وب تب، بهترین شرکت سئو سایت گردشگری در تهران| لذت حضور در رتبه یک گوگل.

خدمات سئو سایت گردشگری در تهران با وب تب

 در دنیای مدرن امروز که همه چیز به سمت خرید آنلاین می‌رود؛ بسیاری از افراد، رزرو و خرید بلیط سفر خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند. بنابراین، برای  آن‌ که سایتی موفق در حوزه‌ گردشگری داشته باشید؛ به سئو سایت خود توجه ویژه‌ای داشته باشید. یکی از نکاتی که باید در مورد سئو سایت گردشگری، در نظر داشته باشید؛ مربوط به رقابت شدید در این حوزه است. زیرا همه رقبا که آژانس‌های مسافرتی و گردشگری محسوب می‌شوند؛ برای اهداف یکسانی یعنی رسیدن به رتبه یک گوگل، با بکدیگر رقابت می‌کنند. پس برای رقابت در این حوزه سخت، نیاز دارید تا یک تیم متخصص و با تجربه سئو را کنار خود داشته باشید تا بتوانید سئو سایت گردشگری را به بهترین نحو ممکن به نتیجه برسانید. خوشبختانه، تیم سئو وب تب به‌ پشتوانه‌ نمونه‌کارهای موفق در زمینه‌ سئو سایت‌های مختلف، با تکیه بر دانش و تجربه تیم متخصص خود می‌تواند در رسیدن صفحات سایت گردشگری شما به صفحه اول و رتبه‌های برتر، همراه شما باشد.

چرا سئو سایت گردشگری در تهران اهمیت دارد؟

اهمیت سئو برای وب سایت شما به این دلیل بسیار پر رنگ است که به دریافت جایگاه مناسب در موتورهای جستجو مانند گوگل منجر می‌شود. این جایگاه موجب دیده شدن وب سایت شما در بستر اینترنت می‌گردد. برای تشریح موضوع یک مثال کمک کننده خواهد بود. فرض کنید شما کسب و کار خود را در دنیای فیزیکی شروع کرده‌اید. برای رونق کسب و کار شما بهتر است در یک محله پر رفت و آمد قرار داشته باشید یا یک مکان متروکه و دور افتاده؟ طبیعتا هر کاسبی تمایل دارد در مکانی که پر از رفت و آمد است فعالیت اقتصادی خود را آغاز کرده و انجام دهد. چرا که هر چه بیشتر در دید مردم قرار داشته باشید احتمال اینکه از شما خرید شود بیشتر است. این مثال دقیقا در خصوص وب سایت‌های موجود در بستر اینترنت نیز صدق می‌کند. اما شرکت‌های گردشگری به دلیل اینکه حجم قابل توجهی از مشتریان آن‌ها در بستر اینترنت اقدام به خرید و تهیه تورهای دلخواه خود می‌کنند بیشتر از هر فعالیت کاری دیگری نیاز به حضور و دیده شدن در این محیط را دارند.

چه مواردی در سئو سایت گردشگری در تهران مهم است؟

در صنعت گردشگری وب سایت‌هایی که برای کسب رتبه و جایگاه با هم به رقابت می‌پردازند را به دو دسته کلی می‌توان تقسیم کرد:

  •  یکی وب سایت‌هایی که خدمات گردشگری را به مشتریان ارائه می‌کنند مانند خطوط هواپیمایی و هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی
  •  گروه دوم وب سایت‌هایی هستند که به وسیله تولید محتوا و مقالات خود و نیز بازاریابی محتوایی اقدام به سئو سایت گردشگری خود می‌کنند. وبلاگ‌های مسافرتی از این دست محسوب می‌شوند.
    نکته مهم در این میان این است که سایت گردشگری شما برای سئو و بهینه سازی باید هر دو گروه یاد شده رقابت کرده و موفقیت کسب کند. استفاده از موتورهای جستجو برای انجام تحقیقات لازم در خصوص مقاصد گردشگری و تورها و دیگر خدمات مورد نیاز به روشی محبوب در بین مردم تبدیل شده است. کاربران با وارد کردن عبارت‌های کلیدی کلی به دنبال یک وب سایت مناسب می‌گردند و کمتر پیش می‌آید تا مستقیما از آدرس وب سایت خاصی برای این منظور استفاده کنند. به همین دلیل رتبه گیری برای عبارت‌های کلیدی در وب سایت‌های گردشگری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همچنین باید سئو سایت گردشگری به گونه‌ای باشد که کاربر را مجددا به آن بازگرداند. زیرا هیچ کاربری با اولین ورود خود به یک وب سایت خرید انجام نمی‌دهد بلکه در بین وب سایت‌های مختلف جستجو کرده تا بهترین شرایط را پیدا کند.

سئو سایت آژانس گردشگری در تهران چیست؟

اما معنی دقیق سئو SEO چیست؟ چگونه یک سایت سئو می‌شود؟ معادل درست کلمه‌ی سئو، «بهینه سازی برای موتورهای جست‌وجو» است. حال بهینه  سایت گردشگری چیست و چگونه می‌تواند انجام شود؟

برای آن‌که یک سایت از نظر سئو در وضعیت خوبی باشد، نیاز به رعایت نکات مختلفی وجود دارد که در زیر برخی از آن‌ها را مرور خواهیم کرد. تیم سئو وب تب با توجه به تمام این پارامترها در تلاش است تا بهترین خدمات سئو سایت گردشگری را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

سئو سایت گردشگری در تهران شامل چه مراحلی است؟

پیش از هر چیز لازم است تا تاکید شود پروسه سئو نیاز به زمان داشته به هیچ وجه به سرعت جواب نخواهد داد. فریب وعده‌های دروغین افراد متقلب در این زمینه را نخورید. برخی از افراد با استفاده از تکنیک سئو کلاه سیاه در بازه‌ی زمانی کوتاهی اقدام به سئو سایت کرده اما به سرعت نیز جایگاه به دست آمده از دست می‌رود. همچنین وب سایت و یا صفحات متقلب مورد جریمه واقع می‌شوند. با این پیش زمینه به سراغ مراحل اصلی در پروسه سئو و بهینه سازی سایت گردشگری می‌رویم:

 

بررسی و آنالیز ساختار سایت

تحلیل و بررسی ساختاری سایت از اولین اقداماتی است که سئوکار برای بهینه سازی انجام می‌دهد. اگر کدهای وب سایتی درست نباشد و یا قالب سایت ورد پرسی بر روی سئو دوستانه قرار نداشته باشد مشکلاتی برای انجام سئو به وجود خواهد آمد. همچنین موانع و سدهایی که موجب کاهش سرعت سایت شده‌اند را باید برطرف نمود. ممکن است دسته بندی تورها به خوبی انجام نگرفته باشد. تمام این موارد در بررسی ساختاری سایت توسط سئوکار مشخص می‌شود.

 

تهیه کردن مهم‌ترین کلید واژه‌های گردشگری

همانطور که اشاره شد اهمیت سئو عبارت کلیدی در سایت‌های گردشگری بسیار زیاد است. اصلی ‌ترین بخشی که در آن از عبارات کلیدی استفاده می‌شود قسمت بلاگ است. با این وجود کاربرد و اهمیت این عبارات فراتر از این بوده و در نامک صفحات و توضیحات متا و عناوین صفحات نیز وجود دارد. کلمات کلیدی باید به گونه‌ای انتخاب شوند که دقیقا مورد نیاز مخاطبان بوده و به همان صورت سرچ می‌شود.

 

لینک سازی

یکی از بخش‌های جدا نشدنی از سئو سایت گردشگری لینک سازی می‌باشد. لینک سازی خود به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می‌شود. لینک داخلی به معنای ارتباط دادن صفحات مختلفی از یک وب سایت گردشگری به هم است تا ربات‌های گوگل بعد از اینکه به یک صفحه از وب سایت وارد شدند به راحتی بخش‌های بعدی را نیز پیدا کرده و امتیاز آن صفحات هم منظور گردد. اما لینک سازی خارجی به معنای نوعی از شبکه سازی در بین وب سایت‌های مختلف است. شما علاوه بر اینکه به وب سایت‌های مختلف لینک می‌دهید از آن نیز بک لینک دریافت می‌کنید که در وب سایت‌های گردشگری این بک لینک بسیار مهم و مفید است. بک لینک‌ها به منزله‌ی رای اعتماد به وب سایت شما محسوب می‌شوند. همچنین هر چه لینک دهی خارجی شما با وب سایت‌های معتبر بیشتر باشد گوگل رتبه بهتری برای سایت شما نیز در نظر خواهد گرفت.

پکیج های سئو

خدمات سئو

3-4.5
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12 ماه

کلمات و عبارات برای سئو به انتخاب شرکت

تعداد کلمات و عبارات سئو: ؟

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page)

رپورتاژ آگهی

تضمین

پایه

9 - 7
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی 3 ماه

تضمین

معمولی

15 - 10
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی (off page) ✔

رپورتاژ آگهی 6 ماه

تضمین

حرفه ای

20 - 12
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-6 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی  ماهانه

تضمین ✔

1- قیمت ها بعد از بررسی سختی کلمات ممکن است مقداری کمتر یا بیشتر از بازه باشد.
2- تعداد کلمات سئو سایت پس از بررسی و تحلیل نتایج به دست آمده از ابزار های سئو (بر اساس محبوبیت و بازدید کلمه) مشخص میشود.
3- کلیه کارهایی که برای پکیج ها انجام میشود در حالت تضمین شده و تضمین نشده تفاوتی ندارد برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.

سوالات متداول

سئو چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی موتور جستجو و به کلیه اقداماتی که در راستانی بهینه سازی یک سایت برای موتور جستجو انجام می‌شود؛ سئو گفته می‌شود.

بهترین شرکت برای سئو سایت در تهران کدام است؟

شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعال هستنند. ما در وب تب با ارائه‌ی نمونه‌کارها و معرفی مشتریان قبلی، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کنیم. مشاورین ما در قدم اول راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ی آن با خدمات دیگر شرکت‌ها نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. دیگر نقطه‌ی قوت ما، قیمت مناسب سئو سایت در تهران است.

بهینه سازی سایت در تهران چه گونه انجام میشود؟

شرکت وب تب با تیمی متخصص برای بهینه سازی سایت در تهران در کنار شماست وبا تحلیل رقبا،تعیین استراتژی کلمات کلیدی و تحلیل الگوریتم های گوگل کاری میکنیم تا به بهترین جایگاه در کسب و کار خود برسید.

چگونگی انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران؟

همیشه انتخاب نهاییکار سختی است اما با افزایش دانش و آگاهی می توان انتخابی منطقی و عاقلانه داشت که نتایج آن نیز رضایت‌بخش باشد. پیدا کردن بهترین شرکت سئو در تهران شاید به نظر کار سختی باشد اما اگر به نکات و ویژگی‌های مهم سئو دقت کنید؛ در جلسه مشاوره با آن شرکت می‌توانید متوجه کیفیت خدمات سئو آن تیم شوید و انتخاب درستی داشته باشید.

قیمت سئو سایت در تهران به چه صورت است؟

قیمت سئو سایت در تهران به موارد زیادی بستگی دارد. مشکلات فنی سایت، تولید محتوا و بخش سئو خارجی و … همگی مواردی هستند که در قیمت سئو تاثیر گذارند.