خدمات پشتیبانی سئو سایت: رتبه های خود را حفظ کنید

بهترین خدمات پشتیبانی سئو سایت

بسیاری از صاحبان سایت‌ها دچار اشتباهات یکسانی می‌شوند. این اشتباهات کسب‌وکار این افراد را از مسیر موفقیت دور می‌کند. یکی از این اشتباهات، درکی نصفه و نیمه از سئو و وظایفشان در قبال سئو کردن سایت است. برای مثال مدیران سایت بسیاری هستند که تنها یک بار نسبت به سئو کردن سایت خود اقدام می‌کنند. چرا که آن‌ها اطلاعات که آن‌ها اطلاعات کاملی در زمینه پشتیبانی سئو سایت و مسائل مربوط به آن ندارند.

این افراد سایت خود را تنها یک بار سئو می‌کنند و توقع دارند موفقیت همیشه برایشان ادامه پیدا کند. در حالی که این اتفاق ممکن نیست. چرا؟! در ادامه به این پرسش پاسخ خواهیم داد.

چرا سایت به خدمات پشتیبانی سئو نیاز دارد؟

عکس چرا سفارش سئو مهم است

سئو SEO به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جست‌وجو است. با سئو کردن سایت، شما به دیده شدن سایت خود در گوگل کمک می‌کنید. برای آن‌که سایت شما از نظر گوگل سئو باشد، باید به نکات و جزئیات بسیاری توجه کنید.

شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات سئو، به شما کمک می‌کنند تا سایتتان ساختاری بهینه داشته باشد. اما باید توجه کنید که یکی از خدمات مهم این شرکت‌ها، پشتیبانی سئو سایت است. به این ترتیب تنها یک بار سئو کردن سایت و رساندن آن به جایگاهی که می‌خواهید کافی نیست. دلایل بسیاری می‌توان برای این موضوع عنوان کرد. در ادامه برخی از آن‌ها را از نظر خواهیم گذراند.

رقابت هنوز ادامه دارد

اگر دقت کرده باشید یکی از اولین مراحل بهینه سازی سایت، آنالیز رقباست. آنالیز رقبا اهمیت بسیاری دارد. چرا که در واقع ما در فرآیند سئو در حال رقابت کردن با سایت‌هایی با کلمات کلیدی یکسان هستیم. اقدامات اشتباه ما به راحتی می‌توانید ما را از رقبا انداخته و آن‌ها جایگاه ما را در صفحه‌ی اول و رنک‌های بالا بگیرند.

به همین دلیل بسیار مهم است که رقبا را به خوبی در نظر داشته باشیم. این موضوع مقطعی نیست. چرا که رقبای ما همواره در حال قوی کردن خود هستند. اگر ما به رصد کردن رقبا ادامه ندهیم بی‌شک روزی به خود می‌آییم و آن‌ها را قوی‌تر از خود می‌یابیم. پشتیبانی سئو سایت مهم است، چرا که ما را نسبت به رقبایمان در سطح قدرت قابل قبولی نگه می‌دارد.

الگوریتم‌های گوگل تغییر می‌کنند

یکی از دلایل ضرورت استفاده از خدمات پشتیبانی سئو سایت، تغییر الگوریتم‌های گوگل است. در هنگام بهینه‌سازی سایت، ما با توجه به این الگوریتم‌ها، بدل به سایتی ایده‌آل برای گوگل می‌شویم. ربات‌های خزنده‌ی گوگل الگوریتم خاصی را دنبال کرده و برای ایندکس کردن سایت‌ها از روش مشخصی عمل می‌کنند.

با پیشرفت گوگل و هم‌چنین یادگیری بیشتر ربات‌ها، آن‌ها شیوه‌های جدیدی را برای فهرست کردن و جمع‌آوری اطلاعات سایت به کار می‌گیرند. اگر ما بخواهیم سایت خود را به خوبی از نظر گوگل بهینه کنیم، باید بر اساس این الگوریتم‌ها رفتار کنیم. تغییر الگوریتم‌ها به این معناست که باید پشتیبانی سئو سایت را ادامه دهیم و همگام با تغییرات باشیم.

این تغییرات در دستوالعمل‌های گوگل نیز دیده می‌شوند. چنان‌چه تغییری در این دستورالعمل‌ها ایجاد شود، بدیهی‌ست که ما برای حفظ جایگاه خود باید با آن‌ها همراه شویم. 

فرصت‌های جدید را از دست ندهید

دیگر نکته‌ای که برای ادامه‌ی فرآیند پشتیبانی سئو سایت باید به آن اشاره کرد، وجود مداوم فرصت‌هاست. شما هر لحظه می‌توانید وضعیت سایت خود را بهتر کنید. این کار به جایگاه شما در نظر گوگل ثبات بیشتری می‌بخشد.

انتشار یک محتوای سئو شده، گرفتن چند بک لینک و داشتن تعداد بیشتری بازدیدکننده. همه‌ی این‌ها امتیاز سایت شما را افزایش داده و موفقیت شما را ماندگارتر می‌کنند.

اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را رشد دهید

در مراحل اولیه‌ی سئو بی‌شک شما جدول نسبتاً کاملی از کلمات کلیدی مربوط به کسب‌وکار خود گردآوری کرده‌اید. شما به تدریج شروع به سئو کردن سایت خود در کلمات کلیدی با اولویت بالا می‌کنید. برای مثال ممکن است شما در یک کلمه‌ی کلیدی در رنک اول قرار بگیرید. اما در صد کلمه کلیدی دیگر حتی به صفحه اول گوگل نرسید.

ادامه‌ی روند بهینه سازی و بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی سئو سایت به شما فرصت رشد در تمام این جنبه‌ها را می‌دهد. به این ترتیب شما یک به یک و با برنامه‌ریزی درست در تمام کلیدواژه‌ها قدرت کافی به دست خواهید آورد. 

از طرفی رشد کسب‌وکار شما از نظر عرضی نیز بسیار مهم است. اگر شما قرار باشد به فروشگاه خود یک دسته‌بندی جدید اضافه کنید. یا اگر یک موسسه گردشگری هستید و مقصد جدیدی را به لیست تورهای خود اضافه کرده‌اید. اگر به آموزشگاه خود کلاس جدیدی افزوده‌اید. همه‌ی این‌ها نیاز به توجه ویژه در وبسایت دارند. چرا که باید شما باید به خوبی به گوگل نشان دهید که در چه کلمات کلیدی جدیدی فعالیت دارد.

پشتیبانی سئو سایت چگونه انجام می‌شود؟

حال نوبت به آن می‌رسد که ببینیم پشتیبانی سئو سایت به چه صورت است. در پشتیبانی سئو فعالیت‌های مختلفی صورت می‌پذیرد. بهره‌مندی از خدمات سئوی وب تب، به شما این فرصت را می‌دهد تا سایت خود را در تمام زمینه‌های زیر مدیریت کنید.

بررسی مشکلات سایت و برطرف کردن آن‌ها

وب سایت شما باید از نظر فنی همواره بهینه باشد. یکی از وظایف پشتیبانی سئو سایت توجه به این نکات است. آنالیز سایت از جنبه‌های مختلفی هم‌چون موارد زیر انجام می‌شود.

 • بررسی سایت از نظر انتشار محتوای تکراری
 • بررسی لینک‌های خراب و یا اشتباه
 • بررسی سرعت بالا آمدن سایت و بهبود آن در صورت نیاز

همه‌ی این موارد باید به طور مداوم بررسی شوند. کدها بهینه شده و سرعت سایت بهبود پیدا کند. لینک‌ها مرور شوند و در صورت نیاز برخی حذف شده و لینک‌های جدیدی افزوده شوند.

مدیریت محتوایی

شما باید یک استراتژی مشخص و کاربردی برای تولید و انتشار محتوا داشته باشید. این محتواها بر اساس کلمات کلیدی تعیین شده توسط تیم سئو تولید می‌شوند. انتشار آن‌ها نیز باید بر اساس برنامه‌ای منظم و دقیق باشد.

گاهی ممکن است شما به تغییر استراتژی نیاز داشته باشید. هم‌چنین بسیار مهم است که به سراغ محتواهای قدیمی بروید. نوشتن چند سطر در لابه‌لای محتواهای قدیمی و افزودن مطالبی به آن امری مفید و حتی ضروری است.

بررسی فایل‌های اضافی و غیرضروری در سایت، فشرده کردن فایل‌های لازم و حذف اضافه‌ها دیگر فعالیت مهم در پشتیبانی سئو سایت است.

وبلاگ خود را دست کم نگیرید. نوشتن مطالب در وبلاگ می‌تواند به شما کمک بسیاری در بلند مدت کند. نوشتن محتوای جدید و انتشار آن در وبلاگ نباید هیچ‌گاه متوقف شود. در صورتی که به این امر بی‌توجه باشید:

 • جایگاه خود را در کلمات کلیدی تان از دست می‌دهید.
 • نمی‌تواند بازدید کافی و جدید جذب کنید.
 • لینک‌دهی به سایت‌تان کاهش پیدا می‌کند.

گاهی حتی بازنویسی یک متن در وبلاگ یا افزودن بخش‌هایی جدید به آن می‌توانید تا 30 درصد بازدید سایتتان را افزایش دهد.

نکته نهایی

بنا به دلایل زیر بهتر است حتماً از خدمات پشتیبانی سئو سایت استفاده کنید:

 • حفظ جایگاه خود در گوگل
 • حفظ میزان بازدید
 • حفظ درآمد و جلوگیری از کاهش آن
 • پیشگیری از نیاز به هزینه‌های اضافی در آینده
 • جلب رضایت کاربر و انتشار محتوای مفید و جدید

بی‌توجهی به این امر شما را در زمان به عقب برده و رقبا را به راحتی از شما پیش می‌اندازد.

عکس چرا سفارش سئو مهم است

پکیج های سئو

خدمات سئو

3-4.5
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12 ماه

کلمات و عبارات برای سئو به انتخاب شرکت

تعداد کلمات و عبارات سئو: ؟

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page)

رپورتاژ آگهی

تضمین

پایه

9 - 7
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی 3 ماه

تضمین

معمولی

15 - 10
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-9 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی (off page) ✔

رپورتاژ آگهی 6 ماه

تضمین

حرفه ای

20 - 12
میلیون
تومان
ماهانه

مدت قرارداد 12-6 ماه

کلمات و عبارات برای سئو
به انتخاب شما

تعداد کلمات و عبارات سئو: 10 – 5

سئو داخلی ✔

سئو محتوا ✔

سئو تکنیکال ✔

سئو خارجی(off page) ✔

رپورتاژ آگهی  ماهانه

تضمین ✔

1- قیمت ها بعد از بررسی سختی کلمات ممکن است مقداری کمتر یا بیشتر از بازه باشد.
2- تعداد کلمات سئو سایت پس از بررسی و تحلیل نتایج به دست آمده از ابزار های سئو (بر اساس محبوبیت و بازدید کلمه) مشخص میشود.
3- کلیه کارهایی که برای پکیج ها انجام میشود در حالت تضمین شده و تضمین نشده تفاوتی ندارد برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین شرکت برای سئو کردن سایت کدام است؟

شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعالند. ما در وب تب با ارائه‌ی نمونه‌کارها و معرفی مشتریان پیشین، افراد را از سطح کیفی کار مطمئن می‌کنیم. مشاورین ما در قدم اول راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید با آگاهی کامل از روند کار و مقایسه‌ی آن با خدمات دیگر شرکت‌ها نسبت به آغاز همکاری اقدام کنید. دیگر نقطه‌ی قوت ما، قیمت مناسب است.

آیا بهینه سازی سایت یک بار انجام می‌شود؟

برخی از اقدامات در بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو تنها یک بار صورت می‌گیرند. اما نگه‌داشتن سایت در رنک‌های بالا نیازمند مدیریت مداوم است. تولید محتوای اصولی، انتشار رپورتاژ، لینک‌سازی، به‌روزرسانی و بهبود محتواهای پیشین از جمله فعالیت‌هایی هستند که باید بعد از پایان پروژه انجام دهید.

آیا وب تب پس از رسیدن سایت به صفحه اول گوگل به پشتیبانی ادامه می‌دهد؟

بله، ما در کنارتان هستیم تا همواره جایگاه خود را در بهترین موقعیت موتورهای جستجو حفظ کنید.