طرفی الگوریتم‌های گوگل مدام تغییر کرده و شما نیاز به ایجاد تغییرات در استراتژی‌ها خواهید داشت. اما می‌توان در حالت کلی گفت هدفی که دنبال می‌کنید، اصلی‌ترین شاخص در تعیین هزینه سئوی سایت است. این اهداف تعیین می‌کنند که سایت شما به چه چیزهایی نیاز دارد و هر یک از این نیازها چه میزان انرژی و زمان و هزینه به شما تحمیل خواهند کرد.

در زیر برخی از عواملی را که در محاسبه‌ی هزینه‌ی سئو موثرند مرور می‌کنیم:

  • سختی کلمات کلیدی.
  • تعداد کلمات کلیدی.
  • حجم محتوای سئو شده‌ی مورد نیاز.
  • وضعیت فعلی سایت و میزان تغییراتی که باید در آن اعمال شود.
  • جایگاهی که قصد دارید به آن برسید (صفحه یا رتبه‌ی چندم در گوگل).
  • زمان تعیین شده برای رسیدن به هدف.
  • آنالیز رقبا و کیفیت کار آن‌ها

اما علاوه بر این‌ها روش محاسبه‌ی قیمت در خدمات سئو به نوع قرارداد شما و روش قیمت دهی نیز وابسته است. این موضوع را در ادامه کمی بسط می‌دهیم.

در برآورد قیمت سئو سایت شرکتی چه آیتم‌هایی در نظر گرفته می‌شود؟

هر یک از بخش‌های: سئو داخلی- طراحی کردن لندینگ پیج- تحقیق درباره کلمات کلیدی- آنالیز کردن سایت رقبا- سئو تکنیکال و سئو خارجی و بهبود سرعت و میزان زمان موردنیاز برای بهبود آن‌ها در تعیین هزینه نهایی تاثیر گذار بوده و توسط سئو کار در نظر گرفته خواهد شد.

پکیج های سئو

خدمات سئو

3-4.5
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12 ماه

کلمات و عبارات برای سئو به انتخاب شرکت

تعداد کلمات و عبارات سئو: ؟

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page)

رپورتاژ آگهی

تضمین

پایه

9 - 7
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی 3 ماه

تضمین

معمولی

15 - 10
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی (off page) ✔

رپورتاژ آگهی 6 ماه

تضمین

حرفه ای

20 - 12
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-6 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی  ماهانه

تضمین ✔

1- قیمت ها بعد از بررسی سختی کلمات ممکن است مقداری کمتر یا بیشتر از بازه باشد.
2- تعداد کلمات سئو سایت پس از بررسی و تحلیل نتایج به دست آمده از ابزار های سئو (بر اساس محبوبیت و بازدید کلمه) مشخص میشود.
3- کلیه کارهایی که برای پکیج ها انجام میشود در حالت تضمین شده و تضمین نشده تفاوتی ندارد برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.

سوالات متداول

شرکت های سئو چه خدماتی ارائه می دهند؟

تجزیه و تحلیل محتوای وب سایت ، از جمله تجزیه و تحلیل نرخ تبدیل.
تجزیه و تحلیل آنلاین خارج از صفحه
بهینه سازی کد و ساختار وب سایت.
بهینه سازی محتوای سایت
بهینه سازی عوامل خارج از صفحه

سئو شرکتی چیست و آیا به آن احتیاج دارید؟

سئو سایت شرکتی به برندها کمک می کند تا تجارت خود را پیش ببرند.  و یک برند در محیط دیجیتال بسازند.

سئو سایت شرکتی چه اهمیتی دارد؟

SEO مهم است زیرا نتایج جستجو را عادلانه نگه می دارد. هرچه رتبه بالاتری در صفحات نتایج کسب کنید ، کلیک و ترافیک بیشتری برای سایت شما ایجاد می شود. سئو همچنین تجربه کاربر را بهبود می بخشد ، و این امر باعث می شود که مشتریان دوباره خریدار شوند

چه خدمات شامل سئو سایت شرکتی می‌شود؟

بهینه سازی تمام صفحات وب سایت در کنار تولید نمودن محتواها به صورت اختصاصی و بالا رفتن رتبه عبارات کلیدی همچنین اجرا نمودن لینک سازی به صورت کاملا حرفه‌ای بخشی از خدمات سئو ویژه سایت‌های شرکتی است.

قیمت خدمات سئو برای سایت‌های شرکتی چقدر می‌باشد؟

این قیمت بستگی به جایگاه و شرایط فعلی وب سایت در کنار هدف و انتظارات بعدی از آن دارد. به این وجود لازم است تا به هزینه انجام شده برای سئو به چشم سرمایه گذاری نگاه شود. زیرا در بازه زمانی نه چندان زیادی با نرخ بالا این سرمایه به سمت شرکت باز خواهد گشت.

سئو سایت شرکتی چه مزیت‌هایی دارد؟

مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزیت و امتیاز سئو بالا رفتن میزان فروش است. دیگر مزایای آن نیز شامل برتری نسبت به رقبا و بالا رفتن رتبه در عبارت کلیدی در کنار دیده شدن در بازار هدف به عنوان یک برند مطرح می‌باشد.