انتخاب برگه

ارائه‌ی بهترین خدمات سئو سایت

خانه سئو سایت خدمات سئو

خدمات سئو چیست؟

سئو یا همان SEO (Search Engine Optimization) را می‌توان مجموعه‌ای ازدستورالعمل‌ها به منظور افزایش ترافیک وب سایت دانست. به دست آوردن بازدید بالا برای سایت مهم‌ترین هدف صاحبان وب سایت‌های مختلف است. برای رسیدن به این منظور، این افراد از خدمات سئو و بهینه سازی سایت بهره می‌برند. در حقیقت در فرآیند سئو شدن سایت ما اهداف بسیاری را دنبال می‌کنیم.در ادامه ابتدا شما را با این اهداف آشنا کرده و سپس خواهید دید که انواع خدماتی که در زمینه‌ی بهینه سازی سایت ارائه می‌شوند، شامل چه مواردی هستند.

اهداف ما در سئو سایت

ما در هنگام سئو کردن هر سایتی، دو هدف برجسته را دنبال می‌کنیم. رسیدن به این اهداف به معنای رسیدن به مزیت‌هایی‌ست که در بخش‌های بعد با آن‌ها آشنا خواهید شد. اما دو هدف مهم ما در این بین چیست؟

افزایش کمیت بازدیدها:

اولین و مهم‌ترین نتیجه‌ای که ما از سئو کردن سایت دنبال می‌کنیم، افزایش ترافیک سایت است. بالا رفتن ترافیک سایت به شما کمک می‌کند تا موقعیتی بهتر را برای داشتن مخاطبان بسیار داشته باشید و احتمال موفقیت و میزان درآمدتان افزایش یابد.

افزایش کیفیت بازدیدها:

وقتی ما به شما در سئو شدن سایت کمک می‌کنیم، هدف ما جذب مخاطب به شکلی مفید و اثر بخش است. جذب بازدیدکننده و افزایش ترافیک به هر طریقی ممکن است. اما در پروسه‌ای درست، ما کاربرانی را به سایت شما راهنمایی می‌کنیم که به دنبال شما می‌گردند.اما چگونه می‌توان به این اهداف دست یافت؟ پاسخ این سوال در رعایت جزء به جزء و توجه به سئوی سایت در تمام بخش‌هاست. بهینه سازی سایت امری کاملاً تخصصی بوده و از این رو خدمات سئو سایت را بهتر است تنها از تیم‌های با تجربه و فعال در این زمینه بخواهید. این تیم‌ها با ارائه‌ی خدمات متنوع سئوی سایت به شما کمک می‌کنند تا سایتتان را به ایده‌آل‌ترین شرایط از دید گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو برسانید. بهتر است نگاهی به انواع این خدمات داشته باشیم تا شناخت بیشتری از این مقوله پیدا کنید.

انواع خدمات سئو سایت

چه زمانی می‌توانیم بگوییم یک سایت از نظر سئو در وضع مطلوبی قرار دارد و بهینه است؟ این پرسش را نمی‌توان خیلی کوتاه و تنها در چند خط پاسخ داد. چرا که بهینه سازی سایت نیازمند توجه به المان‌های متعددی‌ست که هر یک نقش ویژه‌ای در موفقیت وبسایت و قرار گرفتن در جایگاه‌های نخست نتایج گوگل دارند.در واقع بی‌توجهی به هر یک از این المان‌ها می‌تواند شما را در مقابل رقبایتان تضعیف کرده و باعث شود آن‌ها بتوانند گوی سبقت را از شما بربایند. فرآیند خدمات سئو سایت بر اساس دستورالعمل‌های گوگل برنامه‌ریزی می‌شود. گوگل به طور پیوسته پارامترهای خود در زمینه‌ی بررسی وبسایت و ایندکس کردن آن‌ها و امتیازبندی‌ها به صاحبان سایت‌ها اعلام می‌کند.حال این مدیران وبسایت‌ها هستند که باید با توجه به این دستورالعمل‌ها سایت خود را مدیریت و آپدیت کنند تا از نگاه گوگل به سایتی مفید و استاندارد بدل شوند. این موضوع باعث شده است خدمات سئو خود بخش‌های متعددی داشته باشد. ما در وب تب این خدمات را در یک پکیج کامل و به منظور دستیابی به اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت مورد نظر مشتری ارائه می‌کنیم. برخی از این خدمات را در ادامه خواهید شناخت.

آنالیز وضعیت سایت شما

اولین و مهم‌ترین مورد در خدمات سئو سایت، بررسی وضعیت فعلی شماست. برای موفقیت در بهینه‌سازی سایت، ما جایی که حالا هستید و جایی که قرار است به آن برسید را به خوبی در نظر خواهیم داشت. وضعیت فعلی شما شامل نقاط ضعف و قوت، پتانسیل‌ها، نیازها و امکاناتی‌ست که در اختیار دارید.

برای این منظور بخش‌های مختلف وب سایت شما از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد. اگر بخشی نیاز به تغییر داشته باشد برای آن برنامه‌ریزی شده و در مراحل مختلف کار به آن پرداخته می‌شود. آگاهی از وضعیت کنونی شما، به تیم سئو این اجازه را می‌دهد تا زمان‌بندی درستی برای رسیدن به هدف در اختیارتان قرار دهد. البته این موضوع بستگی به هدف شما و جایگاه مورد نظرتان خواهد داشت.

تحلیل رقبا

در کنار آنالیز وبسایت شما، تحلیل رقبایتان نیز بسیار مهم است. برای آن‌که رقابتی موفق داشته باشید، باید رقیبان خود را بشناسید. اگر می‌خواهید به صفحه‌ی اول گوگل برسید، باید ببینید چه صفحاتی در بین 10 نتیجه‌ی برتر نمایش داده می‌شوند.

سپس باید بررسی کنید که دلیل موفقیت هر یک از آن‌ها چیست و هر کدام چه استراتژی‌ای را برای حفظ جایگاه خود در پیش گرفته‌اند. این موضوع به شما کمک می‌کند تا با چشم باز به رقابت پرداخته و از نقاط ضعف رقبای خود برای موفقیت بهره ببرید و در مواقع لازم تلاش خود را از آن‌ها بیشتر کنید.

آنالیز رقبا از خدمات پیوسته‌ی سئو است و در پشتیبانی بهینه‌سازی به طور دائم به آن پرداخته می‌شود. چرا که رقبای شما مدام استراتژی‌های خود را تغییر می‌دهند و نیاز است که همواره آن‌ها را رصد کنید. هم‌چنین گاهی رقبای جدیدی از راه می‌رسند و شما نباید از آن‌ها غافل باشید.

خدمات سئو خارجی سایت Off-Page 

از دیگر خدمات بهینه سازی سایت، می‌توان به سئوی خارجی سایت اشاره کرد. سئوی خارجی سایت همان‌طور که از نام آن پیداست به فعالیت‌های مرتبط به سایتتان اشاره می‌کند که خارج از آن اتفاق می‌افتند.

برای مثال گرفتن بک لینک‌های معتبر و استاندارد کمک زیادی به افزایش امتیاز سایت شما و بهبود رتبه بندی آن درگوگل می‌کند. در این خدمات به کیفیت لینک‌ها و برنامه‌ریزی برای افزایش کارایی آن‌ها توجه می‌شود. از جمله اقداماتی که در این زمینه انجام می‌شوند عبارتند از:

 • انتشار محتوای مربوط به وب سایت شما در وبلاگ‌ها و سایت‌های پربازدید (انتشار رپورتاژ)
 • انتشار محتواهای ارزشمند و مرجع در وبلاگ سایت (این موضوع باعث می‌شود دیگر سایت‌ها برای ارائه‌ی برخی اطلاعات مخاطب را به سایت شما ارجاع دهند و از لینک صفحه‌ی شما استفاده کنند.)
 • مدیریت شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌هایی هم‌چون یوتیوب، لینکدین و …
 • بهینه‌سازی پروفایل Google My Business سایت

خدمات SEO On-Page

در مقابل سئوی خارجی، سئوی داخلی نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. گستردگی این بخش از سئو بسیار زیاد است و در حقیقت خدمات سئو داخلی خود از بخش‌های مختلفی تشکیل می‌شود. در این خدمات به طور ویژه به ویژگی‌های سایت شما پرداخته می‌شود تا سایت شما سازگاری کاملی با معیارهای گوگل داشته باشد.

برخی از خدمات سئو داخلی سایت عبارتند از:

 • به‌روزرسانی تگ‌های عناوین، توضیحات متا و هدینگ‌ها و تگ‌ها برای دسترسی آسان‌تر
 • بهینه‌سازی لینک‌های داخلی
 • افزایش سرعت سایت
 • ایجاد سایت مپ Site Map یا همان نقشه سایت
 • بهینه‌سازی تصاویر مورد استفاده در سایت
 • تحقیق کلمات کلیدی و بهینه‌سازی سایت بر اساس کلمات کلیدی مربوط به حوزه‌ی فعالیت شما

گزارش عملکرد و وضعیت سئوی سایت

اگر قصد دارید از خدمات سئو سایت بهره ببرید، فراموش نکنید که یکی از بخش‌های مهم در این زمینه، ارائه‌ی گزارش به شکلی منظم و اثربخش است. با توجه به استراتژی تیم سئو، این گزارش‌ها می‌توان به صورت ماهانه یا در بازه‌های زمانی مختلف ارائه شود. 

در این گزارش اطلاعات مفید و مهم فرآیند سئو در اختیارتان قرار می‌گیرند. برای مثال آگاهی از اطلاعاتی هم‌چون ترافیک ارگانیک، نرخ تبدیل، رتبه‌بندی، میزان پیشرفت و … به شما کمک خواهد کرد تا وضعیت را به شکلی دقیق دنبال کنید.

بهینه سازی پیوسته

خدمات سئو فعالیتی مقطعی نیست. در حقیقت شما نمی‌توانید تنها بازه‌ای کوتاه مدت را برای دریافت چنین خدماتی در نظر بگیرید و سپس از آن صرف نظر کنید. همان‌طور که پیش از این گفتیم، رقبای شما به طور پیوسته در حال ایجاد و آزمودن استراتژی‌های نوین هستند.

از طرفی دستورالعمل‌های گوگل به طور مرتب آپدیت شده و شیوه‌های ایندکس کردن سایت‌ها توسط گوگل نیز مدام تغییر می‌کند. بنابراین اگر شما با این تغییرات همگام نشوید، محکوم به شکست خواهید بود.

حتی اگر شما بتوانید به جایگاه مورد نظر خود برسید، باید در حفظ آن بکوشید و مدام سایت خود را از هر نظر به روز کنید.

مراحل اجرای خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو به معنی بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. یک وب‌سایت تنها زمانی می‌تواند در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرد که به خوبی سئو و بهینه‌سازی شده باشد. اما برای سئو و بهینه‌سازی یک وب‌سایت چه کارهایی باید انجام داد و انجام این کار مستلزم طی چند مراحلی است؟

بیایید برای دریافت پاسخ این سوال، نگاهی کوتاه و مختصر به مراحل سئو و بهینه‌سازی یک وب‌سایت بیاندازیم:

1- آنالیز کلمات کلیدی بررسی میزان رقابت آنها

این کلمات کلیدی هستند که رتبه وب‌سایت‌ها ارتقا می‌دهند. وب‌سایت‌ها در هر زمینه‌ای که فعالیت کنند، در کلمات کلیدی مرتبط دارای رقیب هستند. از این رو در اولین مرحله از سئو یک سایت، باید کلمات کلیدی تعیین و آنالیز شده و میزان رقابت در آنها تعیین شود. در این مرحله استراتژی سئو براساس این کلمات طراحی می‌شود.

2- بهینه سازی on-page و off-page

در این مرحله سئو وب‌سایت عملاً وارد فاز اجرایی می‌‎شود. بهینه‌سازی On-Page بر روی منبع اصلی وب‌سایت انجام می‌شود که بهینه‌سازی کدنویسی وب‌سایت، بهینه‌سازی عکس‌ها و ویدئوهای سایت و تولید و ویرایش محتوا براساس اصول سئو، از جمله کارهایی است که در این مرحله انجام می‌شود.

در بهینه‌سازی Off-Page تمرکز بر روی فرآیندهایی است که خارج از منبع اصلی وب‌سایت هستند. تهیه بک‌لینک در وب‌سایت‌های معتبر، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی در گوگل یا درج بنر در وب‌سایت‌های پربازدید از جمله اقداماتی است که در بهینه‌سازی Off-Page به منظور بهینه‌سازی وب‌سایت اصلی انجام می‌گیرد.

۳- بهینه سازی سرعت سایت و رساندن آن به صفحه اول گوگل

در این مرحله بهینه‌سازی سرعت سایت، در دست اقدام قرار می‌گیرد. یکی از معیارهای مهم گوگل، سرعت بالای بارگذاری وب‌سایت است که اتفاقاً تاثیر بسزایی در جذب مخاطب دارد. در ضمن در اینجا به طراحی کاربرپسند وب‌سایت نیز توجه می‌شود و در صورت لزوم تغییراتی در ساختار سایت اعمال می‌شود. یکی دیگر از مواردی که در این مرحله توجه به آن ضروری است، پاسخگو بودن وب‌سایت است. این بدان معنی است که وب‌سایت باید در هر بستری از تبلت گرفته تا گوشی موبایل و لپ‌تاپ به درستی قابل نمایش باشد.

اگر این مراحل و زیرشاخه‌های آنها به درستی و براساس یک استراتژی از پیش برنامه‌ریزی شده جلو بروند، وب‌سایت به صفحه اول گوگل می‌رسد. در ضمن ذکر این نکته مهم است که سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت قدری زمانبر است و هرگز یک شبه امکان‌پذیر نیست.

خدمات سئو وردپرس

وبسایت‌ها به شکل‌های مختلف اختصاصی و وردپرسی طراحی می‌شوند. یکی از خدمات سئو ما در وب تب، مربوط به سئوی سایت‌های وردپرسی می‌شود. سایت‌های وردپرسی برای بهینه‌سازی نیاز به توجه بیشتری دارند.

برای مثال یکی از دغدغه‌های اصلی سئوکارها در بهینه کردن سایت وردپرسی، رسیدن به سرعت مطلوب در بارگذاری سایت است. خوشبختانه با تجربه‌ای درخشان در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات سئو و بهینه سازی سایت، این نوید را به شما می‌دهیم که سئوی سایت وردپرسی شما به شکلی کاملاً تخصصی قابل انجام است. 

چرا کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند؟

اما تمام این‌ها برای چیست؟ در ابتدا گفتیم هدف ما از سئو کردن سایت افزایش بازدید با کیفیت و هدفمند سایت است. با رسیدن به چنین اهدافی شما می‌توانید از مزیت‌های مختلف زیر بهره‌مند شوید.

 • افزایش درآمد
 • برندسازی
 • کاهش هزینه‌ای تبلیغ
 • ایجاد یک رسانه‌ی قدرتمند

بی شک این‌ها مواردی هستند که نشان می‌دهند صرف هزینه برای سئو کردن سایت، یک امر کاملاً اقتصادی بوده و سرمایه‌گذاری موفقی تلقی می‌شود.

کسب‌وکارها به خدمات سئو نیاز دارند، چرا که اغلب کاربران از طریق گوگل به دنبال محصولات و خدمات مورد نیاز خود می‌گردند. به این طریق، تنها وب سایت‌هایی که به سئو بها می‌دهند، سهم قابل توجهی از فروش و بازدید را کسب می‌کنند و دیگر افراد از گردونه‌ی رقابت خارج شد.

خدمات سئو کلاه سفید چیست؟

خدمات سئو با عنوان کلاه سفید، به مجموعه راهکارها و اقداماتی گفته می‌شود که مبتنی بر قواعد و اصول سئو انجام می‌شود. در واقع در این روش، با حفظ قوانین و رعایت تکنیک‌های مورد تأیید موتورهای جستجو، بهینه‌سازی سایت انجام شده و ارتقای سایت به شکل صحیح صورت می‌گیرد. سئو کلاه سفید بهترین و مطمئن‌ترین شیوه برای دست‌یابی به اهداف مدنظرمان در زمینه سئو است. البته که این امر نیازمند تجربه، شکیبایی و تلاش فراوان است.

خدمات سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه درست در نقطه مقابل سئو کلاه سفید قرار دارد و افرادی از آن استفاده می‌کنند که می‌خواهند مسیر چند ماهه را در چند روز طی کنند! استراتژی‌ها و روش‌هایی غیرقانونی که هدفی جز ارتقای سایت به هر شکل و روشی را دنبال نمی‌کنند. سئو کلاه سیاه نه‌تنها موفقیت سایت را تضمین نمی‌کند. بلکه با توجه به الگوریتم‌های پیشرفته و پیچیده موتورهای جستجو، در صورت شناسایی این امر، آثار و خسارت‌های سنگینی به برای شما به دنبال خواهد داشت. 

چگونه به شرکت های خدمات سئو اطمینان کنیم؟

شرکتی که خدمات سئو ارائه می‌دهد، باید قادر باشد تا با استفاده از استراتژی‌های مناسب و اصولی و همگام با سئو کلاه سفید شما را در مسیر رسیدن به موفقیت یاری رساند. خود شرکت از جایگاه مناسبی در نتایج موتورهای جستجو داشته باشد. وعده‌ها و تضمین‌های صد در درصدی به شما ندهد. چراکه مسیر سئو، مسیری پیچیده و سرشار از نکات ریز و درشت است. ارائه برنامه دقیق، امکان مشاوره، مشاهده نتایج و نمونه کارهای قبلی و پشتیبانی فعال از دیگر مواردی است که سبب اطمینان به شرکت ارائه دهنده خدمات سئو می‌شود.

مهمترین خدمات سئو

رفع مشکلات و معضلات فنی و در نتیجه بهینه‌سازی سایت از مهمترین این خدمات سئو است. تولید محتوا و مدیریت صحیح و اصولی، مدیریت سئو خارجی سایت نظیر فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و ایجاد بک‌لینک و اصلاح نواقص و خطاها از دیگر خدمات مهم در این زمینه محسوب می‌شود.

هزینه خدمات سئو چقدر است؟

یکی از سوال‌های مهم صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین، قیمت سئو سایت. هزینه خدمات سئو به عوامل مختلفی وابسته است و با توجه به شرایط فعلی سایت و جایگاه مورد نظرتان در پایان قرارداد تعیین می‌شود.

هر چه سایت شما نیاز به تغییرات بیشتر و بهینه‌سازی گسترده‌تری داشته باشد، بی‌شک هزینه‌ی بهینه‌سازی آن نیز بیشتر خواهد بود. هم‌چنین تعداد کلمات کلیدی‌ای که قصد دارید در آن‌ها سایت خود را سئو کنید بسیار مهم است.

البته وضعیت کلمات کلیدی نیز با یکدیگر متفاوت است و با توجه به میزان رقابت بر روی آن کلیدواژه‌ها می‌توان هزینه‌ی نهایی کار را تعیین کرد.

قیمت سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. در بهینه کردن یک وب سایت هدف ما رساندن آن در کلمات کلیدی مشخصی به یک رتبه‌ی خاص در گوگل هستیم. بدیهی‌ست که با توجه به وضعیت فعلی وبسایت و شرایطی که به‌دنبال رسیدن به آن هستیم، زمان، انرژی و هزینه‌های متفاوتی را می‌توان پیش‌بینی کرد.

برای مثال اگر شما بخواهید سایت خود را از صفحه دهم به صفحه‌ی سوم گوگل برسانید، بی‌شک هزینه‌ی بسیار کم‌تری به نسبت زمانی که بخواهید آن را از صفحه‌ی سوم به صفحه‌ی اول برسانید پرداخت خواهید کرد. چرا که هر چه به صفحات اول گوگل و بعد از آن به رتبه‌های بالاتر در صفحه‌ی اول نزدیک می‌شویم، فعالیت متمرکز و رعایت نکات بسیاری ضرورت پیدا می‌کنند.

برای دریافت قیمت از سوی کارشناسان فرم زیر را پرکنید

12 + 5 =

سوالات متداول

بهترین شرکت برای سئو کردن سایت کدام است؟

شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعالند. ما در وب تب با ارائه‌ی نمونه‌کارها و معرفی مشتریان پیشین، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کنیم. مشاورین ما در قدم اول راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ی آن با خدمات دیگر شرکت‌ها نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. دیگر نقطه‌ی قوت ما، قیمت مناسب است.

آیا بهینه سازی سایت یک بار انجام می‌شود؟

برخی از اقدامات در بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو تنها یک بار صورت می‌گیرند. اما نگه‌داشتن سایت در رنک‌های بالا نیازمند مدیریت مداوم است. تولید محتوای اصولی، انتشار رپورتاژ، لینک‌سازی، به‌روزرسانی و بهبود محتواهای پیشین از جمله فعالیت‌هایی هستند که باید بعد از پایان پروژه انجام دهید.

آیا وب تب پس از رسیدن سایت به صفحه اول گوگل به پشتیبانی ادامه می‌دهد؟

بله، ما در کنارتان هستیم تا همواره جایگاه خود را در بهترین موقعیت موتورهای جستجو حفظ کنید.

دیگر خدمات سئو

انواع سئو سایت

آیا شما آماده شروع هستید؟