وب تب، بهترین شرکت ارائه سئو سایت فروشگاهی در تهران. با ما رتبه یک گوگل باشید.

خدمات سئو سایت فروشگاهی در تهران با وب تب

اگر صاحب یک کسب‌وکار آنلاین باشید، حتماً با خود فکر می‌کنید که چه چیزی می‌تواند به شما در موفقیت بیشتر کمک کند. با تحقیق و مطالعه درمی‌یابید که راه‌های مختلفی وجود دارند که برای رشد درآمد و افزایش میزان مشتریان خود پیش رو دارید. اما یکی از این راه‌ها که همه به اثربخش و کارآمد بودن آن واقفند، سئو سایت فروشگاهی است.

سئو سایت فروشگاهی در تهران از اصلی‌ترین اقدامات مورد نیاز برای هر وب سایت فروشگاهی به شمار می‌رود. در دنیای امروز هر کسب و کار  تجارتی یک وب سایت فروشگاهی نیز در بستر اینترنت دارد. زیرا اهمیت رقابت و حضور در موتورهای جستجو و فضای مجازی بر کسی پوشیده نیست. البته سئو و خدمات و مشاوره‌های انجام شده در خصوص آن برای هر وب سایتی که قصد دیده شدن دارد حائز اهمیت است. بنابراین تمام وب سایت‌های آموزشی و خبری و فروشگاهی در تلاش هستند تا به کمک خدمات سئو حرفه‌ای در صفحات جستجو رتبه بهتری را کسب کرده و در نتیجه بیشتر توسط مخاطبان خود دیده شوند. اما در این میان سایت‌های فروشگاهی نیاز بیشتری به دریافت این خدمات و دیده شدن در بستر اینترنت دارند. دلیل آن نیز ارتباط مستقیم بین فعالیت و بقای آن‌ها در دنیای رقابت و دیده شدن است. یک کسب و کار بدون دسترسی و ارتباط با مشتری‌های خود قادر به ادامه حیات نیست و در دنیای مجازی نیز کاربرانی که به سایت‌های وارد شده و به اصطلاح کلیک می‌کنند مشتری‌هایی بالقوه محسوب می‌شوند.

سئو سایت فروشگاهی در تهران چیست؟

دلیل اهمیت سئو، رابطه‌ی مستقیمی با کاربرد فراوان موتورهای جست‌وجو در رفع نیازهای کاربران دارد. نگاهی به فعالیت‌های خود در فضای اینترنت داشته باشید. ببینید که چه میزان در طول روز از سایتی مثل گوگل استفاده می‌کنید؟ چند بار و چه چیزهایی را در گوگل جست‌وجو می‌کنید؟ برای پیدا کردن یک محصول، یک مقاله، یک دندانپزشک خوب و … به سراغ چه سایتی می‌روید؟

حال در این میان باید ببینیم که گوگل چگونه عملکردی دارد و چه می‌شود که این موتور جست‌وجو، به‌جای سایت شما، سایت X را نمایش می‌دهد. در سئو سایت فروشگاهی تلاش ما این است که به شما کمک کنیم وقتی کاربر در جست‌وجوی عباراتی مثل «خرید …»، «فروش …» و … است، سایت شما برای گوگل در اولویت قرار بگیرد.

چگونه سئو سایت فروشگاهی در تهران را شروع کنیم؟

گفتیم در سئو کردن، هدف نهایی ما تبدیل سایتمان به یک اولویت و انتخابی مناسب برای پاسخ‌های گوگل است. گوگل اطلاعات سایت‌ها را به کمک خزنده‌ها و ربات‌هایش جمع‌آوری می‌کند. در خلال این جمع‌آوری اطلاعات پارامترهایی وجود دارند که به سایت شما اعتبار بیشتری نسبت به دیگران می‌بخشند.

آگاهی از این پارامترها به ما کمک می‌کند تا سایت را در راستای آن‌ها بهینه سازی کنیم. در حقیقت بهینه سازی سایت فروشگاهی پیش از هر چیز به معنای جلب رضایت کاربر است. اما این رضایت چطور جلب می‌شود؟ در این‌جا ما برخی از مباحث مطرح در سئو کردن سایت را با شما در میان می‌گذاریم.

نقش مشاوره سئو در سئو سایت فروشگاهی در تهران چیست؟

ویژگی‌های ساختاری هر وب سایت یکی از بخش‌های تاثیرگذار در سئو و رتبه‌گیری آن محسوب می‌شود. به همین خاطر در اغلب اوقات توصیه می‌شود تا در زمان طراحی وب سایت‌ها از مشاوره‌های یک سئو کار حرفه‌ای نیز استفاده شود. این اهمیت و الزام برای وب سایت‌های فروشگاهی دو چندان خواهد بود. همچنین زمانی که در طراحی سایت از حضور یک مشاوره سئو استفاده شده باشد پروسه لندینگ پیج نیز آسان‌تر خواهد شد. البته طراحی وب سایت با لندینگ یا صفحه فرود متفاوت است با این وجود نقاط مشترک زیادی نیز دارند. رعایت تمام این موارد در زمان طراحی سایت موجب تسهیل فرآیند سئو سایت فروشگاهی خواهد شد بنابراین بهتر است از همان ابتدای راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاهی از مشاوره یک تیم تخصصی استفاده کنید. تیم تخصصی وب‌تب با مجرب‌ترین متخصصین خود در زمینه برندینگ و دیجیتال مارکتینگ آماده طراحی یک مسیر درخشان برای رساندن شما به صفحه اول گوگل است. برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید به راحتی با ما در تماس باشید.

مزایای سئو سایت فروشگاهی در تهران

  • برندسازی، نتیجه بهینه سازی فروشگاه اینترنتی
  • جذب مشتریان بالقوه
  • کاهش هزینه‌ها و موفقیت ماندگار

حال که با مزایای مختلف سئو سایت فروشگاهی آشنا شده‌اید، شاید تصمیم داشته باشید کار خود را زودتر در این زمینه شروع کنید. البته بسیار منطقی‌ست. چرا که درست زمانی که شما در حال تماشا هستید، رقبای شما بیشترین تلاش را برای سبقت گرفتن از یکدیگر می‌کنند.

پکیج های سئو

خدمات سئو

3-4.5
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12 ماه

کلمات و عبارات برای سئو به انتخاب شرکت

تعداد کلمات و عبارات سئو: ؟

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page)

رپورتاژ آگهی

تضمین

پایه

9 - 7
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی 3 ماه

تضمین

معمولی

15 - 10
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی (off page) ✔

رپورتاژ آگهی 6 ماه

تضمین

حرفه ای

20 - 12
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-6 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی  ماهانه

تضمین ✔

1- قیمت ها بعد از بررسی سختی کلمات ممکن است مقداری کمتر یا بیشتر از بازه باشد.
2- تعداد کلمات سئو سایت پس از بررسی و تحلیل نتایج به دست آمده از ابزار های سئو (بر اساس محبوبیت و بازدید کلمه) مشخص میشود.
3- کلیه کارهایی که برای پکیج ها انجام میشود در حالت تضمین شده و تضمین نشده تفاوتی ندارد برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.

سوالات متداول

سئو چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی موتور جستجو و به کلیه اقداماتی که در راستانی بهینه سازی یک سایت برای موتور جستجو انجام می‌شود؛ سئو گفته می‌شود.

بهترین شرکت برای سئو سایت در تهران کدام است؟

شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعال هستنند. ما در وب تب با ارائه‌ی نمونه‌کارها و معرفی مشتریان قبلی، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کنیم. مشاورین ما در قدم اول راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ی آن با خدمات دیگر شرکت‌ها نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. دیگر نقطه‌ی قوت ما، قیمت مناسب سئو سایت در تهران است.

بهینه سازی سایت در تهران چه گونه انجام میشود؟

شرکت وب تب با تیمی متخصص برای بهینه سازی سایت در تهران در کنار شماست وبا تحلیل رقبا،تعیین استراتژی کلمات کلیدی و تحلیل الگوریتم های گوگل کاری میکنیم تا به بهترین جایگاه در کسب و کار خود برسید.

چگونگی انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران؟

همیشه انتخاب نهاییکار سختی است اما با افزایش دانش و آگاهی می توان انتخابی منطقی و عاقلانه داشت که نتایج آن نیز رضایت‌بخش باشد. پیدا کردن بهترین شرکت سئو در تهران شاید به نظر کار سختی باشد اما اگر به نکات و ویژگی‌های مهم سئو دقت کنید؛ در جلسه مشاوره با آن شرکت می‌توانید متوجه کیفیت خدمات سئو آن تیم شوید و انتخاب درستی داشته باشید.

قیمت سئو سایت در تهران به چه صورت است؟

قیمت سئو سایت در تهران به موارد زیادی بستگی دارد. مشکلات فنی سایت، تولید محتوا و بخش سئو خارجی و … همگی مواردی هستند که در قیمت سئو تاثیر گذارند.